Mama ce i-am subordonat! ![]()
Mama ce i-am subordonat! ![]()
nu zic ca ciobanu nu ar trebui sa plece dar daca pleaca si vine altu mai prost ?
macar asta de bine de rau a mai bagat cate 1 leu la echipa cei drept mare parte din bani au intrat la el in buzunar...
Unde sunt ma contestatarii lui Dica ? Nu mai vad pe niciunul , v-a inchis gura ? ![]()
Am spus-o de cand a venit , trebuie lasat sa joace , valoare are ! Ca a dat 3 goluri cu Sheriff poate sa nu para important , insa arata ca a ramas cu aceeasi clasa si tehnic in executii magistrale...
Sper sa marcheze mult in retur si sa va dea peste nas tuturor celor care l-ati criticat
Este doar o parere , sa nu spuneti dupa ca am ceva cu voi...
Si ce-i,Banel n-are executii magistrale?...A,stai,cand le are sunt in poarta noastra. ![]()
Eu unul m-am indoit de Dica,dar ma bucur pentru el.Sper sa confirme si in campionat.
Bogdinho
La cate puncte de primul loc s-a apropiat Steaua dupa victoria cu sheriff?
Si un mic P.S. pentru toti cei care au avut erectie dupa meciul de ieri:
Cand Banel Nicolita face ce vrea cu adversarul intr-un meci, va puteti da seama cam ce valoare are echipa impotriva careia joaca Steaua.
@Adrian
Apropierea de primul loc nu conteaza , astea sunt doar amicale , insa asemnea meciuri iti pot da incredere pentru cele oficiale...
Sheriff este aceeasi echipa cu care am facut doua egaluri in sezonul trecut de EL , aceeasi echipa care i-a invins pe Twente ( au iesit campioni in Olanda in acel sezon ) , ca sa nu mai zic de sezonul curent unde a invins pe Dinamo Kiev la Tiraspol si a remizat la Kiev plus un egal scos cu Alkmaar ![]()
Pai draga Adriane , de aici deducem ca Sheriff nu este o echipa mai slaba decat Banel , ba chiar este apropiata de Steaua la rezultatele din ultimii ani in Europa...
![]()
Fantastica, mai, bogdinho, mai...ti-ai tras poza noua, felicitari.
Din tot textul tau de mai sus, eu am retinut doar atat: "astea sunt doar amicale".
Acolo voiam sa si ajung, multumesc, la revedere.
Ma bucur...
@bogdinho' sunt doar amicale. Sa te bucuri de Dica atunci cand o sa inscrie constant in campionat si o sa aduca victorii.
Sa dea Dumnezeu ca ceea ce spui tu sa fie adevarat si sa ne bucuram impreuna , nu doar eu ![]()
Azi, Steaua - Dinamo Zagreb, in direct pe sport.ro incepand cu ora 18:00.
Echipa probabila a Stelei: Tatarusanu, Bonfim, Galamaz, Gardos, Brandan, Nicolita, Ricardo, Radut, Matei, Dica, Bilasco
Am pus un mic pariu pe meciul asta.Un coleg de servici,suporter al potailor,mi-a zis ca luam mai multe ca ei.
Azi, Steaua - Dinamo Zagreb, in direct pe sport.ro incepand cu ora 18:00.
Echipa probabila a Stelei: Tatarusanu, Bonfim, Galamaz, Gardos, Brandan, Nicolita, Ricardo, Radut, Matei, Dica, Bilasco
Ai omis un lucru foarte important in viziunea lui Laca : Radut nu va juca titular , acolo va fi Marinescu ![]()
Edit : posibil si Surdu in locul lui Bilasco dupa ultimele evolutii avute...
doamne ce echipa de kkt surdu in locu lu tanase doamne ce prost e Lacatus asta acolo trebuia sa fie matei.fara sumarare da Lacatus e cam || cu antrenoratul.
Puteam sa pariez ca Morales va inscrie din lovitura aia comisa aiurea de boul de Brandan ! Sper ca Latovlevici sa isi revina cat mai repede si sa scoata momaia asta din primul 11...
Am vazut ca iar a fost Banel capitan.O incantare! ![]()
Ooo da , nu ai vazut ce executii fine a la Ahile avea , de la banderola ii se trage ![]()
Steaua " Hoffenheim II 2-0 ( goluri: Szekely, Ricardo)
Steaua " FC Kapfenberg 1-1 ( gol: Radut)
Steaua - Sheriff Tiraspol 4-1 (goluri: Dica 3, Galamaz)
Steaua " Dinamo Zagreb 1-1 (gol: Bilasco)
Steaua - Lech Poznan 1-2 (gol: Nicolita)
Steaua - FC Koper 1-0 (gol: Surdu)
Am jucat 6 amicale: 3 victorii,2 egaluri,o infrangere,10 goluri marcate si 5 primite.
Urmatorul meci:
vs
Steaua - Debrecen
Meci amical 13 Feb 2011 18:00 (sport.ro)
Echipa probabila:
Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Gardos, Brandan - Nicolita, Marinescu, Ricardo, Szekely - Dica, Bilasco
Geraldo in locul lui Galamaz si Burdujan in locul lui Bilasco , cam asa ar trebui sa arate echipa ![]()
M-ai inebunit cu Burdujan asta, ia-l acasaaa! ![]()
Pana una alta sa nu comparam Burdujan, care are 36 de goluri in 166 de meciuri, cu Bilasco, care are 79 de goluri in 321 de meciuri ![]()
Oau. 0.21 goluri pe meci vs 0.24 goluri pe meci. Stancu si Kapetanos cat aveau? Cate un gol pe meci?
Comparatia este intre cei 2, nu ii includem pe Kapetanos, Stancu, Thereau, Raducanu, sau nu mai stiu eu cine.
Cu Dica, Burdujan si Bilasco am face bine sa uitam cu tot de sectia de fotbal. Primul a dat un gol in 3 ani iar Burdujan si Bilasco tind spre 0.
Ce sunteti ma asa pesimisti, ca sa nu spun negativisti?