avem la melodii dedicate Stelei...imn nu stiu daca e asa nevoie...cand toata lumea canta pe scooter...
da no coment frate...ti-as zice ce va da ma dau serifii site-uli afara!!!!inca o data Steaua este o echipa de fotbal, nu fotbal american. o mascota chiar nu-si are locul!!! cat despre imn!!??!! scooter este doar o melodie care se poate auzi si pe stadioanele din germania, italia, spania...nu este a noastra personala!!!! un imn ar fi mult mai potrivit!!!
