FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«123457»
red&blue_boy31.01.2011 20:16

Mama ce i-am subordonat! :)

Dextter31.01.2011 23:40

nu zic ca ciobanu nu ar trebui sa plece dar daca pleaca si vine altu mai prost ?:)) macar asta de bine de rau a mai bagat cate 1 leu la echipa cei drept mare parte din bani au intrat la el in buzunar...

bogdinho'01.02.2011 10:19

Unde sunt ma contestatarii lui Dica ? Nu mai vad pe niciunul , v-a inchis gura ? :))

 

Am spus-o de cand a venit , trebuie lasat sa joace , valoare are ! Ca a dat 3 goluri cu Sheriff poate sa nu para important , insa arata ca a ramas cu aceeasi clasa si tehnic in executii magistrale...

 

Sper sa marcheze mult in retur si sa va dea peste nas tuturor celor care l-ati criticat :) Este doar o parere , sa nu spuneti dupa ca am ceva cu voi...

red&blue_boy01.02.2011 10:34

Si ce-i,Banel n-are executii magistrale?...A,stai,cand le are sunt in poarta noastra. :)

 

Eu unul m-am indoit de Dica,dar ma bucur pentru el.Sper sa confirme si in campionat.

Adrian01.02.2011 11:06

Bogdinho

 

La cate puncte de primul loc s-a apropiat Steaua dupa victoria cu sheriff?

 

Si un mic P.S. pentru toti cei care au avut erectie dupa meciul de ieri:

 

Cand Banel Nicolita face ce vrea cu adversarul intr-un meci, va puteti da seama cam ce valoare are echipa impotriva careia joaca Steaua.

bogdinho'01.02.2011 11:38

@Adrian

 

Apropierea de primul loc nu conteaza , astea sunt doar amicale , insa asemnea meciuri iti pot da incredere pentru cele oficiale...

 

Sheriff este aceeasi echipa cu care am facut doua egaluri in sezonul trecut de EL , aceeasi echipa care i-a invins pe Twente ( au iesit campioni in Olanda in acel sezon ) , ca sa nu mai zic de sezonul curent unde a invins pe Dinamo Kiev la Tiraspol si a remizat la Kiev plus un egal scos cu Alkmaar :)

 

Pai draga Adriane , de aici deducem ca Sheriff nu este o echipa mai slaba decat Banel , ba chiar este apropiata de Steaua la rezultatele din ultimii ani in Europa...

 

:)

Adrian01.02.2011 13:08

Fantastica, mai, bogdinho, mai...ti-ai tras poza noua, felicitari.

 

Din tot textul tau de mai sus, eu am retinut doar atat: "astea sunt doar amicale".

Acolo voiam sa si ajung, multumesc, la revedere.

 

 

bogdinho'01.02.2011 14:36

Ma bucur...

Bogdan01.02.2011 16:01

@bogdinho' sunt doar amicale. Sa te bucuri de Dica atunci cand o sa inscrie constant in campionat si o sa aduca victorii.

bogdinho'01.02.2011 16:06

Sa dea Dumnezeu ca ceea ce spui tu sa fie adevarat si sa ne bucuram impreuna , nu doar eu :)

Daniel-Ionut02.02.2011 08:10

Azi, Steaua - Dinamo Zagreb, in direct pe sport.ro incepand cu ora 18:00.

 

Echipa probabila a Stelei: Tatarusanu, Bonfim, Galamaz, Gardos, Brandan, Nicolita, Ricardo, Radut, Matei, Dica, Bilasco

Mereu Cu Steaua02.02.2011 10:09

Am pus un mic pariu pe meciul asta.Un coleg de servici,suporter al potailor,mi-a zis ca luam mai multe ca ei.

bogdinho'02.02.2011 11:25
Azi, Steaua - Dinamo Zagreb, in direct pe sport.ro incepand cu ora 18:00.

 

Echipa probabila a Stelei: Tatarusanu, Bonfim, Galamaz, Gardos, Brandan, Nicolita, Ricardo, Radut, Matei, Dica, Bilasco

 

 

Ai omis un lucru foarte important in viziunea lui Laca : Radut nu va juca titular , acolo va fi Marinescu :)

 

Edit : posibil si Surdu in locul lui Bilasco dupa ultimele evolutii avute...

Dextter02.02.2011 16:22

doamne ce echipa de kkt surdu in locu lu tanase doamne ce prost e Lacatus asta acolo trebuia sa fie matei.fara sumarare da Lacatus e cam || cu antrenoratul.

bogdinho'02.02.2011 16:44

Puteam sa pariez ca Morales va inscrie din lovitura aia comisa aiurea de boul de Brandan ! Sper ca Latovlevici sa isi revina cat mai repede si sa scoata momaia asta din primul 11...

red&blue_boy02.02.2011 19:31

Am vazut ca iar a fost Banel capitan.O incantare! :D

bogdinho'02.02.2011 21:16

Ooo da , nu ai vazut ce executii fine a la Ahile avea , de la banderola ii se trage :))

Mereu Cu Steaua09.02.2011 09:50

Steaua " Hoffenheim II 2-0 ( goluri: Szekely, Ricardo)

Steaua " FC Kapfenberg 1-1 ( gol: Radut)

Steaua - Sheriff Tiraspol 4-1 (goluri: Dica 3, Galamaz)

Steaua " Dinamo Zagreb 1-1 (gol: Bilasco)

Steaua - Lech Poznan 1-2 (gol: Nicolita)

Steaua - FC Koper 1-0 (gol: Surdu)

 

Am jucat 6 amicale: 3 victorii,2 egaluri,o infrangere,10 goluri marcate si 5 primite.

Daniel-Ionut12.02.2011 08:21

Urmatorul meci:

steauafc_mic.gifvsdebrecen_mic.gif

Steaua - Debrecen

Meci amical 13 Feb 2011 18:00 (sport.ro)

 

Echipa probabila:

Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Gardos, Brandan - Nicolita, Marinescu, Ricardo, Szekely - Dica, Bilasco

bogdinho'12.02.2011 08:29

Geraldo in locul lui Galamaz si Burdujan in locul lui Bilasco , cam asa ar trebui sa arate echipa :)

Daniel-Ionut12.02.2011 08:37

M-ai inebunit cu Burdujan asta, ia-l acasaaa! :blink:

 

Pana una alta sa nu comparam Burdujan, care are 36 de goluri in 166 de meciuri, cu Bilasco, care are 79 de goluri in 321 de meciuri :sleep:

David12.02.2011 08:50

Oau. 0.21 goluri pe meci vs 0.24 goluri pe meci. Stancu si Kapetanos cat aveau? Cate un gol pe meci?

Daniel-Ionut12.02.2011 08:57

Comparatia este intre cei 2, nu ii includem pe Kapetanos, Stancu, Thereau, Raducanu, sau nu mai stiu eu cine.

David12.02.2011 09:12

Cu Dica, Burdujan si Bilasco am face bine sa uitam cu tot de sectia de fotbal. Primul a dat un gol in 3 ani iar Burdujan si Bilasco tind spre 0.

Bijoux12.02.2011 09:45

Ce sunteti ma asa pesimisti, ca sa nu spun negativisti?

«123457»