FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

«13456711»
Daniel-Ionut29.07.2010 12:48
din ce in ce mai multi ultrasii de tastatura :wall: veniti la STADION si cantati :steag_cruce_invers: nu sa stati in fata TV sau prin tribune sa spargeti seminte,mai bine ramaneti acasa cu tastatura:)))

 

Bai, termina, lasa lumea in pace!

Nu e treaba ta ce face fiecare, punct.

S.Mariuss29.07.2010 12:58

vineri ora 11 la bilete :) sa dea D-zeu :x sa gasesc unde vreau :x

Alexander29.07.2010 13:47

Vreau si eu 3 bilete la Peluza Nord. Ma poate ajuta cineva? fac cinste dupa meci cu 3 beri. Va rog mult, sunt din ploiesti si nu as mai face un drum pana la Bucuresti.

 

 

kun1029.07.2010 13:50

ma poate ajuta si pe mine cineva cu bilete la tribuna a2a??k nu am cu ce ajunge pana sambata la Bucuresti.................pm daca doreste cineva sa ma ajute va rog mult de tot         ms aticipat

 

 

Alexander29.07.2010 13:51

Ce-mi plac astia. Isi fac cont sa si faca rost de bilet..

f234567k29.07.2010 14:06

Nici in vara anului 2010 nu am scapat de bisnitari.

blindica29.07.2010 14:19

20 de bilete si-a luat unul inaintea mea,spunea urmatoarele : '' ce ma bucur ca am venit la meciul cu oltenii,eu de la 9 ani vin pe stadion,si sa moara familia mea de numai in peluza am stat,chiar si cand mi s-a propus sa stau la loja''.Si spunea ca el este mare fan al peluzei Sud si toate biletele si le-a luat la PN,facand in continuare o confuzie cum ca PN ar fi fost principalii contestatari,ca aceia se bat mereu cu jandarmii,ca-l injura pe patron.

1h si 30 minute de canicula.Unde e modul online de achizitionare.Acum si faza ''daca iti doresti cu adevarat sa mergi la meci,vii si-ti iei bilet'',de am auzit-o la cineva,mi se pare un pic fortata.

Dan Preda29.07.2010 15:01
din ce in ce mai multi ultrasii de tastatura :wall: veniti la STADION si cantati :steag_cruce_invers: nu sa stati in fata TV sau prin tribune sa spargeti seminte,mai bine ramaneti acasa cu tastatura:)))

 

 

Pentru ca nu toti stelistii sunt din Bucuresti. La Dinamo sau Rapid situatia e mai simpla, vin aia de pe linga stadion, citi or fi, si cu asta basta. Insa Steaua e un fenomen national si voi, cei din Bucuresti, ar trebui sa fiti mindri de asta.

balasan9129.07.2010 15:49

hey dragi suporteri :P mai sunt bilete disponibile??? vreau si eu sa stiu

Multumesc Anticipat :steag_cruce_invers:

radusteaua2329.07.2010 16:56

am fost azi si mai erau bilete dar daca nu te grabesti maine cel tarziu sar putea sa stai pe afara

S.Mariuss29.07.2010 18:47

am inteles ca mai sunt doar la peluze

TURKU29.07.2010 19:09

ai inteles gresit mai sunt destule la peluze&tribune,grabeste-te altfel vei apuca doar de la bisnitarii aia :wall: :wall:

razvan2829.07.2010 19:59

Schimb bilet de la Nord pe unu de la Sud

Daniel-Ionut29.07.2010 20:02

Si eu, si eu... schimb caiet A4 cu Audi acelasi model :yeahh:

 

Mah, eu iti propun sa faci bisnita ca iesi mai bine, iti iei una bucata bilet la sud, si pe ala de la nord il vinzi inainte de meci la suprapret! :greedy:

AG29.07.2010 20:10

hai ma, nu fiti rai, ajutati si voi baiatul sa vina cu noi ...

RaMs3s29.07.2010 20:22

asta e ceva gen come to the dark side...we have cookies :))

MALDINI29.07.2010 20:26

care ma ajuta cu 4 bilete la T 1 ?

sirFlorin29.07.2010 21:02
hey dragi suporteri :P mai sunt bilete disponibile??? vreau si eu sa stiu

Multumesc Anticipat :steag_cruce_invers:

dragi suporteri =)))

razvan2829.07.2010 21:07
Si eu, si eu... schimb caiet A4 cu Audi acelasi model :yeahh:

 

Mah, eu iti propun sa faci bisnita ca iesi mai bine, iti iei una bucata bilet la sud, si pe ala de la nord il vinzi inainte de meci la suprapret! :greedy:

 

 

Vreau sa vad meciu nu cat de bine se pricepe garda la table :))

 

*Alecs*29.07.2010 21:44

Sezonul acesta numai la Peluza Sud se pot vedea meciurile 3D!

PaginadeSport29.07.2010 21:48

Foarte interesant de urmarit cu va rezista presiunii suplimentare Dorel Stoica. E clar ca va fi presat din galeria olteana. La Alba a fos printre cei mai buni. Sa vedem.

Jolly8629.07.2010 23:53

Salut ,

 

Din cauza job-ului nu pot ajunge la stadion sa-mi iau bilet.

 

Poate cineva sa-mi cumpere 2 bilete ( Peluza Sud )? Returnez cash'ul plus berea aferenta inainte de meci..

 

Multumesc !

jeles30.07.2010 08:31

Cine ma ajuta si pe mine cu un bilet la T2 ? Baietii din Oltenita s-au strans dar a ramas unul pe afara si nu ajung la stadion pana sambata si caut sa-i fac rost ... Astept un pm ceva, de la cineva . Merci

RobYnho30.07.2010 08:34

Și ieri, fanii Stelei au mers in numar mare la stadion pentru a-și achizitiona tichete la meciul cu Universitatea Craiova, de simbată seara.

 

S-au vindut in total aproape 17.000 de bilete si abonamente pentru intilnirea cu "Știinta".

 

Astazi, de la ora 12:00, vor fi scoase la vinzare ultimele 7.000. Cele mai ieftine bilete costă 10 lei, la peluze, si 15 lei la tribuna a II-a.

matican30.07.2010 09:11
MECIUL POATE FI VAZUT AICI : Steaua - U Craiova - LIVE
«13456711»