FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«12345614»
PrymarU10.08.2010 13:27
sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????

Gigi Gigi lasane :X

waliazar10.08.2010 16:55

Si daca Becali nu mai da bani la Steaua si ajunge Steaua ca Unirea ..lui Bucsaru ..ce faceti ..pe cine mai injurati atunci ...credeti ca ia cineva echipa ..la ce bani trebuie sa bage in ea...????????????????????????

Bogdan10.08.2010 17:18

Pai mai nenea valizarule.. tu compari istoria si palmaresul Stelei cu Unirea? sau tu compari potentialul Stelei cu Unirea?

butcher_6910.08.2010 18:17

S-ar gasi cine sa preia Steaua,de asta sa fiti siguri,numai sa-l presionam pe cioban sa scapam de ciuma Stelei,intr-un final trebuie renunte,daca nu...o sa-l invingem inr-un fel sau altul,important e sa nu renuntam. Cit despre Steaua-Branesti 3-0.

Ro.OBert10.08.2010 18:29

@wali care bani? daca Gigi spun c-a bagat o anumita suma atunci tu sa sti ca el de fapt a bagat 1/12 din acea suma :)

george2910.08.2010 19:51

0-3 fabulos

fredysteaua10.08.2010 22:44

mare artist cine a creat mesajul:

"La bine: Invazie cu suporteri de ocazie!"

BAF-kimi11.08.2010 00:07

Nu strigam si noi numele legendelor care au fost alaturi de noi zilele astea? Hagi, Boloni, Tudorel Stoica, Piturca, Ienei, chiar si Lacatus si Iordanescu. :)

mountytoma11.08.2010 06:01
sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????

 

doamna Becali!

clausblaus11.08.2010 07:08
doamna Becali!

 

Are nevoie de dezlegarea nu stiu carui calugar,care a spus ca nu mai vrea sa fie trezit in miez de noapte pentru astfel de nimicuri!

:ce_oameni:

mountytoma11.08.2010 07:37

@clausblaus

 

acum inteleg o parte din frustrarile lui Gigi... desi la cat i-o sug Banel si Argaseala, ce-i mai trebuie de la nevasta?

Daniel-Ionut11.08.2010 07:38

Reveniti la subiectul topicului!

danimarcu11.08.2010 07:48
mare artist cine a creat mesajul:

"La bine: Invazie cu suporteri de ocazie!"

 

 

Iar eu trebuie sa-l laud pe cel care a facut mesajul:"Steaua se slujeste/Nu se stapaneste".Genial!!!

clausblaus11.08.2010 08:00
Reveniti la subiectul topicului!

 

Scuze Daniele,ne mai amuzam si noi un pic.Prea multa incrancenare in saptamana asta.

Si ca sa fiu si la subiect: Steaua-Branesti 1-1!

steaua_radu11.08.2010 08:16

images__11_.jpg

 

 

Steaua BATE 3-0

red&blue_boy11.08.2010 09:42

Ne entuziasmam la un meci cu Branestiul,batem,nu batem,la care altadata s-ar fi pus doar problema scorului,cand principala noastra problema se afla in loja...

 

Iar eu trebuie sa-l laud pe cel care a facut mesajul:"Steaua se slujeste/Nu se stapaneste".Genial!!!

 

Si mesajul acesta trebuia pus la stadion,in special la intrarea unde isi are ciobanul biroul...

iNsTiGaToR11.08.2010 10:47

Eu as lipi mesajul ala pe geamu de la loja sau sa platim pe unu care are grija de gazon, sa "scrie" cand tunde iarba un mesaj de bine la adresa maimutei

EVELIN11.08.2010 11:07

Gigi Becali a raspuns indirect acestei initiative a celor de la AISS, ALSS, Peluza Nord si Peluza Sud:

 

"Vor fi la meci cel putin 25.000 de suporteri"

 

 

aha si eu voi ajunge presedintele statelor unite

Daniel-Ionut11.08.2010 11:33

Toate postarile offtopic au fost sterse, data viitoare voi trece si la penalizari!

Pentru contre personale aveti mesageria privata!

Reveniti la subiectul initial al topicului, Steaua - Branesti!

radusteaua2311.08.2010 11:59

NU NE PREZENTAM LA MECI SI GATA

CiprianPH11.08.2010 12:04

Da...neprezentare...desi...imi e mila de Ilie....

radusteaua2311.08.2010 12:07

asta e trebuie incercata si acesta varanta sa vedem ce se va intampla

AG11.08.2010 12:10

ar mai fi o idee sa protestam in fata stadionului inainte de meci, sa nu creada ciobi ca daca nu ne prezentam,il ignoram

CiprianPH11.08.2010 12:16
ar mai fi o idee sa protestam in fata stadionului inainte de meci, sa nu creada ciobi ca daca nu ne prezentam,il ignoram

Da, dar ar intra Jandarmeria pe fir imediat si ne-ar dispersa pentru ca nu avem autorizatie.

radusteaua2311.08.2010 12:16

da dar o sa trimita jandarmi si iar o sa iasa in presa huliganii, derbedei , drogati.....

«12345614»