FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Cluj - Steaua 1-2

«17891011»
Alexbrasov25.07.2010 17:17

nu ai cum sa te astepti la ceva mai mult , echipa sezonu asta numa asa va juca , pentru ca trebuie sa se construiasca , sa se inteleaga jucatorii noi intre ei , toti au venit de la echipe diferite

@mi-a placut de comentatori :)) jalnici rau :))

Sincer, nu inteleg. Continuati sa le luati apararea cand CLAR imbunatatiri prea multe si clare nu sunt. Oare sunt singura care avea asteptari mai mari? NU cred asta. Jucam la fel de jalnic. PUNCT!
Allyylla25.07.2010 17:18
nu ai cum sa te astepti la ceva mai mult , echipa sezonu asta numa asa va juca , pentru ca trebuie sa se construiasca , sa se inteleaga jucatorii noi intre ei , toti au venit de la echipe diferite

@mi-a placut de comentatori :)) jalnici rau :))

 

oricum de doua sezoane numai asta joaca. Da, bla bla :-@ trebuie sa se construiasca, sa devina un joc omogen si toate tralalaurile de rigoare.. dar parca totusi, oricum nu imi place.

Te asteptai la altceva de la comentatori?=)) la un moment dat nu ii mai suportam.

Astristul25.07.2010 17:22

frumoasa intampinarea cu , la puscarie ' de fani u Cluj cand ciobanu a plecat de la interviu nervos video pe gesepe TV

http://bit.ly/a2ATi1
Daniel-Ionut25.07.2010 17:22

Viitorul suna bine, cu timpul jocul va fi mult mai legat, sa intelegem totusi ca au fost multi jucatori noi in primul 11 care au jucat 2-3 meciuri amicale impreuna pana in acest moment.

Allyylla25.07.2010 17:23
Viitorul suna bine, cu timpul jocul va fi mult mai legat, sa intelegem totusi ca au fost multi jucatori noi in primul 11 care au jucat 2-3 meciuri amicale impreuna pana in acest moment.

 

 

Daca imi amintesc bine asa a fost si sezonul trecut sub Bergodi :)

radusteaua2325.07.2010 17:24

nu am pus video sa nu iau ban :D bv

Alexandru H.25.07.2010 17:26
Daca imi amintesc bine asa a fost si sezonul trecut sub Bergodi :)

 

Iti amintesti prost.

FCSBKiDo25.07.2010 17:28

Sa nu uitam ca echipa este NOUA si nu o sa vina rezultatele cu echipe mari asa repede totusi am ramas impresionat de jocul echipei U Cluj mai ales de apararea ei.. atacu cam slab

FC_STEAUA_194725.07.2010 17:36

Mi s-a parut disciplinata si omogena echipa; clar mana lui Piturca. Radut mi-a placut, pare a fi un jucator excelent la mijlocul terenului in prezent si in viitor.

 

Nu conteaza daca este U Cluj sau Barcelona, sa revii de la 1-0 si sa castigi 2-1, in deplasare, nu este usor. Bravo Steaua!

TURKU25.07.2010 17:36

Bravo Steaua,bunicel jocul se poate si mai bine oricum se vede o schimbare fata de sezonul trecut,amaratii de la u Cluj n-au aratat nimic au inscris printr-un penalty numai de ei vazut :wall: fi ar sa fie de arbitru,Radut mi s-a parut foarte bunicel in viitor va creste,o victorie CLARA 2-1 se putea si mai mare sa fi scorul,Bravo Piti,Sambata umplem Ghencea cu Craiova,voi fi prezent la meci,FORZA Steaua.daca e vreunul din CONSTANTA si mai are loc in masina sa mi trimita mesaj PM,daca nu o sa vin cu trenul care vai de el face 5 ore ca are si restrictii de viteza pe unele portiuni.Daca vom continua sa jucam asa suntem pe un drum bun.....spre 24 :steag_cruce_invers:

FuNNky LowE suD25.07.2010 17:41

"U" Cluj - Steaua 1-2

Marcator (i): Cl. Niculescu (8-pen)/ Dorel Stoica (45), Bogdan Stancu (72)

 

"U" Cluj: Matache - Ungurusan, D. Munteanu, Izvoranu, Belosevivi - Toba Bostina Reinaldo, Acosta - Lemnaru, Cl. Niculescu

 

Rezerve: Hutan, Szilagy, Ad. Ionescu, Machado, Cvirik, Habib, Helder

Antrenor: Marian Pană

 

Steaua: Tatarusanu - Emeghara, Abrudan, Geraldo, Latovlevici - D. Stoica - Nicoliță, Radut Pacurar, Tanase - Stancu

 

Rezerve: Stanca, Todorov, Gardos Martinovic, Surdu, Bicfalvi, An. Ionescu

 

Antrenor: Victor Piturcă

Arbitri: Ovidiu Hategan - Zoltan Szekely, Stelian Slabu

 

 

iNsTiGaToR25.07.2010 17:45

Frumos jocu, n-am ce sa zic. Mi-a placut cum au jucat Radut si Geraldo .. si Banel a reusit sa centreze cum trebuie (un lucru impresionant :)) )

Pe Dorel l-am vazut pe teren decat cand a marcat, in rest cam rar.

