sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????
Gigi Gigi lasane :X
sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????
Gigi Gigi lasane :X
Si daca Becali nu mai da bani la Steaua si ajunge Steaua ca Unirea ..lui Bucsaru ..ce faceti ..pe cine mai injurati atunci ...credeti ca ia cineva echipa ..la ce bani trebuie sa bage in ea...????????????????????????
Pai mai nenea valizarule.. tu compari istoria si palmaresul Stelei cu Unirea? sau tu compari potentialul Stelei cu Unirea?
S-ar gasi cine sa preia Steaua,de asta sa fiti siguri,numai sa-l presionam pe cioban sa scapam de ciuma Stelei,intr-un final trebuie renunte,daca nu...o sa-l invingem inr-un fel sau altul,important e sa nu renuntam. Cit despre Steaua-Branesti 3-0.
@wali care bani? daca Gigi spun c-a bagat o anumita suma atunci tu sa sti ca el de fapt a bagat 1/12 din acea suma ![]()
0-3 fabulos
mare artist cine a creat mesajul:
"La bine: Invazie cu suporteri de ocazie!"
Nu strigam si noi numele legendelor care au fost alaturi de noi zilele astea? Hagi, Boloni, Tudorel Stoica, Piturca, Ienei, chiar si Lacatus si Iordanescu. ![]()
sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????
doamna Becali!
doamna Becali!
Are nevoie de dezlegarea nu stiu carui calugar,care a spus ca nu mai vrea sa fie trezit in miez de noapte pentru astfel de nimicuri!
![]()
@clausblaus
acum inteleg o parte din frustrarile lui Gigi... desi la cat i-o sug Banel si Argaseala, ce-i mai trebuie de la nevasta?
Reveniti la subiectul topicului!
mare artist cine a creat mesajul:"La bine: Invazie cu suporteri de ocazie!"
Iar eu trebuie sa-l laud pe cel care a facut mesajul:"Steaua se slujeste/Nu se stapaneste".Genial!!!
Reveniti la subiectul topicului!
Scuze Daniele,ne mai amuzam si noi un pic.Prea multa incrancenare in saptamana asta.
Si ca sa fiu si la subiect: Steaua-Branesti 1-1!
Ne entuziasmam la un meci cu Branestiul,batem,nu batem,la care altadata s-ar fi pus doar problema scorului,cand principala noastra problema se afla in loja...
Iar eu trebuie sa-l laud pe cel care a facut mesajul:"Steaua se slujeste/Nu se stapaneste".Genial!!!
Si mesajul acesta trebuia pus la stadion,in special la intrarea unde isi are ciobanul biroul...
Eu as lipi mesajul ala pe geamu de la loja sau sa platim pe unu care are grija de gazon, sa "scrie" cand tunde iarba un mesaj de bine la adresa maimutei
Gigi Becali a raspuns indirect acestei initiative a celor de la AISS, ALSS, Peluza Nord si Peluza Sud:
"Vor fi la meci cel putin 25.000 de suporteri"
aha si eu voi ajunge presedintele statelor unite
Toate postarile offtopic au fost sterse, data viitoare voi trece si la penalizari!
Pentru contre personale aveti mesageria privata!
Reveniti la subiectul initial al topicului, Steaua - Branesti!
NU NE PREZENTAM LA MECI SI GATA
Da...neprezentare...desi...imi e mila de Ilie....
asta e trebuie incercata si acesta varanta sa vedem ce se va intampla
ar mai fi o idee sa protestam in fata stadionului inainte de meci, sa nu creada ciobi ca daca nu ne prezentam,il ignoram
ar mai fi o idee sa protestam in fata stadionului inainte de meci, sa nu creada ciobi ca daca nu ne prezentam,il ignoram
Da, dar ar intra Jandarmeria pe fir imediat si ne-ar dispersa pentru ca nu avem autorizatie.
da dar o sa trimita jandarmi si iar o sa iasa in presa huliganii, derbedei , drogati.....