FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«15678911»
Azzido03.06.2010 09:37

va rog sa nu mai postati pe prima pagina pozele cu statuia! nu cred ca trebuie sa inflamam spiritele inainte de petrecere. haideti sa ne concentram asupra problemelor organizatorice si sa lasam provocarile deoparte

ManiaCU03.06.2010 09:53

Ok. Hai sa lamuresc anumite lucruri, vad ca deja s-a ajuns prea departe cu discutia asta. In prmul rand imi cer scuze daca cumva acest gest, cu tenta de gluma sinistra a denigrat in vreun fel imaginea asociatiei... desi mi se pare mult prea mult.

Am lipit un singur afis la stadionul lor, e acela din poza, nu am lipit altele in zona pentru ca totul a fost o chestie facuta la ora 3 dimineata, cand deja ne terminasem treaba prin zonele mai sus expuse si aveam chef de-o aroganta.

Nu vad de ce ar trebui sa ne panicam acum ca a fost o invitatie la fight sau nustiu ce. E vorba de un singur afis care probabil a fost rupt de primul trecator, sau chiar de paznicii care misunau aseara pe acolo dar nu au fost asa vigilenti cand am actionat noi.

Imi cer scuze fata de tine Marmota, pentru ca te stiu fata cuminte si ma gandesc ca iti faci griji pentru tine si membrii AISS. Sa stii ca nu am deprinderi de huligan in mine, nici nu am vrut sa fac un gest care sa porneasca o rascoala a cainilor, chiar nu am pornit cu gandul asta. Nu cred ca la petrecere vor ajunge si eventualii invitati nepoftiti si daca vor ajunge cu siguranta nu va fi din cauza acestui banal afis.

Mihai03.06.2010 10:05

Am deviat de la subiect. Orice membru AISS are dreptul la o opinie legat de orice implica aceasta organizatie. Eu nu cred ca exista atacuri, ci doar pareri constructive, iar acestea prin definitie, nu sunt intotdeauna pozitive.

Fane03.06.2010 10:11

@ManiaCUle

 

Man,nu trebuie sa-ti ceri scuze...in fond n-ai omorat pe nimeni,ideea era alta si anume:Petrecerea trebuie sa se desfasoare cat mai bine cu putinta atat pentru noi cat si pentru imaginea asociatiei.Sunt sigur ca va fi si presa acolo iar acum in acest moment parca nu da bine ( defapt nu da bine deloc) sa iasa ceva incidente.Poza aceea as fi pus-o si eu pe statuia lor DAR in alt context sau cu alta ocazie.Sunt sigur ca javrelor nu le-a picat bine si nu cred ca vor sta chiar cu mainile in san...iar daca o sa iasa ceva ( sa speram ca nu) nu ne-ar pica bine sa aparem prin presa sub diferite titluri gen: "Scandalagii din AISS" sau altele, care imediat i-ar da apa la moara ciobanului ( care atat asteapta) sa iasa imediat pe sticla si sa se bata cu pumnii in piept : "Pai cand va spuneam io` voua ca in AISS-ul ala sunt numai drogati si huligani nu m-ati crezut...."

La asta faceam referire.

 

 

Stanici03.06.2010 10:30

Bai, ia nu va mai invartiti in jurul cozii si veniti in seara asta in zona regie, sa punem pe acolo, macar, afise.

noname03.06.2010 12:33

Repet:

 

-este nevoie de un articol in seara asta, in care sa fie aruncate cateva nume dintre cele care au confirmat deja.

 

-problema cu lipitul afiselor s-a rezolvat

 

@nico: m-ai facut sa regret ca m-am oferit sa te ajut cand am aflat ca stai la 10 statii distanta de posta fata de trotuarul pe care trebuie sa-l traversez eu. Ideea lui Costi era ca eu sa le ridic si sa ti le aduc cand sunt in nr de X, ca sa eficientizam problema.

noname03.06.2010 12:47

revin: Problema afiselor nu s-a rezolvat in totalitate in sensul ca pana acum suntem doar eu cu stanici pentru crew-ul din seara asta, cu afisele A3. Cine se mai ofera?

 

LATER EDIT: REZOLVAT!

 

 

putem continua cearta... mai sunt doritori?

Elvis03.06.2010 13:38

Sunt liber zilele astea .

Daca pot ajuta cu ceva, anuntati-ma pe forum sau pm .

Duminica pot filma/fotografia partea cu gloriile .

Pot fi prezent si luni, daca se mai organzeaza ceva .

Lari03.06.2010 13:43
De-asemenea, maine avem "programare" la sptfm. Mi-ar face deosebita placere sa se duca si altcineva, pentru ca sunt sigur ca de vocea mea s-a plictisit poporu', te bagi?

