FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«123414»
cristian01408.08.2010 13:02
Da, nu stim daca vor protesta ambele peluze, ce asteptari sa mai ai de la ceilalti? :|

 

In Sud am incredere, in Nord mai putina, dar sper totusi intr-o revenire la normalitate.. :)

Cat despre tribune, exceptand AISS-ul, sunt sigur ca se gasesc multi care sa-l compatimeasca pe cioban si sa fie contra drogatilor.

 

Ideea e ca am pornit de unde am ramas. Imi pare rau pentru cei cu abonamente, care pe langa faptul ca i-au bagat bani in buzunar ciobanului vor suporta si consecintele unor interdictii.

S.Mariuss08.08.2010 13:44
Eu vreau sa fie Inceputul Sfarsitului pentru creditor,vreau sa porotestam toti, dar asa sa zis la meciu cu Timisoara ca vom striga toti :| adica pe forum aici toti zic ca vin si striga dar la stadion vin tot aceeasi baieti.La meciul cu Timisoara sau zis ca vin multi.Adevarul este au fost mai multi, dar sau alaturat protestului? nu stateau si uitau aia de la T2 cum da shelterul in noi :-j
red&blue_boy08.08.2010 14:39

Si mai ziceau unii,multi,sa se renunte la proteste...Sper ca barem acum sa isi dea seama de situatie,de faptul ca nu s-a schimbat nimic...

Alexbrasov08.08.2010 15:42

nu mai baga mana in foc , cu Brasov nu a jucat nimic Steaua , au lipsit oameni importanti din staff , Piturca si Emerich Jenei , toti am crezut ca macar un sezon poate sa ii inchida gura ciobanului , dar dupa 2 etape deja sa dus dracu tot , nu mai bag mana in foc ca Steaua va castiga cu o echipa de mana a 3 a ca victoria

Cred ca vom protesta cu totii GUIE Jiji :yes::yes: batem satucul care este la doar 19 km dar care toate meciurile le joaca in deplasare :wall::wall: de acolo au venit acolo se vor intoarce la sfarsitul sezonului,Castigam si urcam pe primul LOC fular-campionii:steag_cruce_invers::yes:
The Game08.08.2010 17:21

Ce a fost la meciul cu Gloria Bistrita de sezonul trecut cand ciobanul a iesit negru la fata din stadion...dar ce o sa fie acum.....

 

MOBILIZARE MAXIMA SI HAIDETI LA LUPTA!

 

 

radusteaua2308.08.2010 17:47

CINE SUGE PULAA ???? CE FACE Gigi?

hooltras08.08.2010 18:25
cei de la nord nu cred ca vor protesta....

 

sunt sigur ca o sa protestezi tu din fata calculatorului

danidanidani08.08.2010 18:51

nu cred ca mai merge ca inainte cu cantece si injuraturi mesaje aproape 3 ani a fost asa si cam in zadar....

violence08.08.2010 19:30

Degeaba injurati ca nu o sa aiba nici un efect,anul trecut a avut vreun efect?Nu... :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

S.Mariuss08.08.2010 20:03
Atunci gasiti voi alte metode :|
Ro.OBert08.08.2010 20:17
cei de la nord nu cred ca vor protesta....

 

Daca nu ma insel PN a protestat ieri la Brasov

daaani.08.08.2010 20:40

da , nordul a protestat ieri la Brasov...sper sa protesteze la fel de vehement poate chiar mai rau si la meciurile viitoare.

 

MORI IN PLM !

Bombonel9408.08.2010 21:13
:))decand eram mic merg la toate meciurile ale Stelei de acasa...:) as fi mers si in deplasari dar cu un tata comunist mai greu..:)
sunt sigur ca o sa protestezi tu din fata calculatorului
TURKU09.08.2010 04:05

@ bombonel ce treaba are taicatu cu tine ???daca chiar vrei sa te duci in deplasari poti,da nu vrei:))) eu macar nu am cu cine sa ma duc ca m-as fi dus,mie lene sa merg singur mai mereu.

PrymarU09.08.2010 05:44

Sa imi bag **** in cioban si in familia lui . CE FACE Gigi ?

mountytoma09.08.2010 06:13
Sa imi bag **** in cioban si in familia lui . CE FACE Gigi ?

 

MOARE!

Ste@ua2309.08.2010 08:00
MOARE!

 

Bine ar fi sa moara asa repede.Totusi,varianta de anul trecut cu lunetistul cred ca ar fi buna acum...

Ste@ua2309.08.2010 08:33

S-a modificat ora meciului.Se va juca de la 20:45 in loc de 18:00

S.Mariuss09.08.2010 08:36

era mai bn la 18 : 00

Ste@ua2309.08.2010 08:38
era mai bn la 18 : 00

 

Da era mult mai bine

red&blue_boy09.08.2010 08:38
CE FACE Gigi ?

 

Ce face de regula,o ia la bot !

Virgil09.08.2010 09:12

Varianta lui Victor Piturca asupra discutiilor cu Gigi Becali este mult diferita de cea a patronului stelist. Piti s-a confesat apropiatilor ca Becali a dat dovada in primul rând de crasa neseriozitate!

"Mai intâi ne-am certat pentru banii cu care am venit la club, bani pe care cauta sa intârzie sa mi-i dea", s-a confesat Victor Piturca prietenilor. Este vorba de 1,2 milioane de euro pe care fostul antrenor stelist i-ar fi platit din propriul cont celor de la Pandurii Târgu-Jiu pentru transferurile lui Stanca, Pacurar si Martinovici. Gigi Becali i-a spus lui Piturca vineri ca nu va da banii pentru ca acesti fotbalisti nu sunt titulari!

Terenul e, de fapt, de 4 milioane.

Apoi, Piturca a adus la club inca 800.000 de euro, imprumutându-se de la prieteni pentru plata salariilor restante. În fine, legat de delicata clauza a tacerii pretinse lui Gigi Becali, Victor Pi%turca spune ca suma nu era in niciun caz de cinci milioane plus un teren de 15 milioane pentru ca acel teren nu valoreaza decât patru milioane de euro. Mai mult, antrenorul sustine ca i-a spus lui Becali ca, daca3 ar fi incalcat acea clauza, ar fi folosit banii pentru transferuri de jucatori la Steaua!

Piturca nu ramâne suparat pe Gigi si vede totul ca pe o afacere. Adica, daca Becali ii ofera azi garantiile cerute, el s-ar intoarce la echipa fara probleme!

prosport.ro

TURKU09.08.2010 09:39

Steaua-branesti se joaca Luni 16.08.2010 ora 20:30 Live pe Antena1 facem scor cu taranii OLEEEEEe :steag_cruce_invers::punk:

Bombonel9409.08.2010 09:50

si cu tarani astia jucam la 20:45...nesimtiti..si luni..ca sa nu poata veni toata lumea:) nai cu cine..:) manevre:)

Ste@ua2309.08.2010 09:54
Steaua-branesti se joaca Luni 16.08.2010 ora 20:30 Live pe Antena1 facem scor cu taranii OLEEEEEe :steag_cruce_invers::punk:

 

Ce scarbe,ca sa nu poate venii multa lume,e clar manevra de-a lu' Gigi.

«123414»