Doamne, ce vis am avut ! Doamne, cum juca Steaua! DOamne, ce le-am tras-o la olteni . ![]()
Doamne, ce vis am avut ! Doamne, cum juca Steaua! DOamne, ce le-am tras-o la olteni . ![]()
Ultimele sute de bilete la partida Steaua - Craiova se vor pune in vinzare in această dimineață, incepind cu ora 10:00, in Ghencea.
gesepe.
sper sa-i batem pana le sare prazul din ei.
![]()
bilete mai sunt decat la peluze
Mai are cineva 2 bilete la peluze sau tribuna II ?
Bine ca va treziti in ultima zi ca vreti bilete. Daca veneati azi la rugby, puteati sa luati si bilete, mai erau la peluze. Probabil pana la ora meciului nu vor mai fi decat la bisnitari. Jandarmeria se pare ca nu face nimic sa-i elimine, stau la vorba cu ei.
La bisnitari cam cat mai e biletu' la T2?
Din ce am auzit, cica vreo 50 de lei la T2. Dar pana cand nu va mai lua lumea de la ei, nu vor disparea...
Mai tarziu creste pretul la ei , sau scade? La peluza cat e?
La peluza 2-300, negociezi.
Asa putin? Baga-mi-as, tre' sa ajung neaparat cumva sa ma asigur.
Pai du-te mai repede ca o sa creasca pretul odata cu apropierea meciului.
scade pretul la normal cu 10 minute inainte sa inceapa
Vand eu biletul lu` AG cu 500 de mii ![]()
pretene vreau sa te anunt ca deabea acum am ajuns acasa de l;a munca , 3 zile m-am rugat de sefu meu sa imi dea concediu pentru meciu , dar degeaba , pentru ca este prea mult de lucru , daca nu poti ajunge la un meci asta nu inseamna ca vezi doamne esti stelist de"tastatura"
Degeaba vezi meciu la TV daca nu esti prezent in tribune sa iti incurajezi echipa
Doamne, ce vis am avut ! Doamne, cum juca Steaua! DOamne, ce le-am tras-o la olteni .![]()
Si ce vis am avut eu.
Eram 25 000 de stelisti, toti aveam steagul intr-o mana iar in cealalta toporul. Si se striga civilizat: "Cine suge p...?" din partea peluzei sud, iar restul stadionului raspundea de se cutreiera loja .. "Jiji!". Apoi Jiji s-a facut din nou crainic si-a spus: "Nu ne puteti omori ca pe niste caini.". In acel moment Peluza Sud...
Si m-am trezit, mi-am luat o tigara din pachet, si-am plecat spre rugby..
Castiga Steaua,dar strans.
Probabil daca era Zapata in poarta era 0-1 pentru Craiova la faza din prelungiri. El o degaja "perfect" in primul atacant oltean.
La asta m-am gandit si eu!
Jucam mai slab decat ma asteptam. Se vede o schimbare in bine (jocul de pase), dar si una in rau - un singur atacant. Banel iar joaca ca o cizma.
Si-a revenit la normal,mai!
Si a venit si golul.
ne mai tempereaza din entuziasm ![]()
Unde esti tu Kapetanos cand avem nevoie de tine
?
Vaiiii parca jucam mai bine sezonu trecut
)....
Ai de plm!