FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«191011»
ManiaCU08.06.2010 01:45

Nu stiu de altii dar eu voi continua sa "denigrez" imaginea asociatiei in cazul in care ma voi intalni intamplator sau nu, pe strada, cu limbricul asta de Mironica. Prea si-a dat el cu parerea despre suporterii Stelei, acum vad ca face "caterinca" si de istoria noastra, cred ca trebuie sa-i probeze cineva afirmatiile ca sa nu mai vorbeasca asa gratuit.

http://www.sport.ro/pe-bune/video-toata-is...l?autoplay=true

mihaitza8508.06.2010 06:21
Nu stiu de altii dar eu voi continua sa "denigrez" imaginea asociatiei in cazul in care ma voi intalni intamplator sau nu, pe strada, cu limbricul asta de Mironica. Prea si-a dat el cu parerea despre suporterii Stelei, acum vad ca face "caterinca" si de istoria noastra, cred ca trebuie sa-i probeze cineva afirmatiile ca sa nu mai vorbeasca asa gratuit.

http://www.sport.ro/pe-bune/video-toata-is...l?autoplay=true

 

se discuta si aici http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...t=0&start=0 , poti citi opiniile noastre.

 

Stanici08.06.2010 06:35
pt poze(altele decat cele publicate),contactati-ma cu incredere(id vuntaru2003)...sunt vizati in special carmina,alcoolistul sef(ai crapat in tine toata palinca,crapa-ti-ar ochii),fane,mihaitza85,julik...

 

Garcea... te contactam. Dar cand ai de gand sa stai pe mess? Fa-le .rar si urca-le pe undeva.

Mihai08.06.2010 06:36

Chiar asa, cati membri noi am strans in selecta noastra famili(g)lie? :)

puyol08.06.2010 07:47

Daniel Gherasim nu a fost invitat la petrecerea organizată de suporterii stelisti cu prilejul aniversarii a 63 de ani de la infiintarea clubului: "Nu stiu cine a organizat petrecerea aceea a clubului Steaua, eu n-am fost invitat, desi cred că am facut si eu ceva pentru club in 24 de ani. Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti probabil nu mă cunoaste, sunt niste copii acolo, dar nu mă deranjeaza"

NicoSoulSteaua08.06.2010 08:20
Chiar asa, cati membri noi am strans in selecta noastra famili(g)lie? :)

 

29 :)

Costi08.06.2010 10:42
Daniel Gherasim nu a fost invitat la petrecerea organizată de suporterii stelisti cu prilejul aniversarii a 63 de ani de la infiintarea clubului: "Nu stiu cine a organizat petrecerea aceea a clubului Steaua, eu n-am fost invitat, desi cred că am facut si eu ceva pentru club in 24 de ani. Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti probabil nu mă cunoaste, sunt niste copii acolo, dar nu mă deranjeaza"

 

Daniel gherasim e nebun. intr-adevar, nu-l cunoastem pe el, cu care cel putin copiii aia au crescut la Steaua, dar il cunoastem pe Voinescu sau pe oameni mai vechi ca el. am invita cu cea mai mare placere toti stelistii, din pacate nu avem numerele tuturor. ocazii or sa mai fie, or sa treaca toti prin evenimentele noastre :)

Mihai08.06.2010 11:00
29 :)

 

Nu e rau camarazi!

1on08.06.2010 20:19

Cati oameni au venit, stie careva?

Costi08.06.2010 21:47

600-700 persoane maxim

pantera_albastra09.06.2010 07:54

Super a iesit petrecerea. La multi ani Steaua!!! Felicitari tuturor suporterilor stelisti!!! Felicitari lui militia ca a rezistat pana acasa. :)) Pe drumul de la Bucuresti la Cluj am ras cu lacrimi. Militia e nebun rau de tot. Au fost 2 zile de aventura frumoasa. Abia astept sa ne mai intalnim sa mai tragem o chefuiala.

Costi09.06.2010 07:58

sunt foarte fericit ca au venit persoane din afara bucurestiului, din toate colturile tarii, pentru acest eveniment...asta spune multe

militia09.06.2010 20:45
Super a iesit petrecerea. La multi ani Steaua!!! Felicitari tuturor suporterilor stelisti!!! Felicitari lui militia ca a rezistat pana acasa. :)) Pe drumul de la Bucuresti la Cluj am ras cu lacrimi. Militia e nebun rau de tot. Au fost 2 zile de aventura frumoasa. Abia astept sa ne mai intalnim sa mai tragem o chefuiala.

 

:finger::kisstogether:

RobYnho09.06.2010 21:34

Pacat ca te-au trezit cainii, ca latrau in fata "hotelului". :))

Monica10.06.2010 15:09

un filmulet ceva al evenimentului facut de noi?

Dragos_G10.06.2010 16:18

Facut de un baiat de la gsp, din cate am auzit si preluat si de Azzido.

 

puyol10.06.2010 17:40

de la gsptv :)

Monica10.06.2010 19:32

da, l-am vazut pe ala, foarte frumos. Eu intreb daca facem noi vreunul care sa contina mai multe momentele ale show-ului cum ar fi csa-ul si superba atmosfera de afara

Tz3pI10.06.2010 19:50

Cu atmosfera de afara va aparea in curand.

Tz3pI11.06.2010 22:10

A aparut si video cu atmosfera de afara. Cei care au ramas prin regie pe urma la baut si vor video, sa ma caute pe mess, nu merge pus pe net. :))

Lari12.06.2010 11:15

Uite inca un drogat. Pushacaria te mananca, baaaaa:

U.jpg

Dragos_G15.06.2010 13:59

am vazut in poze si niste stickere. delea nu vindeti?

RobYnho15.06.2010 14:04
am vazut in poze si niste stickere. delea nu vindeti?

 

Alea erau cadou. Se dadeau la intrare.

Dar cine stie, poate se vand. :D

«191011»