GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL Steaua !!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL Steaua !!!!!!!!
Muuuuuuuuuuuie Jiji
SUPERB MESAJUL !
FUGITI MAI TARE DECAT FRATII DIN Stefan cEL mARE ! ATHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
BRAVO Stancu!
Muuuuuuuuuuuie Jiji
![]()
Pleaaacaaa diin Ghenceaaaa beeecaliii pleaaacaaa din Ghencea.
Imi place ca dupa ce conducem nu ne mai retragem ca p1zdele.
U. Cluj - Steaua: 1-2
Am inceput bine. Ramane de vazut cum vom continua!
FORZA Steaua !!!
Da,e bine ca am inceput cu o victorie,chiar daca n-am jucat stralucit,n-am prea avut multe ocazii de gol.Vedem in continuare ce va fi...
Guie Migi !
Victorie cu atat mai placuta cu cat e obtinuta contra slugilor balegii militiano-securiste. Sper sa va duca in C. Stapanul Borcea nu va fi multumit. Pai el le-a rezolvat un penalty inventat, plus arbitraj cu limba in cur (Nicacalescu iertat de eliminare) si ei ce fac ? Pierd cu 2-1. Nt, nt, stapanul nu va fi multumit. Azi mars de la troaca, slugilor.
Da,e bine ca am inceput cu o victorie,chiar daca n-am jucat stralucit,n-am prea avut multe ocazii de gol.Vedem in continuare ce va fi...
Guie Migi !
Dezamagitor.
au legat cateva pase..mi-a placut ca aglomerau mijlocul terenului mai tot timpul. e un inceput bun..sa vedem sambata in Ghencea cum va fi.
Victorie cu atat mai placuta cu cat e obtinuta contra slugilor balegii militiano-securiste. Sper sa va duca in C. Stapanul Borcea nu va fi multumit. Pai el le-a rezolvat un penalty inventat, plus arbitraj cu limba in cur (Nicacalescu iertat de eliminare) si ei ce fac ? Pierd cu 2-1. Nt, nt, stapanul nu va fi multumit. Azi mars de la troaca, slugilor.
hai ma ca penalty-ul a fost mai clar decat buna ziua ![]()
ganditiva , ca a fost "U" Cluj , nu e o echipa mare , jocul Stelei e putin schimbat in bine cu o echipa NOU NOUTA , e bine ca am castigat , dar mai e mult de lucrat la echipa
ganditiva , ca a fost "U" Cluj , nu e o echipa mare , jocul Stelei e putin schimbat in bine cu o echipa NOU NOUTA , e bine ca am castigat , dar mai e mult de lucrat la echipa
Tocmai asta este ideea, ca am fost mai slabi decat mediocri cu o nou promovata.
Migi reloaded
Guie Migi a reinceput sa abereze la GSP-TV. Cica nu-l intereseaza rezultatul ci s-a bucurat de jocul echipei. Si a descoperit un mare jucator - pe Radut. Si cica Steaua a jucat tiki-taka...Pur si simplu ma ia voma de cate ori il aud pe Fernandel...va spun eu - desi n-as vrea sa am dreptate - ca linistea la Steaua nu va tine mult...
hai ma ca penalty-ul a fost mai clar decat buna ziua![]()
Mai uita-te o data la faza. Ala incepe aruncarea inainte sa fie atins macar. SIMULARE si cartonas galben - dar stapanul Borcea s-a ocupat dinainte.
Tibi «: pai
Tibi «: esti
Tibi «: caine
Tibi «: javra
Tibi «: potaie
Tibi «: ai un osc
Tibi «: ai un os*
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: copii
Tibi «: voi nu mancati
Tibi «: oase ?
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: astai
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: nu mancam din stelisti noi
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: stelisti ****
Tibi «: mancami-ai puIa
Tibi «: athahahahhahahahahaha
Tibi «: )))))))))
/ Din capitolul : frustratii nu se opresc din frustrat.
Mai uita-te o data la faza. Ala incepe aruncarea inainte sa fie atins macar. SIMULARE si cartonas galben - dar stapanul Borcea s-a ocupat dinainte.
Emeghara a fost putin "stanjenit" si a cazut, iar in cadere a crezut ca poate sa-l atinga si pe spaniol
fara sa para "fault" clar.
S-a inselat. Nici o simulare.
Tibi «: paiTibi «: esti
Tibi «: caine
Tibi «: javra
Tibi «: potaie
Tibi «: ai un osc
Tibi «: ai un os*
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: copii
Tibi «: voi nu mancati
Tibi «: oase ?
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: astai
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: nu mancam din stelisti noi
â"¢Ronaldo Real Madridâ"¢ andr3y: stelisti ****
Tibi «: manca-mi-ai ****
Tibi «: athahahahhahahahahaha
Tibi «: )))))))))
ft amuzant
, NOT
faultu nu a fost intentionat sa vazut clar , numai ca avea mana pe spaniol si e normal sa se dea penalty
U Cluj- Steaua 1-2 :X am avut ceva emoti cand a dat gol ma gandeam instantaneu la un egal.
Migi reloaded
Guie Migi a reinceput sa abereze la GSP-TV. Cica nu-l intereseaza rezultatul ci s-a bucurat de jocul echipei. Si a descoperit un mare jucator - pe Radut. Si cica Steaua a jucat tiki-taka...Pur si simplu ma ia voma de cate ori il aud pe Fernandel...va spun eu - desi n-as vrea sa am dreptate - ca linistea la Steaua nu va tine mult...
Sunt enervanti rau astia cu tiki-taka. Zici ca au descoperit Atlantida de-l rostesc obsesiv cu orice ocazie care se iveste. Si ca sa si raspund la acea aberatie, NU, Steaua n-a jucat tiki-taka! Poate cu Craiova, dar parca vad ca ne vom chinui pentru victorie si cu aia. ![]()
faultu nu a fost intentionat sa vazut clar , numai ca avea mana pe spaniol si e normal sa se dea penalty
Nu pe naiba.
Hai acum sa nu parem sfinti si usa de biserica acolo unde nu este cazul.
frumoasa intampinarea cu , la puscarie ' de fani u Cluj cand ciobanu a plecat de la interviu nervos video pe gesepe TV
Sincer, nu inteleg. Continuati sa le luati apararea cand CLAR imbunatatiri prea multe si clare nu sunt. Oare sunt singura care avea asteptari mai mari? NU cred asta. Jucam la fel de jalnic. PUNCT!
Seara buna!
Revin pe forum in speranta ca se va discuta despre fotbal, echipa si nu injuratul de patroni dobitoci.
Asadar, am vazut o Steaua bine pusa in teren desi multi dintre jucatori abia daca-si stiu numele colegilor, cu idei te constructie a jocului bine gandite, dar lipsa omogenitatii s-a facut simtita prezenta si astfel majoritatea mingilor se pierdeau la pasa decisiva.
Un alt punct forte al Stelei azi a fost ca a reusit sa revina dupa ce a fost condusa cu 0-1. E clar un pas inainte. Acum totul depinde de linistea echipei, de ce presiune inutila va produce Becali. No, speram sa fie bine si titlul sa poposeasca din nou in Ghencea.
Trup si suflet pentru culori! ![]()