@rLZ bai frate cei care fac deplasarea nu mai intra pe forum in ziua meciului,poate doar cativa dar niciunul nu o sa ti dea detalii
:wall: vorbeste si tu cu vreunul la telefon si o sa te intalnesti cu toti la terasa ![]()
![]()
![]()
@rLZ bai frate cei care fac deplasarea nu mai intra pe forum in ziua meciului,poate doar cativa dar niciunul nu o sa ti dea detalii
:wall: vorbeste si tu cu vreunul la telefon si o sa te intalnesti cu toti la terasa ![]()
![]()
![]()
cine si a facut abonament anul asta sa ma ajute?aici e idul meu:super_stelistheo si vreau mai multe informatii in legatura cu abonamentul.multumesc
Am spus eu ca ma dau mare cunoscator de fotbal? Sunt si eu un oarecare amator de acest sport ...
Insa daca te pricepi tu asa de bine, ai fi observat ca grecul are 26 de goluri marcate in 53 de meciuri in Liga 1, deci o medie de 2 goluri pe meci, cea mai buna dintre toti atacanti care activeaza acum in campionat !
Cand am spus ca sa avem un atac de rahat, nu am spus ca Stancu e un jucator de rahat, nicidecum, asta ai inteles tu prietene,e clar ca el nu poate sa duca greul de unul singur, una e sa joci impreuna cu Kapetanos in atac si alta e sa joci impreuna cu Surdu sa zicem, plus ca din spate nu are tocmai cei mai buni servanti : Tanase sau Nicolita, pe Radut nu-l punem la socoteala pentru ca nu stim inca ce poate
Un alt aspect pe care trebuie sa-l luam in calcul va fi aceasta asezare a lui Piti 4-1-4-1, ar putea sa mearga astazi cu cei de la U, insa nu stiu cat de buna s-ar putea dovedi pe termen lung, mai indicat cred ca ar fi sa foloseasca un 4-4-1-1 cu Kapetanos varf impins si Stancu al doilea atacant
Bine cum spui tu.Poate ca m-am grabit eu sa te contrazic si poate ca inteleg mai mult sau mai putin fotbal decat tine,nu are rost sa intram in polemici din cauza asta.
Eu cred totusi ca daca pleaca "grecul"va veni alt atacant in locul lui si mai cred ca Piturca in acest sistem 4-1-4-1 isi doreste atacanti rapizi nu de careu.Parerea mea. On topic:batem 2-0
pppoate vrei sa spui 0,5 goluri pe meci sau 1 gol la 2 meciuri
Am spus eu ca ma dau mare cunoscator de fotbal? Sunt si eu un oarecare amator de acest sport ...
Insa daca te pricepi tu asa de bine, ai fi observat ca grecul are 26 de goluri marcate in 53 de meciuri in Liga 1, deci o medie de 2 goluri pe meci, cea mai buna dintre toti atacanti care activeaza acum in campionat !
Cand am spus ca sa avem un atac de rahat, nu am spus ca Stancu e un jucator de rahat, nicidecum, asta ai inteles tu prietene,e clar ca el nu poate sa duca greul de unul singur, una e sa joci impreuna cu Kapetanos in atac si alta e sa joci impreuna cu Surdu sa zicem, plus ca din spate nu are tocmai cei mai buni servanti : Tanase sau Nicolita, pe Radut nu-l punem la socoteala pentru ca nu stim inca ce poate
Un alt aspect pe care trebuie sa-l luam in calcul va fi aceasta asezare a lui Piti 4-1-4-1, ar putea sa mearga astazi cu cei de la U, insa nu stiu cat de buna s-ar putea dovedi pe termen lung, mai indicat cred ca ar fi sa foloseasca un 4-4-1-1 cu Kapetanos varf impins si Stancu al doilea atacant
@stelistul theo nu ti mai lasa ID aiurea pe aici,vrei sa ti faci abonament te duci la stadion la casa cu buletinul si hop ai rezolvat treaba 150 ron la peluza pentru noi abonatii.
