FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«14567814»
pcsbb12.08.2010 15:48

M-am saturat de mutra de nefotbalist a lui Nicolita, el nu e nici macar jucator de fotbal ce sa mai vorbim de fotbalist. Totusi ca sa nu supar gigstii si banelistii prea tare n-ar fi frumos ca Nicolita sa fie capitan nejucator?? In felul asta nu mai ocupa spatiul degeaba in teren, si daca nu e in teren poate sa alerge cum, cat si unde vrea el la ora meciului. Forza Banel. :))

fredysteaua12.08.2010 16:03

NEPREZENTARE

TURKU12.08.2010 18:08

nu il umplem luni dar la meciu cu bragadiru aek FC cimisuara:))il umplem FORZA Steaua :punk:fular-campionii:steag_cruce_invers::yes:

AG12.08.2010 18:12
nu il umplem luni dar la meciu cu bragadiru aek FC cimisuara:))il umplem FORZA Steaua :punk:fular-campionii:steag_cruce_invers::yes:

nu vreau sa jignesc, dar ai o aliura de becalist undercover :hmmm:

iNsTiGaToR12.08.2010 18:46

O fi din cauza emoticoanelor in exces :))

red&blue_boy12.08.2010 19:14
Cu Branesti reintra Kapetanos.Ce parere aveti de asta?

 

Pai e bine ca reintra,depinde si cum sta cu pregatirea,ca asta era scuza pentru care n-ar fi jucat pana acum... :dry:

TURKU12.08.2010 19:15

cauta pe youtube sa vezi cum dadam impreuna cu toata peluza ceva bunicel lui Jiji:)))) :)

RobYnho12.08.2010 19:19

Nu te-ai saturat de toate porcariile pe care le scrii doar de dragul de a posta ?

TURKU12.08.2010 19:22

@dragul de a posta?pai cel de sus crede ca il pup in fund pe cioban:)))poate invers !!!

AG12.08.2010 19:59
@dragul de a posta?pai cel de sus crede ca il pup in fund pe cioban:)))poate invers !!!

post hunter,pe youtube gasesti cate filme vrei...

tu nu ai mare lucru de zis,doar sa plece Becali, sa moara ciobanu, forza Steaua, chestii d-astea,dar nu stiu pe cineva care sa fi zis "turku face asta in peluza, turku drege"

o sa-l pup in fund pe cioban cand o lua Dinamo Liga Campionilor

Daniel-Ionut12.08.2010 20:13
o sa-l pup in fund pe cioban cand o lua Dinamo Liga Campionilor

 

Vezi ca am notat asta! :D

yulyan8912.08.2010 20:27

Si s-a dus si ultima speranta de normalitate la acest club....daca nici acum nu ne unim cu totii impotriva fecalelor...atunci n-o s-o facem niciodata

 

VPM

AG12.08.2010 20:56
Vezi ca am notat asta! :D

poti sa stergi, oricum se va duce cu trecerea timpului :)))))

danimarcu12.08.2010 21:07
o sa-l pup in fund pe cioban cand o lua Dinamo Liga Campionilor

 

Puteai sa spui "cand o juca Dinamo in grupele CL" ,ca tot 0% sanse sunt sa se intample vreodata!... :D

iNsTiGaToR12.08.2010 21:19

Taci ! poate vezi ca ia campionatu

AG12.08.2010 21:23

Dinamo ca patrula,ne suge noua pu...

suntem off

steaua_radu12.08.2010 21:32

Iubim Steaua si uram prostia.

steaua_radu12.08.2010 21:40

vad ca va place sa tineti pe prima pagina cuvinte semi obscene dar nu arati si ce scrie alti

un.stelist.adearat12.08.2010 21:46

meciul nu se da pe antena1?asa isi faceau ei reclama...??

Daniel-Ionut12.08.2010 21:48

Radule, tata... esti offtopic grav!

Restul, reveniti cu discutiile despre Steaua - branesti!

steaua_radu12.08.2010 21:54

ce inseamna offtopic??????

se pare ca de la un timp ai ceva cu mine nu stiu dece eu nu sant vechi pe sit-ul asta ca nu sti-am cum sa ma loghez,si mai intreb si eu cate ceva, dar deaca te supara intrebarile mele iti promit ca nu te mai deranjez.

images__10_.jpg

Nyghty12.08.2010 21:58
Iubim Steaua si uram prostia.

 

 

vad ca va place sa tineti pe prima pagina cuvinte semi obscene dar nu arati si ce scrie alti

 

:blink:

 

Bre nea radule, pai ce facem, ori zicem ceva, ori altceva. Imi joaca ochii table cu astea 2 cuvinte pe care saraca limba romana ar plange daca le-ar vedea.

Cat despre offtopic, offtopic este ceea ce ai facut tu mai devreme. Adica nu te-ai rezumat la subiectul discutiei, ci ai luat-o pe "aratura", ai deviat de la subiect.

Cu toata stima, da' ma dor ochii.

 

 

steaua_radu12.08.2010 22:21

Steaua - Branesti 3-0 Branestul va fi victima sigura

Virgil13.08.2010 04:20

4_nimeni_la_meci-1202876597.jpg

 

Decizia comuna si unanima a AISS, ALSS, a Peluzelor Nord si Sud si a grupurilor organizate de la Tribuna a doua, este de a nu se prezenta la meciul de luni, 16 august, in compania formatiei Victoria Branesti.

 

Facem apel la toti stelistii, precum si la fostele glorii ale clubului, sa nu gireze prin prezenta lor continuarea inevitabila a distrugerii clubului si sa ni se alature in acest demers, precum si in actiunile urmatoare, care vor viza singurul scop al oricarei persoane cu sange ros-albastru - eliminarea din Ghencea a cancerului Becali. Despartiti de locul ocupat pe stadion, varsta sau conditie sociala, dar uniti de dragostea pentru Steaua, este momentul ca George Becali sa vada ca nu este dorit in Ghencea, ca este absolut singur impotriva adevaratei suflari steliste care il vrea, pentru totdeauna, PLECAT DIN Ghencea.

 

AISS, ALSS, Peluza Nord, Peluza Sud

radusteaua2313.08.2010 08:35

NIMENI LA MECI !!!!!

«14567814»