FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

«1234514»
Daniel-Ionut09.08.2010 10:03

Nu, ca voi aveti clar o problema :huh:

Manevra auzi...

cristian01409.08.2010 10:03

Nu-i mai faceti ma tarani pe baietii lu' Buzarin!

*Alecs*09.08.2010 10:05

Acum cativa ani, se amanau meciuri pentru a pregati mai bine partidele din cupele europene, iar acum jucam la 3 zile diferenta :rolleyes:

Ro.OBert09.08.2010 10:14
Sa imi bag **** in cioban si in familia lui . CE FACE Gigi ?

 

Probabil asteapta dupa nevasta-sa sa mulga oile ca sa faca uimitoarea Branza de Pipera.

Bombonel9409.08.2010 10:41

Sambata, 14 august:

 

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj, ora 19.00.

 

Steaua - Victoria Branesti, ora 20.45.

 

pana la urma cand morti lui de meci e sambata duminica sau luni?

dayra09.08.2010 10:52
Sambata, 14 august:

Unirea Urziceni - Universitatea Cluj, ora 19.00.

Steaua - Victoria Branesti, ora 20.45.

pana la urma cand morti lui de meci e sambata duminica sau luni?

 

 

LPF a anuntat in această dimineață programul celei de-a patra etape din Liga 1.

LUNI, 16.08.2010

 

Otelul Galati - FCM Tg. Mures 18.00

 

Steaua - Victoria Branesti, 20.30

 

blindica09.08.2010 13:40
Nu, ca voi aveti clar o problema :huh:

Manevra auzi...

 

Dar ? Eu,spre exemplu,planuiam sa vin la meci,avand 3 zile libere in perioada initiala.Acum,luni lucrez.Si cati oare nu sunt la fel...Si 20:30?Pai daca nu stai in Ghencea sau Rahova ori n-ai automobil,si acela parcat pe la Drumul Sarii,faci Bucurestiul pe jos.

Am vazut conferinta lui Piturca si m-am mai umplut un pic de nervi.

Parca vad ca e Pedrazzini antrenor cu Branesti City.

 

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...ntrenor-6821548

Astristul09.08.2010 14:17
Acum cativa ani, se amanau meciuri pentru a pregati mai bine partidele din cupele europene, iar acum jucam la 3 zile diferenta :rolleyes:

 

Decat sa se amane meciuri mai bine se joaca normal. Cand o sa-i vad si eu pe aia de la Manchester City ca-si amana meciul ca joaca cu FC Timisoara, atunci cred ca ar fi normal sa se amane si la noi!

*Alecs*09.08.2010 14:32

Ziceam ca acum nu se mai tine cont ca joi avem meci in cupele europene si principalul interes in club e sa punem meciul lunea ca sa vina cati mai putini la meci.

AG09.08.2010 15:03

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 90 % sunteti offtopic!

Steaua1947^09.08.2010 17:01

Haideti sa facem o aroganta si sa ne mutam toti la una din tribune.

CiprianPH09.08.2010 17:22

Daca sunt persoane din Ploiesti care vor sa vina mai am 2 locuri libere in masina...PM!..."behaitorii" sa se abtina in a-si exprima dorinta pentru a nu face baie in Snagov.

 

T2 si T1...tot stadionul...doar nu o sa interzica toti oamenii din tribune...sau mai stii?...

VPM...de preferat M!!!!

Stefan8809.08.2010 17:39

Forza branestiul,spre ca Steaua sa piarda cu 5-0!!!!!

AG09.08.2010 18:21

asta a fost un bluff nu ? la fel cum a spus si lecce,echipa trebuie sustinuta, ei nu au nici o vina!

CiprianPH09.08.2010 18:24

AG...din nefericire iar am ajuns in punctul in care orice victorie a Stelei e echivalenta cu inca o gura de oxigen pentru oier si..."A plecat X...ce mare scofala?"

