FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

«17891011»
clausblaus31.07.2010 18:24

Banel tine mortis sa-si faca norma si in meciul asta,toate mingile in balarii!

Si Tanase ii tine isonul.

David31.07.2010 18:28

Ce golgheter adormit avem! :yeahh:

clausblaus31.07.2010 18:29

Noroc ca nu a centrat Banel!

David31.07.2010 18:33

Si Radut,mare jucator!

clausblaus31.07.2010 18:37

Gooooooooooooooooooollllllllllllllll!!!!!

 

dansor198331.07.2010 18:37

ce sut al lui latovlevici! uau

Kapetan0s31.07.2010 18:37

Goooollasooooo

 

Astristul31.07.2010 18:37

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Steaua!

Dragoshel31.07.2010 18:38

frumos sut..... asa iti mai vine sa te mai uiti la meci.

David31.07.2010 18:39

Foarte frumos!

clausblaus31.07.2010 18:40

La naiba,am fumat juma' de pachet de tigari in 20 de minute.

AlleXyS31.07.2010 18:45

tot "veteranii" marcheaza : cei din lotul vechi :X Hai Steaua :> :X:X

greenyes31.07.2010 18:53

Is curios ce faceam daca tusierul nu avea orbul gainii, si lasa jos fanionul la golul doi al oltenilor. La doi zero era alt meci......

 

Despre cum joaca echipa nu se poate comenta dupa 2 meciuri.

 

LE: Ce o scalda si Ilie Dumitrescu. Gol vlabil iar el o da in sf-uri cand faza se petrece la cativa metri in fata tusierului care era 100% pe aceeasi linie cu faza.

Astristul31.07.2010 18:55

N-a fost 3-0 dar a fost 2-1. In primele 2 etape am invins ambele "Universitati" cu acelasi scor si avem punctaj maxim!

 

FORZA Steaua !!!

dansor198331.07.2010 18:57

kapetanos o fi in continuare "accidentat" ?

Astristul31.07.2010 18:58

Cred ca da. Sau cel putin o sa ramana asa pana vor reusi sa-l vanda.

zloty31.07.2010 19:00

O cheta ceva pentru tusier?? nu de alta dar fara el era greu sa scoatem si 1 punct daramite 3....

 

Nu inteleg faza cu Matei , frate nu iti bati joc de copil in 2 meciuri consecutive dai in morti lui 1 minut barem ,nu il prostesti ca intra 2 meciuri la rand.

David31.07.2010 19:02

La golul neacaordat,Costea a aratat un mesaj"Cioara".Comentatorul a zis la sfarsit ca golul a fost dedicat fratelui sau.:clap:

clausblaus31.07.2010 19:03
O cheta ceva pentru tusier?? nu de alta dar fara el era greu sa scoatem si 1 punct daramite 3....

 

I se da plicul dupa meci. :hypocrite:

Wizzey31.07.2010 19:08

Frumos meci, bravo Steaua !

 

:steag_cruce_invers:

 

@clausblaus: Ii da Gigi vreo 200 euro :).

FC_STEAUA_194731.07.2010 19:21

Toate lumea spune de offsaid-ul la "golul 2" al Craiovei dar nimeni nu vorbeste despre faultul clar in atac la Geraldo la golul lui Iliev. Hai sa fim seriosi.

 

BRAVO Steaua! O victorie meritata!

S A R P E31.07.2010 19:23

atmosfera incendiara pe stadion, meci excelent al Stelei, victorie 100% meritata.

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

FCSBKiDo31.07.2010 19:25

wowwowowwow ce a fost in Ghencea am o ciuda in mine ca nu pot fi si eu acolo de mor aici forta Steaua am ramas ragusit dupa golu 2 al Stelei forta Steaua :X

zloty31.07.2010 19:27
Toate lumea spune de offsaid-ul la "golul 2" al Craiovei dar nimeni nu vorbeste despre faultul clar in atac la Geraldo la golul lui Iliev. Hai sa fim seriosi.

 

BRAVO Steaua! O victorie meritata!

Frate Craiova a avut gol perfect valabil iar la Geraldo doar tu ai vazut fault .

Alexbrasov31.07.2010 19:29

avem atacanti buni , Bogdan Stancu si romeo surdu :steag_cruce_invers:

«17891011»