@Gio, Barcelona i-a dat golul 2 lui Real nu 11 contra 10 ci 1 contra 5![]()
Bine zici ![]()
![]()
P.S. :
Cu Pepe , fara Pepe , cu Oana , fara Oana tot v-am rupt maul , nu mai gasiti scuze !
Rusine pentru Jose , o echipa precum Real numai din frica de a nu fi zdrobita trage autorcarul in fata portii , buncker-ul in fata la 16 m si autobaza in toata jumatatea terenului.
Barca e Barca si de 3-4 ani cam face tot ce vrea in fotbal , ma refer la joc , nu la alte speculatii prostesti.
Asa ca ciocu` mic halla Madrid ![]()
, acum " Una Manita " e la putere !
