FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«167891011»
Costi03.06.2010 17:54

eu nu vreau sa ma gandesc ca vor veni multi, ca vor face...ca sa nu ma trezesc cu 30 de oameni acolo. prefer sa pastrez limitele reale. am facut un eveniment, am ales o locatie, si sincer as fi extrem de bucuros sa vad 10 000 de oameni in fata clubului si sa nu mai aiba unde sa intre, ca jur ca mutam petrecerea in strada :))

Lari03.06.2010 17:59

Daaaa, fraaatttteeee, cu animatoarele pe masini!!! :punk:

4steaua03.06.2010 18:05

ne mutam pe sportul ca e aproape! yuhuuuuuu

STARforce03.06.2010 18:14

Eu zic ca o sa vina lumea si chiar o sa vina si niste spurcati,daca o sa intre sau daca o sa ne astepte afara asta e de vazut...

Bogdan03.06.2010 20:24

regia rezolvata. s-au lipit afise

Stanici03.06.2010 20:56

Articolul. Maine e vineri si presa nu are ce scrie despre eveniment. Maine e vineri si multi isi vor face/ si-au facut planuri pentru sfarsitul de saptamana. Plm.

Costi03.06.2010 21:07

daca lery doarme-n ghete? :(

narcis_n03.06.2010 21:07

L-am convins si pe tata (care e cu un an mai mic decat Steaua) sa vina la petrecerea drogatilor. O sa fie nebunieeee!

Costi03.06.2010 22:21

s-a trezit si lery, o sa postam articolul maine pana in pranz, dupa ce mai aducem cateva modificari

 

Lari03.06.2010 23:47

Costi, ce-ar fi, frate, daca ati da si voi banii la timp inainte sa va plangeti de una, alta? Cu ce dreaq crezi ca-l platesc p-ala care-mi scrie chestiile alea in locu' meu? Cu eugenii?

 

Daca nu vi beat ,poti ! :D

 

Ce-ar fiii sa invetzii sa scriii, intaiii, a :steag_sah_mic:

 

Si te caete oare ma-i zavut du pie mene bieat, ai?

 

bobo_PH04.06.2010 04:59
@bobo, ai inteles gresit. :) Ma refeream ca vor veni multi stelisti. Mai multi de 1200. Nu am condamnat pe nimeni, nu am spus ca trebuia o locatie mai mare. Am spus doar o parere. Stii cum e romanul, la petreceri si bautura se ingramadesc toti.

 

tocmai daia am scris ultima fraza

 

.. e valabila atat pt noi cei de aici cat si pt cei care ar avea ceva de comentat la petrecere.. vreti ceva imens vreti ca AISS sa faca actiuni din ce in ce mai mari ... inscrietziva in plm in asociatzie si datzi o mana de ajutor!

NicoSoulSteaua04.06.2010 05:35

am nevoie duminica de cineva cu masina,care trece prin zona Piata Muncii-Stadionul Lia Manoliu,ca in drumul spre party sa ia tricourile

am imprimat si vreo 50 de formulare de inscriere

Fane04.06.2010 05:51
am nevoie duminica de cineva cu masina,care trece prin zona Piata Muncii-Stadionul Lia Manoliu,ca in drumul spre party sa ia tricourile

am imprimat si vreo 50 de formulare de inscriere

 

te rezolv eu.

 

LE: care tricouri ? astea noi sau cele vechi ?

Costi04.06.2010 07:30

cele vechi

militia04.06.2010 08:58

pe cei de la zob nu nu v-ati gandit sa-i invitati?

 

 

http://www.zob.ro

Mihai04.06.2010 09:16

nu stiu daca-si are locul baiatul cu freestyle... zic si eu.

Azzido04.06.2010 09:28
nu stiu daca-si are locul baiatul cu freestyle... zic si eu.

de acord. nu cred ca avem cum sa-l integram in programul artistic oferit de noi :)

Stanici04.06.2010 09:29

Zici ca sunt moara stricata. ARTICOLUL?!!!

Lari04.06.2010 10:11

E la to'arshu' Costi.

STARforce04.06.2010 10:31

Da fratilor hai odata ce naiba!

noname04.06.2010 10:36
pe cei de la zob nu nu v-ati gandit sa-i invitati?

 

 

http://www.zob.ro

 

 

 

De la zob vine doar Vlad, solistul, restul sunt cu treaba.

axl04.06.2010 11:03

Mare betiv.

Costi04.06.2010 11:13

eh de-al dracu nu pun articolu :P...zici ca sunteti femei din alea...nu mai zic pentru ca sunt si fete printre noi :P

Mihai04.06.2010 12:20

 

De la zob vine doar Vlad, solistul, restul sunt cu treaba.

 

ar fi misto sa dea tonu la microfon, la niste scandari, la niste treburi

Costi04.06.2010 17:23

afise mai sunt?

«167891011»