FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

«167891011»
Andrei-Cristian31.07.2010 07:03

Doamne, ce vis am avut ! Doamne, cum juca Steaua! DOamne, ce le-am tras-o la olteni . :mellow:

Andrei-Cristian31.07.2010 07:15

Ultimele sute de bilete la partida Steaua - Craiova se vor pune in vinzare in această dimineață, incepind cu ora 10:00, in Ghencea.

 

gesepe.

S A R P E31.07.2010 10:54

sper sa-i batem pana le sare prazul din ei.

 

:steag_cruce_invers:

PrymarU31.07.2010 11:11

bilete mai sunt decat la peluze

Catalyn0731.07.2010 11:18

Mai are cineva 2 bilete la peluze sau tribuna II ?

Tz3pI31.07.2010 11:38

Bine ca va treziti in ultima zi ca vreti bilete. Daca veneati azi la rugby, puteati sa luati si bilete, mai erau la peluze. Probabil pana la ora meciului nu vor mai fi decat la bisnitari. Jandarmeria se pare ca nu face nimic sa-i elimine, stau la vorba cu ei.

pytycrys31.07.2010 11:51

La bisnitari cam cat mai e biletu' la T2?

Tz3pI31.07.2010 11:56

Din ce am auzit, cica vreo 50 de lei la T2. Dar pana cand nu va mai lua lumea de la ei, nu vor disparea...

pytycrys31.07.2010 12:20

Mai tarziu creste pretul la ei , sau scade? La peluza cat e?

Daniel-Ionut31.07.2010 12:30

La peluza 2-300, negociezi.

pytycrys31.07.2010 12:35

Asa putin? Baga-mi-as, tre' sa ajung neaparat cumva sa ma asigur.

Daniel-Ionut31.07.2010 12:45

Pai du-te mai repede ca o sa creasca pretul odata cu apropierea meciului.

AG31.07.2010 12:58

scade pretul la normal cu 10 minute inainte sa inceapa

 

Daniel-Ionut31.07.2010 13:10

Vand eu biletul lu` AG cu 500 de mii :))

Alexbrasov31.07.2010 15:21

pretene vreau sa te anunt ca deabea acum am ajuns acasa de l;a munca , 3 zile m-am rugat de sefu meu sa imi dea concediu pentru meciu , dar degeaba , pentru ca este prea mult de lucru , daca nu poti ajunge la un meci asta nu inseamna ca vezi doamne esti stelist de"tastatura"

Degeaba vezi meciu la TV daca nu esti prezent in tribune sa iti incurajezi echipa
RaDoooI31.07.2010 15:49
Doamne, ce vis am avut ! Doamne, cum juca Steaua! DOamne, ce le-am tras-o la olteni . :mellow:

 

Si ce vis am avut eu.

 

Eram 25 000 de stelisti, toti aveam steagul intr-o mana iar in cealalta toporul. Si se striga civilizat: "Cine suge p...?" din partea peluzei sud, iar restul stadionului raspundea de se cutreiera loja .. "Jiji!". Apoi Jiji s-a facut din nou crainic si-a spus: "Nu ne puteti omori ca pe niste caini.". In acel moment Peluza Sud...

 

Si m-am trezit, mi-am luat o tigara din pachet, si-am plecat spre rugby..

David31.07.2010 15:52

Castiga Steaua,dar strans.

Ronnie31.07.2010 17:52

Probabil daca era Zapata in poarta era 0-1 pentru Craiova la faza din prelungiri. El o degaja "perfect" in primul atacant oltean.

David31.07.2010 17:54

La asta m-am gandit si eu!

Roger31.07.2010 17:56

Jucam mai slab decat ma asteptam. Se vede o schimbare in bine (jocul de pase), dar si una in rau - un singur atacant. Banel iar joaca ca o cizma.

David31.07.2010 17:58

Si-a revenit la normal,mai!

David31.07.2010 18:12

Si a venit si golul.

dansor198331.07.2010 18:13

ne mai tempereaza din entuziasm :)

Kapetan0s31.07.2010 18:15

Unde esti tu Kapetanos cand avem nevoie de tine :))?

Vaiiii parca jucam mai bine sezonu trecut :)))....

 

David31.07.2010 18:18

Ai de plm!

«167891011»