Costi sincer acum,cred ca s-au pus destule afise!Pana la urma cine e stelist convins vine, cine "are altceva de facut" nu...
Costi sincer acum,cred ca s-au pus destule afise!Pana la urma cine e stelist convins vine, cine "are altceva de facut" nu...
..sau cum s-ar spune, unii la gratar altii la petrecere
...care-i problema ?
tu vezi sa nu iti uiti vreun trofeu pe la soacra-ta prin dulap ![]()
ce rau e asta mic ![]()
Mai am eu vreo 50 de afise alb-negru, o sa le arunc maine pe unde umblu...
Arunca-le si tu la hartie, nu la orice cos de gunoi, fie-ti mila de mediul inconjurator!
nu-i zi de 2 ori, ca le arunca pe geamul de la masina ![]()
Sunt liber zilele astea .Daca pot ajuta cu ceva, anuntati-ma pe forum sau pm .
Duminica pot filma/fotografia partea cu gloriile .
Pot fi prezent si luni, daca se mai organizeaza ceva .
Am nevoie de un raspuns la partea cu filmatul/fotografiatul .
o sa avem cativa cameramani care or sa filmeze. daca tot vrei sa ajuti cu filmatul, poti sa iei si niste cadre de la eveniment, dar mai bine i-am ajuta pe baietii de la Steaua.ro cu niste materiale: interviuri cu jucatorii de la csa care vin la petrecere.
Mai faceti si voi un follow up cu RSVP-urile adica cei care au mai confirmat ca vin.Nu de alta dar macar sa fie consistent cu anuntul care este pe prostsport!
pt maine maine cum ramane? pot sa ajut cu ceva? eu sunt disponibil ![]()
Petrecere superba sa aveti, lipsita de evenimente neplacute si cu multe bucurii. Imi pare rau de mor ca nu pot sa fiu acolo cu voi. Dar mana mea o sa fie acolo pe imagini =))
PS sa aveti grija de copiii mei de la CJ sa nu-mi pateasca nenorociri ![]()
sunati-ma si pe mine maine daca e nevoie la carat mobila...
o sa fie nevoie de lume, pe la 2-3, ca sa facem amenajari in club: mutat mese, canapele, pus steaguri pe pereti etc.
cine e liber si vrea sa dea o mana de ajutor poate sa vina
In jur de 14:30-15 voi fi acolo.
o sa fiu si eu pe la 2 acolo ![]()
lari, vezi ca sunt suparat pe voi...tocmai acolo la locul de munca nu a aparut nicio stire despre eveniment?
nu va meritati banii de la popoviciu
in alta ordine de idei, cine poate sa aduca laptopul(ziceau mai devreme monica si Mihaita ca ar fi dispusi) este rugat sa o faca
Costi ,incepand cu ce ora te gasesc acolo ?
vreau sa vin cu tricourile si trofeele.
lari, vezi ca sunt suparat pe
in alta ordine de idei, cine poate sa aduca laptopul(ziceau mai devreme monica si Mihaita ca ar fi dispusi) este rugat sa o faca
ramane valabil !
Costi ,incepand cu ce ora te gasesc acolo ?vreau sa vin cu tricourile si trofeele.
Costi se identifica cu locul, e etern! ![]()
lari, vezi ca sunt suparat pe voi...tocmai acolo la locul de munca nu a aparut nicio stire despre eveniment?nu va meritati banii de la popoviciu
Ce eveniment, bah? Aia e o chestie serioasa, n-are de-a face cu de-astea. ![]()
Iti povestesc io...
Multumesc (in nume personal) tuturor celor care au ajutat la organizare. Si voi sunteti ![]()
La Multi Ani !
:steag_cruce_invers: ![]()
ale alee ale ale 63 de ani de gloriee