Comentariu ala'Dragomir..: Dupa lungi dezbateri am decis ca Mutu e cel mai bun jucator roman..deoarece a trecut peste suspendarea de 7 luni,s-a insurat,si si-a facut loc la Juventus..
Mda.. ma rog il felicit si il respect ca a putut trece peste acea suspendare , ca s-a insurat si bla bla bla... Dar,,, de ce jucatorul anului??? adik ce a facut el in fotbal timp de un an?? sau Chivu?? de ce nu se uita si in ograda din tara?? akik Mirel sau Fl.Petre care cara in spate echipe cu un nume ..ei nu conteaza?? de ce numai stranierii pot primi aceasta distinctie???si mai e ceva?? ce a facut Andone ca sa fie incununat cel mai bun antrenor?? ce???? a castigat o cupa??? RAHAT...turcesc
~A fi suporter e un drept al tuturor A reusi e onoare pentru putini~
