nu ai cum sa te astepti la ceva mai mult , echipa sezonu asta numa asa va juca , pentru ca trebuie sa se construiasca , sa se inteleaga jucatorii noi intre ei , toti au venit de la echipe diferite
@mi-a placut de comentatori
jalnici rau ![]()
Sincer, nu inteleg. Continuati sa le luati apararea cand CLAR imbunatatiri prea multe si clare nu sunt. Oare sunt singura care avea asteptari mai mari? NU cred asta. Jucam la fel de jalnic. PUNCT!