TURKU09.08.2010 18:35

esti varza frate daca iti doresc asa ceva :))vai de tine :)))du-te la sapa:))au nevoie taranii de tine la camp

Forza branestiul,spre ca Steaua sa piarda cu 5-0!!!!! Castigam si cu branesti sat, pacat ca e luni si cei din provincie majoritatea de la distante mari vom ramane acasa la TV l
PLEACA DIN Ghencea Becali PLEACA DIN Ghencea !!! Steaua trebuie sustinuta pe tot parcursul meciului,inainte,la pauza si la sfarsit vom PROTESTA fata de cioban[parerea mea],Echipa are nevoie de SUPORTERII fara NOI e naspa de tot,la meciul cu oltenii s-a vazut am fost langa ei,FORZA Steaua...spre 24 CAPUL SUS,RESPECT PITI ca nu a dat inapoi in fata oierului !!!

Bilete online FC Steaua " Victoria Branesti

FC Steaua Bucuresti anunta ca, incepand de joi, 5 august, pana pe 10 august se pot achizitiona bilete online pentru meciul pe care echipa noastra il va disputa pe propriul teren cu Victoria Branesti, in cea de-a patra etapa a Ligii I.

Joi 05 Aug 2010 14:57

Suporterii stelisti isi pot alege locul pe care doresc sa il ocupe pe stadion. Pentru a intra in posesia tichetelor, fanii trebuie sa intre pe www.steauafc.com zona ticketing - online tickets sau accesand direct www.fcsbticketing.com si sa urmeze pasii indicati.

 

Biletele vor fi expediate prin curier sau vor putea fi ridicate de la Casa 30­ a stadionului Steaua, in functie de alegerea cumparatorului.

 

Preturile biletelor pentru meciul cu Victoria Branesti sunt urmatoarele:

 

Peluze 10 lei

Tribuna II 15 lei

Tribuna I 20 lei

Tribuna O 40 lei

Fotolii 75 lei

 

La aceste preturi se adauga taxele de curierat, in functie de localitatea de unde a fost facuta comanda.

 

sursa:www.steauafc.com

CiprianPH09.08.2010 18:45

TURKU...tu chiar esti turc?...

Astristul09.08.2010 19:09
Ziceam ca acum nu se mai tine cont ca joi avem meci in cupele europene si principalul interes in club e sa punem meciul lunea ca sa vina cati mai putini la meci.

 

Ai dreptate. Pai cat timp e Mitica acolo, se trag sfori la greu. Legea pe care a aprobat-o in parlament sta marturie ca noi suntem ultimii de pe lista la care se gandesc cei care se ocupa de administrarea fotbalului din Romania.

pcsbb09.08.2010 20:17

Pe cine dracu mai intereseaza meciul in sine, meciul nostru e cu ciobanul, poate sa castige si cu 100 la 0, atata timp cat ii avem pe cioban, Argatseala si Nicolita, nici macar cu Dinamo nu mai conteaza ce facem.

Mori ciobane!

PrymarU10.08.2010 07:35

Sper sa moara in morti lui de cioban infect sa scapam odata de el ca nu mai pot ma disperat ? CE FACE Jiji ?

andyro10.08.2010 08:36
esti varza frate daca iti doresc asa ceva :))vai de tine :)))du-te la sapa:))au nevoie taranii de tine la camp PLEACA DIN Ghencea Becali PLEACA DIN Ghencea !!! Steaua trebuie sustinuta pe tot parcursul meciului,inainte,la pauza si la sfarsit vom PROTESTA fata de cioban[parerea mea],Echipa are nevoie de SUPORTERII fara NOI e naspa de tot,la meciul cu oltenii s-a vazut am fost langa ei,FORZA Steaua...spre 24 CAPUL SUS,RESPECT PITI ca nu a dat inapoi in fata oierului !!!

 

Parerile tale nu intereseaza pe nimeni.

k-steaua10.08.2010 09:18

Pleaca ciobaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!! Fmm de cacareaza ! Urlam pe stadion impotriva lui tot meciul nu doar in pauze. Asta nu e om e demon ! Intr-un sezon sau doua va pleca veti vedea. Nu mai are bani, da-l in MM. Sa-i foot nevasta si fetele in pipi. :steag_cruce_invers:

green.boy10.08.2010 10:49

TURKU esti dea dreptul penibil, te doare fix in cot de Steaua, tu vrei doar victori, suporter de rezultat vai de tine !

radusteaua2310.08.2010 11:26

sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????

CiprianPH10.08.2010 11:49

Sunt mai multi care o sug...unii o sug pe forum, altii pe la TV.......devine sport national....

«1234514»