Noi nici cu Stancu si Kapetanos nu eram ofensivi , dar aminte cu Bilasco sau Surdu ![]()
Noi nici cu Stancu si Kapetanos nu eram ofensivi , dar aminte cu Bilasco sau Surdu ![]()
Ce sunteti ma asa pesimisti, ca sa nu spun negativisti?
Pentru ca nu exista nici un argument in favoarea optimismului
Pentru ca nu exista nici un argument in favoarea optimismului
Crezi?! Dar faptul ca toata lumea spune, fie ei dusmani sau nu, ca Steaua are cel mai bun lot, asta nu-i un argument in favoarea optimismului?
Noi nici cu Stancu si Kapetanos nu eram ofensivi , dar aminte cu Bilasco sau Surdu![]()
Nu eram ofensivi?! Atunci cum iti explici ca meci de meci am avut o posesie superioara si am stat in majoritatea timpului de joc in terenul adversarului? Poate vrei sa spui ca n-au fost atat de eficienti. Asta-i alta treaba.
Stancu si Kapetanos cat aveau? Cate un gol pe meci?
Mai conteaza,aveau salariu mare...
Dar faptul ca toata lumea spune, fie ei dusmani sau nu, ca Steaua are cel mai bun lot, asta nu-i un argument in favoarea optimismului.
M-ati innebunit cu chestia asta,cu cel mai bun lot.De unde naiba avem cel mai bun lot?La mijloc suntem pe nicaieri,in atac la fel!
Mai conteaza,aveau salariu mare...
M-ati innebunit cu chestia asta,cu cel mai bun lot.De unde naiba avem cel mai bun lot?La mijloc suntem pe nicaieri,in atac la fel!
Daca aveam cel mai bun lot nu ne mai vaitam de atac ![]()
VS 
Dacia Chisinau - FC Steaua Bucuresti
Meci amical, 26 martie 2011, ora 17:00
Profitand de pauza acordata de catre echipa nationala, Steaua se va deplasa pe 26 martie la Chisinau pentru un meci amical cu echipa locala Dacia. Partida va incepe la ora 17:00 si va fi transmisa de postul de televiziune Sport.ro
VS
Dacia Chisinau - FC Steaua Bucuresti
Meci amical, 26 martie 2011, ora 17:00
Profitand de pauza acordata de catre echipa nationala, Steaua se va deplasa pe 26 martie la Chisinau pentru un meci amical cu echipa locala Dacia. Partida va incepe la ora 17:00 si va fi transmisa de postul de televiziune Sport.ro

O să fim prezenti! ![]()
Fenomenala apararea Daciei. Fenomenal atacant Surdu.
Cum joaca ma Bilasco titular inaintea lui Maicon ? ![]()
Una peste alta , Dacia nu e cine stie ce echipa , dar brazilianul asta chiar are executii...
Incep sa cred ca MM isi baga coada in alcatuirea echipei , Bilasco e zero barat , sper sa ramana rezerva de acum inainte...
Bravo Maicon ! ![]()
dragut maicon asta doar ca au cei de la dacia defensiva cam varza.
Maicon si Surdu marcatori. Maicon ar trebui să fie macar rezervă deacum. Oricum cred că dacă o să fie serios, o să devină titular. ![]()
__________________________
http://stelianevelina.blogspot.com/ Alte curiozități de prin lume adunate...Sper să vă placa
E tehnic , are viteza cat de cat , da bine cu capul , e penetrant , are sut , ce-i mai trebuie ? Un loc de titular !
Ar fi culmea ca melcul cotobelc Bilasco sa mai joace titular de azi inainte.
Nu spun asta doar ca a dat Maicon 2 goluri , pana la urma le-a dat impotriva unei echipe slabe , dar dupa cum se misca si dupa cum a finalizat la acele 2 faze a aratat ca are clasa de brazilian...
Asta- Steaua pe care o vreau eu!
Daca ne ajuta Dumnezeu,poate pana de Paste imi iau si eu monitor de 30 de inchi.
De suporteri nu ziceti nimiq?
Am ajuns acasa.. ragusit. Forta Steaua.
Respect pentru suporterii care au facut banner-ul si pentru cel cu tricoul cu MU*E Gigi.
E mai iubita Steaua in Chisinau ca-n Bucuresti
De suporteri nu ziceti nimiq?Am ajuns acasa.. ragusit. Forta Steaua.
Bravo!
De suporteri nu ziceti nimiq?Am ajuns acasa.. ragusit. Forta Steaua.
NU!
NU!
Să fii sanatos ![]()

+ un msg pt dINAMUVIȘTI ![]()

Steaua dă piept in primul amical al stagiului de pregatire din Austria cu formatia FC Zestafoni (ora 20:00, DigiSport), campioana Georgiei, formatie care va juca in turul doi preliminar al Ligii Campionilor impotriva moldovenilor de la Dacia Chisinau.
Adversarul "roș-albastrilor" a aniversat in urmă cu doar cinci zile 7 ani de la infiintare si are in componență exclusiv jucatori gruzini.
Ne bat astia.
Chiar daca a reusit sa marcheze un gol frumos Tatu nu m-a impresionat . In schimb , eu zic ca ne-am gasit mijlocas defensiv , Dorinel Popa. Stie sa joace cu ambele picioare , e bataios , se misca bine , paseaza bine.
Si nu in ultimul rand mi-a placut si Rusescu. Chiar daca se spunea ca e gras si mai stiu eu ce , eu l-am vazut ca un atacant foarte incisiv , rapid si cu pofta de joc. Sper sa il scoata pe Bilasco din echipa , care a dovedit din nou ca nu e in stare sa o bage in poarta din cea mai clara pozitie de gol.
P.S : chiar daca e mijlocas ofensiv , Dorinel Popa este folosit la mijloc ca inchizator de Levy si o face foarte bine.
Pacat de Geraldo , sper sa nu fie ceva grav .
Dorinel Popa e mijlocas ofensiv. Lasa ca scrie gsp, prosport etc.
Remarcati de mine in prima parte: Bilasco, Popa si Tatu, in aceasta ordine.
Eu am vazut ultimele 20 de minute.Nu pot sa spun ca m-a impresionat ceva,cineva...