Nu, ca voi aveti clar o problema ![]()
Manevra auzi...
Nu, ca voi aveti clar o problema ![]()
Manevra auzi...
Nu-i mai faceti ma tarani pe baietii lu' Buzarin!
Acum cativa ani, se amanau meciuri pentru a pregati mai bine partidele din cupele europene, iar acum jucam la 3 zile diferenta ![]()
Sa imi bag **** in cioban si in familia lui . CE FACE Gigi ?
Probabil asteapta dupa nevasta-sa sa mulga oile ca sa faca uimitoarea Branza de Pipera.
Sambata, 14 august:
Unirea Urziceni - Universitatea Cluj, ora 19.00.
Steaua - Victoria Branesti, ora 20.45.
pana la urma cand morti lui de meci e sambata duminica sau luni?
Sambata, 14 august:Unirea Urziceni - Universitatea Cluj, ora 19.00.
Steaua - Victoria Branesti, ora 20.45.
pana la urma cand morti lui de meci e sambata duminica sau luni?
LPF a anuntat in această dimineață programul celei de-a patra etape din Liga 1.
LUNI, 16.08.2010
Otelul Galati - FCM Tg. Mures 18.00
Steaua - Victoria Branesti, 20.30
Nu, ca voi aveti clar o problemaManevra auzi...
Dar ? Eu,spre exemplu,planuiam sa vin la meci,avand 3 zile libere in perioada initiala.Acum,luni lucrez.Si cati oare nu sunt la fel...Si 20:30?Pai daca nu stai in Ghencea sau Rahova ori n-ai automobil,si acela parcat pe la Drumul Sarii,faci Bucurestiul pe jos.
Am vazut conferinta lui Piturca si m-am mai umplut un pic de nervi.
Parca vad ca e Pedrazzini antrenor cu Branesti City.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...ntrenor-6821548
Acum cativa ani, se amanau meciuri pentru a pregati mai bine partidele din cupele europene, iar acum jucam la 3 zile diferenta![]()
Decat sa se amane meciuri mai bine se joaca normal. Cand o sa-i vad si eu pe aia de la Manchester City ca-si amana meciul ca joaca cu FC Timisoara, atunci cred ca ar fi normal sa se amane si la noi!
Ziceam ca acum nu se mai tine cont ca joi avem meci in cupele europene si principalul interes in club e sa punem meciul lunea ca sa vina cati mai putini la meci.
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 90 % sunteti offtopic!
Haideti sa facem o aroganta si sa ne mutam toti la una din tribune.
Daca sunt persoane din Ploiesti care vor sa vina mai am 2 locuri libere in masina...PM!..."behaitorii" sa se abtina in a-si exprima dorinta pentru a nu face baie in Snagov.
T2 si T1...tot stadionul...doar nu o sa interzica toti oamenii din tribune...sau mai stii?...
VPM...de preferat M!!!!
Forza branestiul,spre ca Steaua sa piarda cu 5-0!!!!!
asta a fost un bluff nu ? la fel cum a spus si lecce,echipa trebuie sustinuta, ei nu au nici o vina!
AG...din nefericire iar am ajuns in punctul in care orice victorie a Stelei e echivalenta cu inca o gura de oxigen pentru oier si..."A plecat X...ce mare scofala?"
esti varza frate daca iti doresc asa ceva
)vai de tine
)du-te la sapa:))au nevoie taranii de tine la camp
PLEACA DIN Ghencea Becali PLEACA DIN Ghencea !!! Steaua trebuie sustinuta pe tot parcursul meciului,inainte,la pauza si la sfarsit vom PROTESTA fata de cioban[parerea mea],Echipa are nevoie de SUPORTERII fara NOI e naspa de tot,la meciul cu oltenii s-a vazut am fost langa ei,FORZA Steaua...spre 24 CAPUL SUS,RESPECT PITI ca nu a dat inapoi in fata oierului !!!Forza branestiul,spre ca Steaua sa piarda cu 5-0!!!!! Castigam si cu branesti sat, pacat ca e luni si cei din provincie majoritatea de la distante mari vom ramane acasa la TV l
Bilete online FC Steaua " Victoria Branesti
FC Steaua Bucuresti anunta ca, incepand de joi, 5 august, pana pe 10 august se pot achizitiona bilete online pentru meciul pe care echipa noastra il va disputa pe propriul teren cu Victoria Branesti, in cea de-a patra etapa a Ligii I.
Joi 05 Aug 2010 14:57
Suporterii stelisti isi pot alege locul pe care doresc sa il ocupe pe stadion. Pentru a intra in posesia tichetelor, fanii trebuie sa intre pe www.steauafc.com zona ticketing - online tickets sau accesand direct www.fcsbticketing.com si sa urmeze pasii indicati.
Biletele vor fi expediate prin curier sau vor putea fi ridicate de la Casa 30 a stadionului Steaua, in functie de alegerea cumparatorului.
Preturile biletelor pentru meciul cu Victoria Branesti sunt urmatoarele:
Peluze 10 lei
Tribuna II 15 lei
Tribuna I 20 lei
Tribuna O 40 lei
Fotolii 75 lei
La aceste preturi se adauga taxele de curierat, in functie de localitatea de unde a fost facuta comanda.
sursa:www.steauafc.com
TURKU...tu chiar esti turc?...
Ziceam ca acum nu se mai tine cont ca joi avem meci in cupele europene si principalul interes in club e sa punem meciul lunea ca sa vina cati mai putini la meci.
Ai dreptate. Pai cat timp e Mitica acolo, se trag sfori la greu. Legea pe care a aprobat-o in parlament sta marturie ca noi suntem ultimii de pe lista la care se gandesc cei care se ocupa de administrarea fotbalului din Romania.
Pe cine dracu mai intereseaza meciul in sine, meciul nostru e cu ciobanul, poate sa castige si cu 100 la 0, atata timp cat ii avem pe cioban, Argatseala si Nicolita, nici macar cu Dinamo nu mai conteaza ce facem.
Mori ciobane!
Sper sa moara in morti lui de cioban infect sa scapam odata de el ca nu mai pot ma disperat ? CE FACE Jiji ?
esti varza frate daca iti doresc asa ceva)vai de tine
)du-te la sapa:))au nevoie taranii de tine la camp PLEACA DIN Ghencea Becali PLEACA DIN Ghencea !!! Steaua trebuie sustinuta pe tot parcursul meciului,inainte,la pauza si la sfarsit vom PROTESTA fata de cioban[parerea mea],Echipa are nevoie de SUPORTERII fara NOI e naspa de tot,la meciul cu oltenii s-a vazut am fost langa ei,FORZA Steaua...spre 24 CAPUL SUS,RESPECT PITI ca nu a dat inapoi in fata oierului !!!
Parerile tale nu intereseaza pe nimeni.
Pleaca ciobaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!! Fmm de cacareaza ! Urlam pe stadion impotriva lui tot meciul nu doar in pauze. Asta nu e om e demon ! Intr-un sezon sau doua va pleca veti vedea. Nu mai are bani, da-l in MM. Sa-i foot nevasta si fetele in pipi. ![]()
TURKU esti dea dreptul penibil, te doare fix in cot de Steaua, tu vrei doar victori, suporter de rezultat vai de tine !
sper sa fim uniti sa fim multi . CINE SUGE PULAAAA????
Sunt mai multi care o sug...unii o sug pe forum, altii pe la TV.......devine sport national....