FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«1891011»
Azzido07.06.2010 07:44

eu sunt de parere ca a fost o petrecere/intalnire reusita. restul sunt detalii...

Costi07.06.2010 08:19

prima parte a fost foarte reusita...cu mici minusuri dpdv organizatoric dar per total ne-am miscat bine. din pacate, tiganii aia de manageri nu ne-au lasat sa ne bucuram pana la capat, cu toate ca noi am fost mai mult decat ok. Oricum, daca tragem linie am castigat foarte mult din evenimentul asta(si am invatat si multe lucruri) :)

y-jam07.06.2010 08:38

a fost superba gala. dupa manifestarea de afara, cu torte si cantece, am plecat acasa. ca organizare a fost un eveniment foarte reusit, dar sincer, ma durea sufletul cand ii vedeam pe acei copii cum stau la poarta neavand voie sa intre. pacat. sper totusi ca nu a fost nimeni din afara bucurestiului care nu a reusit sa intre dintr-un motiv atat de stupid invocat de paznici. imi pare rau ca nu a venit (sau nu a fost invitat) Timaru sau, cum spunea si Mita, Roberto Cazacu (poate Lacatusul hocheiului).

 

sper sa ne vedem si la anul la acelasi nivel...

Elvis07.06.2010 08:39
Solicit politiei sa-l retina pe huliganul din imagine! :bananadance:

 

Huliganul tocmai a iesit de la Ajax si este liber de contract si periculos .

In prezent, este urmarit de dnul Ucigas de Ultras .

:D

Costi07.06.2010 08:57

mai este cineva care a dat bani din buzunarul propriu la petrecere pentru diferite chestii organizatorice si trebuie sa si-i recupereze?

Diana.S07.06.2010 10:05

La multi ani voua...si mie :)!!!

Felicitari celor care au organizat petrecerea...a fost foarte reusita! Eu cel putin mi-am adus aminte de vremurile bune.

 

:steag_cruce_invers:

Lari07.06.2010 10:15
mai este cineva care a dat bani din buzunarul propriu la petrecere pentru diferite chestii organizatorice si trebuie sa si-i recupereze?

 

Fane, pe doua tricouri. :bananadance:

 

Fane07.06.2010 10:18

Tz3py era ala cu tricourile mah :P

Mi+za07.06.2010 11:01

Apropo, va aparea vreun filmulet de la petrecere in genul aceluia de la meciul de handbal cu Granollers?

Fane07.06.2010 11:08

Obligat :thumbsup:

Bodanel07.06.2010 12:19

AM filmat si eu o parte din torte. O sa urc diseara ca am uitat aparatul acasa. Mi-a facut placere sa va revad pe multi intr-un cadru atat de select.

RobYnho07.06.2010 13:40
din pacate, tiganii aia de manageri nu ne-au lasat sa ne bucuram pana la capat, cu toate ca noi am fost mai mult decat ok.

 

N-ar fi bine daca ar aparea un articol/comunicat despre acel "detaliu" ?

Asta ca sa fie lumea luminata.

Nyghty07.06.2010 13:58
N-ar fi bine daca ar aparea un articol/comunicat despre acel "detaliu" ?

Asta ca sa fie lumea luminata.

 

Deocamdata, vad ca nu s-a zis nimic prin presa despre acel "detaliu". Cred ca ar fi mai bine, deocamdata, sa nu se pomeneasca pentru ca dupa ar aparea si astia din dumars cu cine stie ce ipoteze, presa ar face stirea ceva mai interesanta si uite asa cine stie la ce devastari se ajunge (intr-adevar, sunt pozele acelea, dar nu-mi aduc aminte ca prea multi din presa sa fi zis dupa "devastarile" garilor ca isi cer scuze pentru acuzatiile gratuite aduse suporterilor care au facut deplasarea).

Una peste alta, nu trebuie sa uitam ca momentul cu gloriile a iesit bine, nefiind vreun incident major sau altceva si, zic eu, trebuie sa fim bucurosi pentru asta. Din pacate, momentele frumoase si bune vin mereu in portii mici in viata, iar cei din dumars vad ca au vrut cu tot dinadinsul sa demonstreze asta...

MR.KILLER.ULTRAS07.06.2010 14:19

BAH CE-AI DRACU SUNTETI...INCREDIBIL.

GINERICA,PUNE BANI DEOPARTE DE ACUM CA N-O SA POTI SA PLATESTI AMENZILE NICI IN 2 VIETI...

Lari07.06.2010 17:19

Chilare, lasă gargara! Am datorie la tine 2 beri, nu 2 amenzi. :beer2:

NicoSoulSteaua07.06.2010 18:42

Felicitari tuturor care au alergat toata saptamana si mult inainte de eveniment pentru petrecerea reusita de duminica seara.

Felicitari noilor membri , ce ni s-au alaturat in marea familie A.I.S.S

Felicitari gloriilor pentru participarea alaturi de noi si pentru ca nu le-a fost teama sa dea ochii cu "huliganii si derbedeii" din AISS,poate astfel presa va vedea inca o data cine-s suporterii adevarati.

 

 

Felicitari AISS pentru ca exista si sa fim sanatosi cu totii,cei care facem ca AISS sa existe si sa faca astfel de evenimente si pentru sufletul nostru rosh-albastru !

 

:steag_cruce_invers:

 

LA MULTI ANI,Steaua ...echipa mea draga !

 

fredysteaua07.06.2010 18:57

hai up cu filmuleteleeee :)) si cu un montaj frumos si foartee lung eventual :X

vasilestelistul07.06.2010 20:08

Felicitari tuturor persoanelor care s-au ocupat cu organizarea evenimentului! A fost super! Bravo A.I.S.S.!

Elvis07.06.2010 20:53
Felicitari tuturor persoanelor care s-au ocupat cu organizarea evenimentului! A fost super! Bravo A.I.S.S.!

Respect celor care au fost prezenti, indiferent de sacrificii .

Multumesc colegilor pentru tricoul XXL (dupa 3 ani :P ) .

:beer2:

puyol07.06.2010 20:57
a si aparut un montaj. E realizat de cineva care lucreaza la gsptv :)
RobYnho07.06.2010 21:19

Si acum mi se ridica parul de pe maini vazand imaginile. :worthy:

Azzido07.06.2010 21:28

il pun imediat pe site. sa ne anunte si pe noi cand mai face astfel de montaje...

puyol07.06.2010 22:08

ok, am sa ii transmit.. nu stiu daca are cont aici pe forum, nu cred. Il stiu de pe forumul bugmafia93 :)

MR.KILLER.ULTRAS07.06.2010 23:04

pt poze(altele decat cele publicate),contactati-ma cu incredere(id vuntaru2003)...sunt vizati in special carmina,alcoolistul sef(ai crapat in tine toata palinca,crapa-ti-ar ochii),fane,mihaitza85,julik...

Costi07.06.2010 23:22

"Finalmente, am rămas dator unui suflet de stelist(o mână de om), care a vrut să altereze, in fața clubului Dumars, o fotografie cu mecla-mi din dotare. Tinere, dacă și scandai Ar-de-lea-nu, Ti-că Ar-de-lea-nu!, cum procedase cândva o parte din galeria stelistă veche, la fostul capăt al tramvaiului 41, La Traian, iți dădeam și o bere!? Te rog să iei legătura cu dl. Costi Vasile, de la centru, ca să-ți dea numărul meu de telefon, pentru a-mi plăti datoria față de tine, cu una din cărțile mele."

 

Care e inculpatul? :))

«1891011»