 

De la ce ora? M-as putea baga eu daca e pana in ora 13:30 si daca lumea e de acord. Pentru ca sunt de dupa-amiaza+seara la munca.

 

 

-este nevoie de un articol in seara asta, in care sa fie aruncate cateva nume dintre cele care au confirmat deja.

 

Intru acum pe mess sa vorbesc fie cu tine, fie cu Costi, poate pot da eu o mana de help.

 

STARforce03.06.2010 13:51

Eu pot dupamasa la SPTFM daca e...

noname03.06.2010 14:17

S-a rezolvat cu articolul, il scrie Larry (cu doi de r, pronuntat in stil american :D).

 

Cu Nico am lamurit la telefon discutia, sper :). Sper sa fie posibile si ideile bune pe care le-a avut. Daca mai e nevoie de ceva, anuntam.

 

 

Ce ziceti, sa-l invitam si pe el sa faca o demonstratie(s-a autopropus la articolul legat de eveniment). Mie-mi place, nu stiu insa cum il bagam in desfasurator, dar cred ca s-ar rezolva. Credeti ca e de bun augur?

 

 

 

FREESTYLE 2

Fane03.06.2010 15:38

Corect !

Lari03.06.2010 15:38

Zi, bah, cu ce pot ajuta duminica.

 

Io as vrea sa ma bag in seama cu fostele glorii, pot?

Fane03.06.2010 15:44
Zi, bah, cu ce pot ajuta duminica.

 

Io as vrea sa ma bag in seama cu fostele glorii, pot?

 

Daca nu vi beat ,poti ! :D

mihaitza8503.06.2010 16:27

duminica liber de la ora 15. contati pe ajutorul meu!

john_8603.06.2010 16:27

sa imi spuneti si mie daca pot ajuta cu ceva duminica. am rezolvat cu munca pentru luni, deci mai bag inca o mie de kilometri pentru Steaua! :bananadance::yeahh:

mihaitza8503.06.2010 16:34
Ar fi bine sa avem si un laptop cu acces la net, sa vedem cine e binevoitor si vrea sa vina cu el la petrecere)

 

imi pun netbook-ul la bataie, am stick de internet de la RDS dar nu prea ma bazes pe el daca daca nu am semnal prea bun! daca este wireless in dumars e totul ok!

 

MoWeed03.06.2010 16:37

Am mutat postarile off-topic in topicul "Subiecte diverse". Va rog continuati discutia in contradictoriu acolo, sa lasam acest topic pentru organizarea petrecerii.

Robert Aeroth03.06.2010 16:39

pana la urma mai trebuiesc puse afise? eu maine dupa ora 2 sunt liber toata ziua(si noaptea). cine mai are afise sau cine mai pune 0721483980 sau id de mess: aerothgow

Tz3pI03.06.2010 16:53

Duminica sunt liber toata ziua, pot ajuta la orice ora. Pana atunci bag tare sa termin proiectul de licenta, asa ca va las pe voi sa lipiti de data asta. :) Oricum nu stiu de ce am impresia ca va fi arhiplin clubul si ne vom lua injuraturi de la cei care nu vor putea intra.

bobo_PH03.06.2010 17:04

de ce o sa ne luam injuraturi ? eu nu va inteleg ? suntem noi 1200 de membrii care o sa fim prezenti toti acolo incat altcineva sa nu mai aiba loc? doar in cazu asta poate sa ne injure cineva .. ca am facut publica un event si am ocupat tot noi locul!

 

locatie mai mare - inseamna fonduri mai mari - inseamna ca avem nevoie de mai multi membrii (NOI) care sa isi plateasca cotizatia la zi !!!

 

Bogdan03.06.2010 17:28

am trecut azi pe la universitate si nu am vazut afise. E o zona rosie?

NicoSoulSteaua03.06.2010 17:43

Costi,am citit pe celalalt topic cam de ce oameni ai nevoie,pe "sectoare" de munca ....declar deschis,ca vreau sa ma ocup de noi inscrieri...motivul ? oricine,care stie cu ce ma ocup,isi poate da seama de ce m-am propus pentru acest "post"

4steaua03.06.2010 17:45

pot veni si eu cu laptopul, dar nu am stick de net, dar voi incerca o cartela din aia de vodafone

altfel, nu mai vrea nimeni niste afise?:)

Tz3pI03.06.2010 17:50

@bobo, ai inteles gresit. :) Ma refeream ca vor veni multi stelisti. Mai multi de 1200. Nu am condamnat pe nimeni, nu am spus ca trebuia o locatie mai mare. Am spus doar o parere. Stii cum e romanul, la petreceri si bautura se ingramadesc toti.

«15678911»