FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mutu jucatorul anului????

«12345»
Motanu D23.12.2005 21:08
  P.S.: 24 de tehnicieni l-au votat pe Chivu jucatorul anului.  8O

 

Si ne mai intrebam de ce echipele noastre nu joaca nimic... Pai la ce "tehnicieni" incompetenti avem !!!

reddog23.12.2005 21:10

Aici sunt. Nu e si parerea mea, care sunt si cititor la urma urmei. Atentie: niciodata nu am spus ca Radoi nu ar fi jucator bun si cei de pe acest forum care ma cunosc de mai mult timp stiu acest lucru. Insa mi se pare ca mai mult a meritat Mutu titlul decat Radoi. Si aici iau in considerare atat prestatia la nationala cat si la Juventus.

AGRESSIVO198+123.12.2005 21:13

atunci pitipurca a decis jucatorul anului nu?

I.N.Money24.12.2005 11:59

Lasa nu-i nici o problema...o sa vina si vremea lui Radoi.Insa daca o sa ajunga la o echipa mare a Europei sunt curios pe cine o sa mai voteze ..tehnicienii... :evil:

AGRESSIVO198+124.12.2005 12:08

o echipa f mare va fi Steaua in 3-4 ani daca NU VINDE Jiji nimic

I.N.Money24.12.2005 12:09

E deja..ca altfel nu primea acea distinctie de la UEFA :wink:

AGRESSIVO198+124.12.2005 12:11

acea distinctie a primit-o pt trecut,eu vorbesc de viitor...NU VINDETI NIMIC

I.N.Money24.12.2005 12:16

Trecutu o sa vorbeasca mereu despre Steaua :wink: uite exemplul lui Nottingham Forrest care a luat de 2 ori Cupa Campionilor daca nu ma insel si acum joaca in dvizile inferioare din Anglia,si totusi este una dintre cele mai respectate echipe din Anglia.Revenind la Mutu sa vedem daca nu-i revin fitele odata cu acest premiu.

cristianotopeanu24.12.2005 12:16
Lasa nu-i nici o problema...o sa vina si vremea lui Radoi.Insa daca o sa ajunga la o echipa mare a Europei sunt curios pe cine o sa mai voteze ..tehnicienii... :evil:

 

Ia zi-mi si mie care sunt acei "tehnicieni" care au facut parte din forul de decizie...

I.N.Money24.12.2005 12:18

Banuiesc ca toti din Divizia A ,selectioneru si cred ca si cei din divizile inferioare...sau ma insel? :?:

AGRESSIVO198+124.12.2005 12:20

probabil Capello si secundul lui..- :lol: :lol:

cristianotopeanu24.12.2005 15:24
Banuiesc ca toti din Divizia A ,selectioneru si cred ca si cei din divizile inferioare...sau ma insel? :?:

 

 

Atunci, avand in vedere ce antrenori "valorosi" sunt in Divizia A si B, acele anchete aveau un rezultat previzibil, provenit din partea unora care nu au habar decat sa arunce injuraturi catre jucatori si, eventual, sa se balacareasca in public. Deci, ce baza sa pui pe votul unor asemenea oameni ? Pentru mine, anchetele sunt rodul subiectivismului unora, care nedreptatesc pe altii mai merituosi. Dar asta e valabil oriunde, in orice domeniu.

I.N.Money24.12.2005 17:06

Ai perfecta dreptate,dar pana una alta ei decid din pacate si observi rezultatele.Cand publicul a votat pe gps,Radoi a iesit invingator la mare distanta,dar pana la urma ce rost a avut opinia noastra... :cry:

dbd24.12.2005 17:50

asa se imtampla mereu...

dar asa si tre' sa fie :lol: :lol: :lol:

Bogdan4Steaua24.12.2005 18:24

Apropo de nominalizari, in opinia celor de la N24, echipa ideala a Diviziei A din acest sezon arata in felul urmator:

 

Coman(Rapid)

 

Ogararu(Steaua) Tamas(Dinamo) Goian(Steaua) Pascovici(Farul)

 

 

Radoi(Steaua) Maldarasanu(Rapid) Bostina(Steaua)

 

Dica(Steaua)

 

Iacob(Steaua) Mazilu(Sportul)

 

Asadar, avem:

1. Steaua - 6 fotbalisti

2. Rapid - 2 fotbalisti

3. Farul, Dinamo si Sportul cu cate un fotbalist.

Motanu D24.12.2005 18:56

Pune-l pe Ghionea in loc de Tamas si atunci avem o echipa perfecta !

Bogdan4Steaua24.12.2005 19:04

Exact la asta m-am gandit si eu. Dar probabil nu au vrut sa ii supere pe dinamovisti. :wink:

Ultras_Fever25.12.2005 05:38
@Sorin_777 ..chiar nu imi pasa..poti sa-mi dai si ban :roll:

 

Lui sorinel ii cam place sa dea ban....Din partea mea mucu ar fii castigat trofeul si anul acesta de drogatul anului....Mirel a fost peste toti anul asta!!

sorin_77725.12.2005 08:36

Ultras_Fever se pare ca ti-a priit lectia de acum ceva timp :wink: Si sa sti ca mie chiar nu imi place sa dau pedepse, sunt altii carora le place sa fie pedepsiti :wink:

 

Ontopic now:

In tara asta la domeniul fotbal constat ca nu avem deloc profesionisti. Prea s-a votat dupa sentimente. Pai daca ne alegem liderii pe sentimente atunci adio performante... pariu ca la anul va iesii tot Mutu, probabil pentru ca va fi in continuare jucatorul lui Juve cu care sa presupunem ca va castiga CL.

 

Dar daca va castiga si Radoi Cupa UEFA in calitate de CAPITAN al echipei?

Bodanel25.12.2005 13:50

cred ca discutia e inutila. de ce? pentru ca avand in vedere ca jucatorul anului e un fost dopat(care cica ar fi vrut sa-si imbunatateasca performantele sexulae) spune totul despre cum a fost realizat sondajul sau cum vor ei sa-i spuna. cred ca Dorinel ar fi fost de apreciat dar nu noi decidem.

dbd25.12.2005 17:09

ma inseamna ca au vrut sa ii dea din nou curaj...

I.N.Money26.12.2005 06:43

Mai in gluma mai in serios,acum ca Mutu a iesit jucatorul anului trebuie sa ne informam daca intre cei care au votat a fost si Laura Andresan :roll: .

dbd26.12.2005 07:30

:lol: :lol: :lol:

cred ca trebuie inchis topicul...Mutu deja a iesit...se vede ca nu ne convine...si gata !!!

Bodanel26.12.2005 12:17

de acord. inchideti topicul ca nu-si are rostul.

armanovici26.12.2005 18:52

@bodanel si draculasblood

 

Sunt altii care decid aici ce trebuie si ce nu trebuie inchis..

«12345»