FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mutu jucatorul anului????

«1345»
Dan_BKL26.12.2005 22:12

Mutu primeste un premiu romanesc care i s-a acordat pe baza de minti luminate romanesti.

 

 

Dupa ce a tras pe nas acum e jucatorul anului.interesant! :lol: :lol: :lol:

AGRESSIVO198+127.12.2005 00:19
@bodanel si draculasblood

 

Sunt altii care decid aici ce trebuie si ce nu trebuie inchis..

si-au dat cu parerea RESPECT-O ...chiar voi spuneti asta
dbd27.12.2005 07:19
Sunt altii care decid aici ce trebuie si ce nu trebuie inchis..

vorba lui AGRESSIVO198+1, mi-am dat cu parerea...

«1345»