Si parca tot mai bine e cu 2 atacanti decat cu un singur varf (daca era Kape.. mergea mai bine)

AG25.07.2010 17:53

parca incepem sa ne miscam... totusi.. urate sunt numerele alea de pe spate !

radusteaua2325.07.2010 17:55

UN NOU SEZON /ACELASI DEZIDERATE UN CLUB CURAT MAI PRESUS DE TOATE

Daniel-Ionut25.07.2010 17:58
parca incepem sa ne miscam... totusi.. urate sunt numerele alea de pe spate !

 

Zici ca sunt tricourile alea din piata daca te uiti de la spate :D

Se pare totusi ca noul echipament va fi prezentat zilele urmatoare.

AG25.07.2010 18:06
Zici ca sunt tricourile alea din piata daca te uiti de la spate :D

Se pare totusi ca noul echipament va fi prezentat zilele urmatoare.

sper k la meciul cu prazarii deja sa avem echipament nou, sunt oribile de la spate si sunt plictisit de dungile alea, se iau astia numai dupa Barcelona ..

Daniel-Ionut25.07.2010 18:11
sper k la meciul cu prazarii deja sa avem echipament nou, sunt oribile de la spate si sunt plictisit de dungile alea, se iau astia numai dupa Barcelona ..

 

Pai ar trebui sa ne asteptam la ceva de genul:

AwayKits3.jpg

Cel de portar deja este la fel ca al Barcelonei, doar ca in meciul de azi a fost mov :)

AG25.07.2010 18:15

nu mai vreau frate sa ne asemanam cu aia, noi suntem Steaua! ne trebuie ceva unic, nu inspirat de la altii..

tricouri simple,eventual cu o dunga , sau diferite combinatii , dar nu cu multiple dungi!

bobbyREDblue25.07.2010 18:21
Pai ar trebui sa ne asteptam la ceva de genul:

AwayKits3.jpg

Cel de portar deja este la fel ca al Barcelonei, doar ca in meciul de azi a fost mov :)

 

Mi se pare normal sa semene intre ele echipamentele daca sunt create de aceeasi firma, Nike.

Nu doar "Steaua/Barcelona" este un exemplu, sunt multe altele...(sezonul trecut Rapid/Unirea Alba Iulia)

Lays25.07.2010 18:31

ca tot veni vorba de echipamente sunt singurul care crede ca stema e o bataie de joc? :wall:

Mi se pare normal sa semene intre ele echipamentele daca sunt create de aceeasi firma, Nike.

Nu doar "Steaua/Barcelona" este un exemplu, sunt multe altele...(sezonul trecut Rapid/Unirea Alba Iulia)

din moment ce avem aceleasi culori nu e normal.puteau sa aleaga alt model sau mai simplu sa faca contract cu adidas :rolleyes:

Daniel-Ionut25.07.2010 18:34

Sa terminam cu usorul offtopic, sa trecem aici pentru marketing http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...20&start=20

Aici se discuta despre meci totusi...

Joga Bonito25.07.2010 18:36
Iti amintesti prost.

 

Nu tot cu o victorie concludenta am inceput? 2-0 pare-mi-se... Si atunci s-au udat cu totii, uuu, megaproiectul "Bergodi", "viitorul suna bine"... uuu aaa uuu.

 

Mi-e sila.

Allyylla25.07.2010 18:38
Nu tot cu o victorie concludenta am inceput? 2-0 pare-mi-se... Si atunci s-au udat cu totii, uuu, megaproiectul "Bergodi", "viitorul suna bine"... uuu aaa uuu.

 

Mi-e sila.

 

Deci nu imi amintesc totusi prost. :) Era aceeasi chestie si cu Bergodi.. echipa aproape noua, neomogena, etc. Hai sa nu ne iluzionam degeaba

Alexandru H.25.07.2010 18:46
Deci nu imi amintesc totusi prost. :) Era aceeasi chestie si cu Bergodi.. echipa aproape noua, neomogena, etc. Hai sa nu ne iluzionam degeaba

 

Nu e nevoie sa impuni altora cum sa se comporte. Eu sunt in tabara stelistilor gen Piturca, Jenei sau Iordanescu. Ai deplina libertate sa fii impotriva lor.

Allyylla25.07.2010 18:56
Nu e nevoie sa impuni altora cum sa se comporte. Eu sunt in tabara stelistilor gen Piturca, Jenei sau Iordanescu. Ai deplina libertate sa fii impotriva lor.

 

Nu sunt impotriva lor. Ce zic eu si ce deduci tu. Eu zic doar ca nu mi-a placut jocul. Atat.

«17891011»