FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«17891011»
STARforce04.06.2010 18:14

Costi sincer acum,cred ca s-au pus destule afise!Pana la urma cine e stelist convins vine, cine "are altceva de facut" nu...

Fane04.06.2010 18:42

..sau cum s-ar spune, unii la gratar altii la petrecere ;) ...care-i problema ?

Costi04.06.2010 19:43

tu vezi sa nu iti uiti vreun trofeu pe la soacra-ta prin dulap :P

 

alina_mihaela04.06.2010 19:56

ce rau e asta mic :notangel:

noname04.06.2010 20:25

Mai am eu vreo 50 de afise alb-negru, o sa le arunc maine pe unde umblu...

Lari04.06.2010 20:45

Arunca-le si tu la hartie, nu la orice cos de gunoi, fie-ti mila de mediul inconjurator!

Costi05.06.2010 06:31

nu-i zi de 2 ori, ca le arunca pe geamul de la masina :(

Elvis05.06.2010 07:55
Sunt liber zilele astea .

Daca pot ajuta cu ceva, anuntati-ma pe forum sau pm .

Duminica pot filma/fotografia partea cu gloriile .

Pot fi prezent si luni, daca se mai organizeaza ceva .

 

Am nevoie de un raspuns la partea cu filmatul/fotografiatul .

 

Costi05.06.2010 10:30

o sa avem cativa cameramani care or sa filmeze. daca tot vrei sa ajuti cu filmatul, poti sa iei si niste cadre de la eveniment, dar mai bine i-am ajuta pe baietii de la Steaua.ro cu niste materiale: interviuri cu jucatorii de la csa care vin la petrecere.

STARforce05.06.2010 11:02

Mai faceti si voi un follow up cu RSVP-urile adica cei care au mai confirmat ca vin.Nu de alta dar macar sa fie consistent cu anuntul care este pe prostsport!

Kmar05.06.2010 16:48

pt maine maine cum ramane? pot sa ajut cu ceva? eu sunt disponibil ;)

Yoyoyoi05.06.2010 20:18

Petrecere superba sa aveti, lipsita de evenimente neplacute si cu multe bucurii. Imi pare rau de mor ca nu pot sa fiu acolo cu voi. Dar mana mea o sa fie acolo pe imagini =))

 

PS sa aveti grija de copiii mei de la CJ sa nu-mi pateasca nenorociri :D

MR.KILLER.ULTRAS05.06.2010 21:01

sunati-ma si pe mine maine daca e nevoie la carat mobila...

Costi06.06.2010 00:16

o sa fie nevoie de lume, pe la 2-3, ca sa facem amenajari in club: mutat mese, canapele, pus steaguri pe pereti etc.

cine e liber si vrea sa dea o mana de ajutor poate sa vina

Lari06.06.2010 00:31

In jur de 14:30-15 voi fi acolo.

Kmar06.06.2010 07:06

o sa fiu si eu pe la 2 acolo ;)

Costi06.06.2010 08:02

lari, vezi ca sunt suparat pe voi...tocmai acolo la locul de munca nu a aparut nicio stire despre eveniment? :( nu va meritati banii de la popoviciu

 

in alta ordine de idei, cine poate sa aduca laptopul(ziceau mai devreme monica si Mihaita ca ar fi dispusi) este rugat sa o faca

 

Fane06.06.2010 08:11

Costi ,incepand cu ce ora te gasesc acolo ?

vreau sa vin cu tricourile si trofeele.

 

 

mihaitza8506.06.2010 08:14
lari, vezi ca sunt suparat pe

 

in alta ordine de idei, cine poate sa aduca laptopul(ziceau mai devreme monica si Mihaita ca ar fi dispusi) este rugat sa o faca

 

ramane valabil !

Mihai06.06.2010 11:16
Costi ,incepand cu ce ora te gasesc acolo ?

vreau sa vin cu tricourile si trofeele.

 

Costi se identifica cu locul, e etern! :)

 

Lari06.06.2010 20:48
lari, vezi ca sunt suparat pe voi...tocmai acolo la locul de munca nu a aparut nicio stire despre eveniment? :( nu va meritati banii de la popoviciu

 

Ce eveniment, bah? Aia e o chestie serioasa, n-are de-a face cu de-astea. :cool:

 

Iti povestesc io...

 

noname07.06.2010 00:41

Multumesc (in nume personal) tuturor celor care au ajutat la organizare. Si voi sunteti fular-campionii

Elvis07.06.2010 03:04

La Multi Ani !

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

fredysteaua07.06.2010 07:11

ale alee ale ale 63 de ani de gloriee

Lari07.06.2010 07:29

Solicit politiei sa-l retina pe huliganul din imagine! :bananadance:

Image0607_1025_TV16_.jpg

«17891011»