Sper sa incepem cu dreptul.Parerea mea e ca echipele din Capitala vor reveni in top anul acesta.Doua din ele vor fi pe podium.![]()
Sunt de aceeasi parere. Cred ca noi si dinam0 ne vom lupta pentru locul 1. ![]()
FORZA Steaua !!!
Pe ce program se difuzeaza?
Pe ce program se difuzeaza?
Digisport
E frustrant sa vezi ca Tatarusanu a ghicit coltul, ba chiar a si atins mingia si e 1-0 pentru aia. ![]()
Penalty-ul e indiscutabil. Emeghara a gresit acolo!
Ma pis pe scor.Steaua joaca fotbal!
Lasand la o parte faptul ca trebuie sa suport chinul de a-l urmari pe b@nel cum joaca cu banderola de capitan, chiar trebuie sa-l mai vad si pe Ienei intre bec@ly si arg@$eala? Si apropo, parca arg@$eala plecase de la club...
Argaseala a fost retrogradat din functie. Am inteles ca a trecut la departamentul economic ... pe partea economica, ma-ntelegi? ![]()
imi place cum joaca tanase, radut si ...atat...
A zis cineva ca Steaua joaca fotbal. Atunci ma pis pe el de fotbal, daca si asta-i fotbal...
rapedestii or sa ne bage-n boscheti cu echipa asta.
Ce mi se pare uimitor, e ca Piturca a reusit sa stranga jucatori de o asemenea valoare la un loc. Va dati seama, ce transferuri a facut Steaua, daca golgheterul de anul trecut n-are loc ca titular anu' asta? Pacurar asta e o gluma de jucator.
Alves joaca si el bine,nici macar "capitanul" nu joaca slab,Eme a cam tufut tot jocul.
ba, e bine ca voua va place ce joaca Steaua. vorbim peste 6-7 luni. eu am plecat sa sparg seminte in fata blocului. mult mai productiv decat sa-i vad pe jijipitziarga$3@L@.
p.s. voi realizati cu cine jucam, nu? e U Cluj, nu e cefere, Urziceni, Dinamo, raped, Timisoara etc. e o echipa venita din divizia B.
Banel joaca chiar surprinzator. =))
1, 2, 3 si .... Piti, Piti, lasa-ne, lasa-ne...
Ma pis pe scor.Steaua joaca fotbal!
Care fotbal? asta e fotbal?
mie imi place cum joaca Steaua, Radut Pacurar ok
Argaseala a fost retrogradat din functie. Am inteles ca a trecut la departamentul economic ... pe partea economica, ma-ntelegi?![]()
Pai chiar e pe partea econamica. Suge p**a si ia bani.
mie imi place cum joaca Steaua,
vai de plm..
mie imi place cum joaca Steaua, Radut Pacurar ok
Ce iti place mai anume?
Ma pis pe scor.Steaua joaca fotbal!
Da, vitezistii lui Guie Migi. Jucam la fel de repede ca niste tarani in lanul de porumb.
Satana a mizat pe elemente surpriza - programul inceputului de campionat e favorabil Stelei, jucam teoretic cu echipe mai slab cotate iar victoriile aduc alte victorii. Oricum, clubul are vise de marire cu jucatori resapati, rezerve de la echipe retrogradate, iar cireasa de pe tort e un bulgar tanar si brav trecut de 30 de ani. Sa nu mai amintesc si de mijlocasul la inchidere - e tot unul d-asta crud, la numai 32 de anisori.
Dar daca luam 3 ciocane din primele 3 etape? Ce va fi la Steaua? Circ si balacareala in public? Nu cumva va urma "Apocalipsa grobiana" de Jiji Fernandel?
pase din prima, driblinguri care nu le-am mai vazut de mult timp
da stiu, daca imi place cum joaca asta inseamna ca il sustin pe Becali
TRISTILOR!
Vai, cand il aud pe comentatorul ala rarait...!
pase din prima, driblinguri care nu le-am mai vazut de mult timpda stiu, daca imi place cum joaca asta inseamna ca il sustin pe Becali
TRISTILOR!
Nu frate nu zic ca il sustii ,numai ca nu vad nimic schimbat ,iar driblinguri??