FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vezi cum arată noul echipament al Stelei! Îți place?

«12347»
S.Mariuss28.07.2010 12:58

thoamneeeee :(( cum frate sa faci echipament galben pentru o echipa ros-albastra :(( doamneee , ce-l de acasa e bun :) cel pentru deplasare este .... praf,penibil,ingrozitor,mizerabil cel mai urat.Al 3lea hmm:-? dragut.merge

 

dar nu imi vine sa cred :(( GALBEN !!!? :(((((((

rezistenta_ultras28.07.2010 13:10

asa , asa ...

haideti sa protestam ; Nike , pleaca din Ghencea !

Doamne , nimic de pe lumea asta nu va convine .

Bogdan28.07.2010 13:36

decat verdele ala de rahat sau roz.. mai bine galben.

kaycee28.07.2010 13:38

@S.Mariuss: pai si ce, echipamentul fosforescent e mai reprezentativ pt noi?

 

Arata mult mai bine echipamentul de acasa cu sort rosu, la fel cum am jucat anul trecut in Europa League.

Mi-am amintit ca un tricou identic cu cel de deplasare a purtat antrenorul maghiar al nationalei noastre de polo la Campionatul Mondial de anul trecut.

Lays28.07.2010 13:58

daca astea vi se par urate ganditiva putin cum arata ale CFR-ului si o sa vi se para superbe pe urma :thumbup:

S.Mariuss28.07.2010 14:13

am zis eu ca cel fosforecent pe noi ? nu cred

am zis io ca nu imi convine firma Nike ? nu cred

 

mi-am dat si eu cu parerea ca orice alt user,scuzat-ma daca am facut ceva care va deranjat.

Stryker28.07.2010 14:14

cel galben imi pare cel putin ciudat, maneciile alea sunt total neinspirate, oricum asta este o idee mai veche de a lui Jiji, sa joace Steaua in galben precum Romania ...

 

sunt curios cu ce culoare o sa scrie numele si numerele pe spate la modelul ala :)

Astristul28.07.2010 14:24

Daca nationala tot a renuntat la galben, macar Steaua sa-l poarte! :)

Imi plac noile echipamente, dar pe ala de acasa ar trebui sa scrie numele si numerele cu galben.

Pretul de aproape 100 de euro pare cam exagerat. Si daca era facut de adidas nu dadeam banii pe asa ceva.

yanymakes28.07.2010 14:25
cel galben imi pare cel putin ciudat, maneciile alea sunt total neinspirate, oricum asta este o idee mai veche de a lui Jiji, sa joace Steaua in galben precum Romania ...

 

sunt curios cu ce culoare o sa scrie numele si numerele pe spate la modelul ala :)

 

Cu Albastru ;)

Daniel-Ionut28.07.2010 14:30

Ba, dupa o vizualizare mai amanuntita in realitate, este chiar misto cel galben (daca il comparam cu cel verde)

Pret: 180 de lei parca am vazut.

AG28.07.2010 14:34

ce puIa sunt ma tricourile asta :| lu Becali i'a placut atat de mult la puscarie incat nu poate renunta la dungi.. wtf ! oribil

yanymakes28.07.2010 14:37
ce puIa sunt ma tricourile asta :| lu Becali i'a placut atat de mult la puscarie incat nu poate renunta la dungi.. wtf ! oribil

 

 

Nu stiu unde vezi tu "dungi" ori sunt eu chior ori esti tu chior

RobYnho28.07.2010 14:38

Ala galben ar trebui sa fie echipamentul nationalei. :))

Maye28.07.2010 14:38

ahahahahahaha

 

ag chiorul :))

anjin28.07.2010 14:55

Nimic nou de prin 2006 nu fac nmic altceva decat sa mai coafeze rahatul cate putin.Zicea bine cineva mai sus.....numai dungi si iar dungi mai late sau mai inguste.Dezamagit nu mai pot sa fiu pentru ca sunt deja plictisit,nici nu am asteptat mare lucru de fapt!

Forza Steaua,semper fidelis!!!

RobYnho28.07.2010 15:55

Preturile tricoaielor

 

Tricou replica acasa - 120 lei

Tricou replica deplasare - 180 lei

Tricou original acasa - 230 lei

Tricou original deplasare - 450 lei

Al treilea echipament original - 100 le

Daniel-Ionut28.07.2010 15:58
Preturile tricoaielor

 

Tricou replica acasa - 120 lei

Tricou replica deplasare - 180 lei

Tricou original acasa - 230 lei

Tricou original deplasare - 450 lei

Al treilea echipament original - 100 le

 

Inseamna ca ala pe care l-am vazut eu azi era replica :hmmm:

Ronnie28.07.2010 17:28

Mie imi place ala galben cu manecile alea, e asa, mai old school.

pytycrys28.07.2010 17:44

Da' eu nu inteleg de ce nu se alege un tricou simplu albastru cu stema in piept, eventual dungi rosii, sort rosu pentru acasa, si invers pentru deplasare.

SI SA NU IL MAI SCHIMBE!

f234567k28.07.2010 17:54

Atata timp cat nu vom mai avea niciodata un echipament de tot rahatul precum cel din meciul cu rapid II, totul e bine. Din astea 3, cel mai frumos mi se pare ala galben de deplasare, exceptand manecile alea. Poate pe viitor o sa avem si noi un echipament alb de deplasare asemanator cu cel de la Sevilla.

red&blue_boy28.07.2010 18:20
decat verdele ala de rahat sau roz.. mai bine galben.

 

Asta asa e...Nu e asa rau pana la urma nici cel galben,doar manecile il cam strica.

AG28.07.2010 18:23
Nu stiu unde vezi tu "dungi" ori sunt eu chior ori esti tu chior

dungi, linii verticale, cum vrei tu sa le spui .. sunt satul de ele!

TURKU28.07.2010 18:38

misto si eftin replica 120 ron,original 230,mai eftin decat cele din sezonul trecut,cred ca merita sa ne luam sezonul asta :hmmm:

razvan2828.07.2010 19:20

Sunt ok nu arata rau , dar cam ciudata alegerea culorii galben...in ultimii ani tot am copiat echipamentul Barcelonei , de ce nu alegem si noi o culoare sa ne reprezinte ? Gen ros-albastru primul , albastru al doilea si daca se tot tine sa faca al treilea echipament de alta culoare , alb ca in finala din 86 :D

PaginadeSport28.07.2010 20:10

Iata cum arata scorul in meciul producatorilor de echipament sportiv pentru Liga I:

 

JOMA - 4 (Gaz Metam, CFR, FC Mures, Unirea Urziceni)

NIKE - 3 (Steaua, Dinamo, "U" Cluj)

ADIDAS - 3 (Vaslui, "U" Craiova, Astra)

LOTTO - 3 (Timisoara, Rapid, Sportul)

UMBRO - 2 (Branesti, Pandurii)

PUMA - 2 (Gloria Bistrita, Brasov)

MASITA - 1 (Otelul)

«12347»