FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vezi cum arată noul echipament al Stelei! Îți place?

«1567»
red&blue_boy21.07.2011 11:59

Ne mai mira ceva la actuala Steaua?...

Oricum,asta e un lucru mai putin important.Barem de-am avea ceva fotbalisti sa imbrace tricourile astea,cat sunt ele de urate...

1on21.07.2011 13:24

A aparut vreo poza de la prezentare pe undeva? In afara de aia facuta-n photoshop si publicata de 3 luni.

Daniel-Ionut21.07.2011 13:26
bogdinho'21.07.2011 13:55

Ba , eu nu inteleg un lucru. Echipamentul de rezerva ramane tot cel galben ? Nu am vazut alte echipamente in afara de cele principale.

pcsbb21.07.2011 14:03

Sigur cu echipamentul asta Banel nu va mai da centrari in plopi. :))

ebonyc21.07.2011 14:07

Zici ca e pijama. Oricum e logic: daca jucatorii adusi de Becali dorm pe teren macar sa doarma confortabil.

Sud194721.07.2011 22:02

Lasati ca se termina contractul cu nike si vine mumu cu givova!:))

bogdinho'22.07.2011 05:44

Repet , ala de rezerva care e , ca nu inteleg ?!?!? Tot ala galben din sezonul trecut ?

Bogdan22.07.2011 06:06

Da, tot cel galben

Nesqu1k22.07.2011 06:28

Nu stiu ce sa zic...imi place,dar ar fi trebuit sa se schimbe si echipamentul pt deplasare,nu sa fie tot ala galben.Cel pt "acasa" imi place

AleXyS.fCSB22.07.2011 07:43

Echipamentul este ca deobicei unul destul de jalnic...

-in fine nu asta conteaza,conteaza cine-l poarta,niste nonFootballisti .

Nesqu1k22.07.2011 14:24

Tie nu ti-a placut Steaua nici cand a jucat exceptional,nu iti place nici echipamentul,si nici mingea cu care o sa se joace in Liga 1 nu cred ca-ti place...csz acum...

Kellerman22.07.2011 15:59

Pai si mingea e oribila, sezonul trecut daca-mi amintesc bine s-a jucat cu mingea aia alba si pe zapada, cand toate campionatele serioase din europa au bagat mingi galbene, noi jucam cu alba.

 

 

Deci da, si mingile ligii 1 sunt de rahat.

Khalid23.07.2011 13:50

Mie imi place font-ul numelui si numarului de pe spatele tricoului, cred ca sunt cele mai placute ochiului din tot ce am avut in ultimii ani. Intr-adevar, fata cam sufera insa e tipic Stelei sa faca lucruri bune pe jumatate. Cred ca ne reprezinta acest echipament :)

geedorah24.07.2011 12:35

Vazand cum arata pe gloabele noastre, parca sunt mai urate decat credeam. Fontul de pe spate e EPL rip off. Nici macar nu se pupa cu restul echipamentului.

«1567»