Banel tine mortis sa-si faca norma si in meciul asta,toate mingile in balarii!
Si Tanase ii tine isonul.
Banel tine mortis sa-si faca norma si in meciul asta,toate mingile in balarii!
Si Tanase ii tine isonul.
Ce golgheter adormit avem! ![]()
Noroc ca nu a centrat Banel!
Si Radut,mare jucator!
Gooooooooooooooooooollllllllllllllll!!!!!
ce sut al lui latovlevici! uau
Goooollasooooo
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Steaua!
frumos sut..... asa iti mai vine sa te mai uiti la meci.
Foarte frumos!
La naiba,am fumat juma' de pachet de tigari in 20 de minute.
tot "veteranii" marcheaza : cei din lotul vechi :X Hai Steaua :> :X:X
Is curios ce faceam daca tusierul nu avea orbul gainii, si lasa jos fanionul la golul doi al oltenilor. La doi zero era alt meci......
Despre cum joaca echipa nu se poate comenta dupa 2 meciuri.
LE: Ce o scalda si Ilie Dumitrescu. Gol vlabil iar el o da in sf-uri cand faza se petrece la cativa metri in fata tusierului care era 100% pe aceeasi linie cu faza.
N-a fost 3-0 dar a fost 2-1. In primele 2 etape am invins ambele "Universitati" cu acelasi scor si avem punctaj maxim!
FORZA Steaua !!!
kapetanos o fi in continuare "accidentat" ?
Cred ca da. Sau cel putin o sa ramana asa pana vor reusi sa-l vanda.
O cheta ceva pentru tusier?? nu de alta dar fara el era greu sa scoatem si 1 punct daramite 3....
Nu inteleg faza cu Matei , frate nu iti bati joc de copil in 2 meciuri consecutive dai in morti lui 1 minut barem ,nu il prostesti ca intra 2 meciuri la rand.
La golul neacaordat,Costea a aratat un mesaj"Cioara".Comentatorul a zis la sfarsit ca golul a fost dedicat fratelui sau.![]()
O cheta ceva pentru tusier?? nu de alta dar fara el era greu sa scoatem si 1 punct daramite 3....
I se da plicul dupa meci. ![]()
Frumos meci, bravo Steaua !
![]()
@clausblaus: Ii da Gigi vreo 200 euro
.
Toate lumea spune de offsaid-ul la "golul 2" al Craiovei dar nimeni nu vorbeste despre faultul clar in atac la Geraldo la golul lui Iliev. Hai sa fim seriosi.
BRAVO Steaua! O victorie meritata!
atmosfera incendiara pe stadion, meci excelent al Stelei, victorie 100% meritata.
:steag_cruce_invers: ![]()
wowwowowwow ce a fost in Ghencea am o ciuda in mine ca nu pot fi si eu acolo de mor aici forta Steaua am ramas ragusit dupa golu 2 al Stelei forta Steaua :X
Toate lumea spune de offsaid-ul la "golul 2" al Craiovei dar nimeni nu vorbeste despre faultul clar in atac la Geraldo la golul lui Iliev. Hai sa fim seriosi.
BRAVO Steaua! O victorie meritata!
Frate Craiova a avut gol perfect valabil iar la Geraldo doar tu ai vazut fault .
avem atacanti buni , Bogdan Stancu si romeo surdu ![]()