
Decizia comuna si unanima a AISS, ALSS, a Peluzelor Nord si Sud si a grupurilor organizate de la Tribuna a doua, este de a nu se prezenta la meciul de luni, 16 august, in compania formatiei Victoria Branesti.
Facem apel la toti stelistii, precum si la fostele glorii ale clubului, sa nu gireze prin prezenta lor continuarea inevitabila a distrugerii clubului si sa ni se alature in acest demers, precum si in actiunile urmatoare, care vor viza singurul scop al oricarei persoane cu sange ros-albastru - eliminarea din Ghencea a cancerului Becali. Despartiti de locul ocupat pe stadion, varsta sau conditie sociala, dar uniti de dragostea pentru Steaua, este momentul ca George Becali sa vada ca nu este dorit in Ghencea, ca este absolut singur impotriva adevaratei suflari steliste care il vrea, pentru totdeauna, PLECAT DIN Ghencea.
AISS, ALSS, Peluza Nord, Peluza Sud