FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«12347»
v1ktor_md5721.01.2011 12:32

pentru cine cauta link online,gasiti aici din belsug : http://www.livescorehunter.ro/video-in-dir...m-ii-36370.html .e varianta romaneasca a sitului livescorehunter.com .sper sa va fie de folos.hai Steaua!

Dextter21.01.2011 12:54

acum ca l-a vandut pe Stancu ( ma bucur pentru el o sa ajunga departe) stau si ma gandesc cu ce varf v-a juca cred ca va fi un varf surdu-Dica...

mountytoma21.01.2011 15:37

senzationala victorie in fata unei echipe parca adunata de pe strada... si mi-a mai placut si tupeul lui Lacatus, care a jucat cu Andrei ionescu titular, asa ca sa-i faca in ciuda ciobanului!

 

care-ai vazut meciul, ca pe mine m-a luat somnul?!

bogdinho'21.01.2011 18:39

Ce atacanti am avut , letali...nu s-a lipit nicio minge de ei...ajungem in Liga a 2a cu astia , suntem praf in ofensiva...

pytycrys21.01.2011 19:38

Suntem praf in general.

Cum s-a miscat Dica? In repriza a doua m-a luat somnul, la propriu.

Dextter21.01.2011 20:17

Dica in general nu se misca dar cand are ocazii stie sa le fructifice...

cu bilasco sigur luam titlu

bogdinho'22.01.2011 00:11
cu bilasco sigur luam titlu

 

Afirmativ , luam titlul la penibilitate in fata portii :)

v1ktor_md5724.01.2011 01:43

meciul de azi cu Kapfenberg il putem privi online pe http://www.livescorehunter.ro/ .sper ca nu incepem si miine cu onofras in fata,altfel devenim chiar penibili.

Alex88pl24.01.2011 15:55

nu se mai pune pe site link cu meciul?

Mereu Cu Steaua24.01.2011 18:03

Steaua-Kapfenberg 1-1.Cu echipa asta nu cred ca terminam pe 10. :(

bogdinho'24.01.2011 20:42

Daca nu o sa joace cu Radut titular in retur , inseamna ca Laca chiar are o problema in ceea ce-i priveste pe jucatorii tineri...

 

In atac suntem praf : Surdu , Bilasco , Onofras bat pasul pe loc si alearga pe langa minge :)

 

Edit : Moraes , Okupu , Hazazi ?!?!? eroare , s-a blocat lista de achizitii la suma care trebuie ca sa fie platita la salarii :))

blindica25.01.2011 13:40

Mi s-a parut mie sau am vazut imagini cu Eugen Baciu jucand la meciul cu Kapfenberg? :no:

STARforce25.01.2011 14:24

Baciu sau acest Pique al Stelei a jucat ieri,si eu m-am frecat minute bune la ochi...

doar un fan25.01.2011 14:47

Nu fiti nemultumiti...a avut o mare contributie la golul egalizator...De asemenea are si gratia unui elefant :yeahh:

bogdinho'25.01.2011 18:24

E aiurea pe banda stanga fara Latovlevici :) Brandan parca nu are vana in el , imi aminteste de Toja , piciorul drept il foloseste doar cand faulteaza :))

 

In rest ne-ar trebui un atacant , dar cea mai buna mutare ar fi a Ciobanului inapoi la Stana de Vale !

red&blue_boy25.01.2011 20:21

Baciu e bun,doar ca nu vedem noi asta....

David26.01.2011 13:30
In rest ne-ar trebui un atacant , dar cea mai buna mutare ar fi a Ciobanului inapoi la Stana de Vale !

De ce sa vina in Bihor?

bogdinho'26.01.2011 16:15
De ce sa vina in Bihor?

 

Pai din cate stiu eu , FC Bihor Oradea are aceleasi culori ca ale Stelei si un stadion foarte asemanator ! Poate si-ar construi noua Steaua a Ciobaniadei acolo :)

 

Steaua noastra trebuie eliberata :)**** YOU CIOBANE !

David26.01.2011 16:57

Fix de Gigi are nevoie Bihoru'.

bogdinho'30.01.2011 14:47

Jucam cu Sheriff maine , pacat ca nu mai e Zapata , mai radeam si noi :))

red&blue_boy30.01.2011 17:18

Putem rade si asa,avem destule motive... :dry:

Daniel-Ionut31.01.2011 17:56

Steaua - Sheriff Tiraspol 4-1 (Dica 3, Galamaz)

Sud194731.01.2011 17:56

Steaua 4-1 Sheriff Tiraspol

 

*Dica '22

*Galamaz '39

*Dica '59

*Dica '61

 

 

*Jymmy '74

SuperstaR1831.01.2011 18:27
Jucam cu Sheriff maine , pacat ca nu mai e Zapata , mai radeam si noi :))

 

Prietene, daca mai aveam 10 jucatori la fel de profesionisti si de seriosi ca Zapata in ultimii 5 ani, rupeam in 2 caterinca asta de campionat de fotbal.

 

 

Doar presa l-a transformat intr-un nou Carlos, ca el era un portar bun. Nu extraordinar, pentru ca gafa destul de des in anumite perioade (bine, si Buffon daca ar fi antrenat de verii si nepotii lui Gigi ar gafa), dar macar era bun. Si serios. Si loial. Si... plm... nu cocalar ca Nicolita, Tanase, Matei si lista continua.

 

 

Daniel-Ionut31.01.2011 18:48
:)**** YOU CIOBANE !

 

Love? :D

«12347»