FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

«15678911»
RaMs3s30.07.2010 14:52

Fc Steaua nu exista si nu va exista niciodata . Exista doar Steaua Bucuresti [ A nu se intelege ca sunt vreun fri-gigist sau ca inchid ochii la mizerii facute de el :) ]

spider7130.07.2010 15:33

"Azi la ora 17:00 au mai ramas 2.000 de bilete pentru partida Steaua - Universitatea Craiova. Datorita aglomeratiei de la case, FC Steaua a decis sa prelungeasca programul caselor de bilete astazi pana la ora 22:00."www.steauafc.ro

Asa ca maine trebuie sa venim cu 2 ore mai devreme la stadion pentru a evita balamucul din fata turnichetilor....

:steag_cruce_invers:

TURKU30.07.2010 15:50

insistati la casele de bilete mai ales la fetele care vand bilete ca au sub tastatura bilete :punk: :punk: chiar si maine o sa mai gasiti,grabiti-va

Stelistul199530.07.2010 15:53

Azi, 30 iulie ora 17:00 au mai ramas doar 2000 de bilete pentru meciul cu Universitatea Craiova ce va avea loc sambata 31 iulie, ora 20:00, pe stadionul Ghencea. Apropo... cica casele de bilete au program prelungit, pana la ora 22:00.

RobYnho30.07.2010 15:59

S-a mai postat asta o data. Cititi cu atentie forumul!

Alexander30.07.2010 16:16

Vreau si eu doua bilete la peluza noooooord dau dublu!! Chiar nu ma poate ajuta nimeni? :ce_oameni:

blindica30.07.2010 18:31

Maine seara se dezlantuie stadionul :D

pytycrys30.07.2010 18:35

Se dezlantuie pe mortii lui de stadion. La 5 jumate a fost un prieten de al meu sa imi ia bilet, nu mai "erau" bilete. La 6 jumate mai erau 2000.

Da-o-n **** mea de treaba, se vand biletele numai pe sub mana, numai la bisnitari , si o sa fie un sfert gol.

 

 

Ok, continui.

Are cineva 2 bilete in plus? Onorez cashu + o bere inainte de meci. Nu conteaza unde sunt biletele, mai putin la t0, t1 si fotolii.

 

TURKU30.07.2010 19:16

mai sunt du-te maine la stadion la ora 10 :punk:

AG30.07.2010 19:20

nu exista ma nici o echipa Fc Steaua, e FC Steaua, bolnava de cancer.. ce plm nu ati inteles, ce'l vedeti pe Becali omul suprem? Steaua este aceiasi care a fost dintotdeauna, doar k are o buba , pe nume Becali

pytycrys30.07.2010 19:25
mai sunt du-te maine la stadion la ora 10 :punk:

Doamne ajuta!

Las' ca vin la rugby si sper sa gasesc atunci. :)

Adrian30.07.2010 19:26
nu exista ma nici o echipa Fc Steaua, e FC Steaua, bolnava de cancer.. ce plm nu ati inteles, ce'l vedeti pe Becali omul suprem? Steaua este aceiasi care a fost dintotdeauna, doar k are o buba , pe nume Becali

 

Si sunt unii care nu vor acest cancer extirpat.

AG30.07.2010 19:40
Si sunt unii care nu vor acest cancer extirpat.

nimeni nu il vrea, dar nu inteleg ideea asta " nu mai e Steaua, e Fc Steaua, nu e nici un Fc Steaua.

daaani.30.07.2010 19:45

AG .. pentru multi dintre noi aceasta echipa n-o sa fie Steaua pana nu pleaca jj .

 

guie migi

MoWeed30.07.2010 19:48

@AG

 

Multi, prin termenul de "Fc Steaua" vor de fapt sa spuna ca nu mai au nici un fel de sentimente pentru echipa din ultimele sezoane, deoarece aceasta a fost facuta dupa chipul si asemanarea primatei din loja, nu respectand traditia istorica a clubului.

 

Kellerman30.07.2010 20:02
@AG

 

Multi, prin termenul de "Fc Steaua" vor de fapt sa spuna ca nu mai au nici un fel de sentimente pentru echipa din ultimele sezoane, deoarece aceasta a fost facuta dupa chipul si asemanarea primatei din loja, nu respectand traditia istorica a clubului.

 

 

 

This.

 

 

25.000 de "belete". Ne meritam soarta.

Ro.OBert30.07.2010 20:14

Da' pana sa vina jj voi iubeati conducatorii ?Nu stema si culorile?(Pentru cei ce zic Fc Steaua)

BAF-kimi30.07.2010 20:57

Mai sunt bilete?

Astristul30.07.2010 21:16
Avram a fost desemnat cel mai bun arbitru roman al editiei trecute. E un arbitru bun pe care il apreciez. Nu vad cum ar putea sa fie impotriva noastra in Ghencea. Si mai ales pentru Craiova? Daca era CFR era plauzibila presupunerea.

Cel mai bun arbitru zici? Oare cine e tatal lui? Oare ce functie are acesta? Oare cate meciuri a aranjat fiul sau in cariera lui in primele 2 esaloane ale tarii? Multe intrebari retorice! In fine, sper sa nu ne fure, dar iti zic, este unul dintre cei mai slabi arbitri romani la ora actuala si nimic nu-mi poate schimba parerea .... decat poate dupa ce se va retrage din arbitraj!

red&blue_boy30.07.2010 21:23

Nici mie nu imi inspira incredere Avram.

pytycrys30.07.2010 21:54
Ok, continui.

Are cineva 2 bilete in plus? Onorez cashu + o bere inainte de meci. Nu conteaza unde sunt biletele, mai putin la t0, t1 si fotolii.

 

boggie30.07.2010 22:22

Pe la 19:30 mai erau bilete, desi erau vreo 20 de bisnitari care te luau in primire ca sa iei de la ei ca nu ar mai avea decat la fotolii.

Alexander30.07.2010 22:51

Mai se gasesc bilete la PN ?

Cam cu cat se vand la bisnitari inaintea meciului ?

pytycrys30.07.2010 23:35

La t2 erau 50. La peluza cred 40.

MALDINI30.07.2010 23:47

care imi ia si mie 4 bilete ... T1 sau T2 ... ofer prea cinstita bere :-s .. sau daca nu care pleaca la meci din Valcea ... si are portbagajul gol ? ca am loc..am 68 de kg :))

«15678911»