Nu stiu de altii dar eu voi continua sa "denigrez" imaginea asociatiei in cazul in care ma voi intalni intamplator sau nu, pe strada, cu limbricul asta de Mironica. Prea si-a dat el cu parerea despre suporterii Stelei, acum vad ca face "caterinca" si de istoria noastra, cred ca trebuie sa-i probeze cineva afirmatiile ca sa nu mai vorbeasca asa gratuit.
http://www.sport.ro/pe-bune/video-toata-is...l?autoplay=true

