FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vezi cum arată noul echipament al Stelei! Îți place?

«1237»
yanymakes28.07.2010 11:25

Cum vi se pare ?

 

 

ltajlxbtm8gkf9pm2wla.jpg

1.jpg

Kellerman28.07.2010 11:27

De rahat.

red&blue_boy28.07.2010 11:28

Ala galben e demential !!! :D

Daniel-Ionut28.07.2010 11:28

Galbeeeeeeeeeeeeen :punk:

Noooi sunteeem Romaaaani / Noooi sunteem Rooomaaaani / suntem pe veci aici stapaaaaani :yeahh:

 

O tampenie :D

red&blue_boy28.07.2010 11:31

Bine barem ca nu are si initialele ciobanului pe el !!! :D

Dj28.07.2010 11:40

nu zicea ciobi ca o sa fie nationala Romaniei pe scheletul Stelei? ei bine, a inceput cu echipamentul...

David28.07.2010 11:47

Ala albastru e frumos!Of,daca era ala echipamentul de deplasare si ala galben al treilea era perfect.

 

foto_steaua_si_a_tras_echipament_galben_vezi_aici_noile_tricouri_4.jpg

Ro.OBert28.07.2010 11:51

Cel galben era frumos daca nu avea rosu si albastru deloc....arata penibil nu o sa ma mir daca vor fi cateva comenzi de la Globus pentru ele -.-

Kellerman28.07.2010 11:51

De ce mama lor nu puteau face al 3-lea echipament cel de deplasare, primul sa fie exact ca al treilea doar sa fie ROSU, si al treilea sa fie cel galben.

red&blue_boy28.07.2010 11:51

Da,albastru e ok,era bine sa fi fost al doilea.

Alex88pl28.07.2010 11:52

ce e maaa ala galben?:| Doamne...ce tricou. mai lipsea o cruce in piept si era complet

Marius28.07.2010 11:55

pai nationala joaca in rosu :)

 

nu zicea ciobi ca o sa fie nationala Romaniei pe scheletul Stelei? ei bine, a inceput cu echipamentul...
MoWeed28.07.2010 11:59

Si eu care ma bucuram ca scapam de echipamentele alea verzi de gunoier.

Na ca au reusit sa faca unele aproape la fel de oribile

Lays28.07.2010 11:59

poate o sa arate mai bine cu bwin pe piept :naughty:

Daniel-Ionut28.07.2010 12:00
poate o sa arate mai bine cu bwin pe piept :naughty:

 

Pai ce legatura are bwin?

Maye28.07.2010 12:02

Hai ba ca fara manecile alea arata bine.

Lays28.07.2010 12:06
Pai ce legatura are bwin?

deobicei echipamentele arata mai urat fara sponsor...sau poate sunt eu nebun :D

Daniel-Ionut28.07.2010 12:10
deobicei echipamentele arata mai urat fara sponsor...sau poate sunt eu nebun :D

 

pai si Steaua are contract cu bwin?... sau poate sunt eu nebun :D

Biruitorul28.07.2010 12:11

baaaa m-am saturat de cacaturile astea in dungi !!!!!!! ce rahat tot trebuie sa copiem noi pe Barcelona la orice lucru ? numai tiganii copiaza tot pt ca nu-s in stare sa creeze nimic original. Echipamentul principal al Stelei ar trebui sa fie ala albastru cu putin rosu pe la parti nu rahaturile astea in dungi tiganesti care intaresc contrastul dintre culoarea tuciurie a lui Nicolita si fanilor lui ! Si ala galben e si mai de rahat ratatii astia nu sunt in stare de nimic !!!!!

Lays28.07.2010 12:12
pai si Steaua are contract cu bwin?... sau poate sunt eu nebun :D

pai din cate am inteles o sa aiba...sau poate am visat eu aseara :D

Azzido28.07.2010 12:37

echipamentul rosu-albastru si cel albastru mi se par ok. cel galben ar fi putut fi mai frumos (daca aveau putina imaginatie).

y-jam28.07.2010 12:43

Ba, mie imi place ala pe galben, mai ales ca pana acum echipamentul de deplasare era copie fidela REBU... acum arata si el a echipament sportiv. In schimb de ala cu dungi deja mi s-a luat.

ebonyc28.07.2010 12:45

E frumos ma cu galben,dar arata manecile nasol cu rosu si albastru puse in halul ala. Zici ca mai aveau ramas material din echipamentul rosu-albastru si au pus si pe asta sa nu-l arunce.

kaycee28.07.2010 12:50

Imi place mult cel galben in contrast cu mizeria aia reflectorizanta. Nuanta culorilor pare asa mai retro, e interesant!

BNQ28.07.2010 12:51

Nu imi place la echipamentul de acasa că numele si numerele sunt cu rosu si se observă ft prost, porbabil un stroke galben, sau alb, era mai reusit.

 

Sper UEFA să dea iarăși comanda, ca anul trecut, să fie numerele mai clare.

«1237»