FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«13456711»
STARforce01.06.2010 17:19

Eu mai am la servici vreo 45 de bucati color in high resolution format A4.Care puteti sa veniti pana la metrou pipera sa ma scapati de ele.

andrei_steaua01.06.2010 17:34

as vrea sa ajut si eu duminica la petrecere, insa nu pot ajunge mai devreme de orele 17.00-18.00 ca sunt plecat din Bucuresti

Costi01.06.2010 17:36

haideti mha fratilor mobilizati-va si voi la lipit afise!

andrei_steaua01.06.2010 17:49

eu lipesc maine pe la caminele din tei ca ieri si azi a plouat. sper sa nu fie acelasi conditii si maine, insa o sa ma duc indiferent de vreme.

ar fi bine sa se ocupe cineva sa lipeasca in regie.

GeamSpart01.06.2010 18:05

STARforce, mai esti la munca?

fredysteaua01.06.2010 18:50

voi lipii eu maine si poimaine in zonele colentina (mc), colentina (europa), obor, morarilor, carrefour colentina, xxl fundeni si sper sa ajung si mosilor - unirii :)

andrei_steaua01.06.2010 18:55

ooo fredy, te-ai bagat la un world tour :D

Kmar01.06.2010 19:22

eu nu prea am cand k sunt la munk... am vorbit cu Andrei sa lipim prin campus tei si eventual prin imprejurumi maine seara ;)

STARforce01.06.2010 19:50
STARforce, mai esti la munca?

Maine tatii!

ManiaCU01.06.2010 20:21
Maine tatii!

 

Vezi ca vreau si eu din afisele alea ale tale, ca doar eu ti-am zis sa le printezi. Azi n-avei cum sa lipesti pe vremea asta...

Tz3pI01.06.2010 20:29

Eu am treaba toata saptamana, nu pot veni la lipit. Ma revansez duminica de dimineata.

Costi01.06.2010 20:30

maine o sa scoatem 50 de afise color.

cine sta in regie, as vrea la fiecare camin, la parter sau la avizier undeva, sa fie lipit un afis de genul asta. nu va ia mult, o ora maine seara.

cine se baga?

bobo_PH01.06.2010 21:12

Pacat ca nu is in zona ca le rezolvam repede!

 

Un afis mare color + 2-3 mici in fiecare camin!ESTE UN MUST ACEST LUCRU, promovarea in aceasta zona este mai mult decat necesara!De asemenea costi, da un mail la dumars sau un tel si intreaba daca putem lipi si la ei undeva gen intrare un afis !

 

Deoarece e o acctiune oficiala in un club din zona .. nu are nimeni nici o problema cu promovarea ei, gen garda sau alte probleme ... deci putetzi veni oricand in zona!

Costi01.06.2010 21:21

trebuie neaparat o echipa maine pentru regie.

afise color in fiecare camin, +2-3 alb negru, plus umpluta zona de afise alb-negru...mobilizati-va si voi va rog!

Bogdan02.06.2010 11:11

chiar daca stau in regie..nu am timp deloc sa ajut la lipire.

incercati cat mai multe pe stalpi si garduri. In camine dimineata se rup de catre femeile de serviciu.

Costi02.06.2010 13:06

la ora 6 ridicam afisele. daca nu se gaseste nimeni care sa ne ajute cu zona regie, din cati zeci de suporteri avem in Bucuresti, imi bag ****-n el de eveniment.

Tz3pI02.06.2010 13:49

eu sunt la o inmormantare acum.... cand a fost de lipit. m-am oferit intotdeauna. chiar nu am timp. la cati suntem acum, cred ca se gaseste.

florin_anya02.06.2010 16:20

ma ofer sa duc cu masina si sa lipesc la fiecare statie de metrou:mai lasati dracu regia asta.mai avem romana,universitate,unirii.haide ti cu mine maine la fiecare post TV de sport sa le ducem un afis si comunicatul prin care anuntam evenimentul,si sa i invitam oficial duminica. 

andrei_steaua02.06.2010 16:57

zona campus tei rezolvata, chiar si la facultatea de constructii, la cantina si la intrare in parcul tei.

STARforce02.06.2010 17:00

Veverichi a fost fericitul castigator a 50 de afise,din cate spunea regie scrie pe ele asa ca relax baeti!

Kmar02.06.2010 17:05

am lipit cu Andrei afise in tot campusul din tei si prin imprejurimi (Parcul Lacul Tei, Universitatea Tehnica de Constructii)

 

deci in zona asta cam gata treaba... ;)

Robert Aeroth02.06.2010 19:09

prezent :) . ce pot sa fac si eu ?

scz de intarziere,probleme sociale

Costi02.06.2010 19:53

poate va organizati pe echipe, maine seara, care sunteti liberi, la o lipeala prin oras.

zonele rosii:militari, drumul taberei, 13 septembrie, Politehnica, regie, victoriei, romana, universitate, magheru, unirii, splai, eroilor

statii ratb, metrou, campus universitar, oriunde se strange lumea si ar putea vedea mesajul...hai sa aratam ca suntem o forta!

 

care mai aveti posibilitatea sa scoateti la munca, pe moka, poate mai faceti cateva exemplare pentru colegii care le vor lipi seara.

4steaua02.06.2010 20:31

am mai ramas cu 100 de exemplare, asa ca astept doritori pentru lipit

Robert Aeroth02.06.2010 20:36
am mai ramas cu 100 de exemplare, asa ca astept doritori pentru lipit

 

ma repet atunci:)). prezent. ne putem intalni maine de la pranz daca esti si tu liber desigur

«13456711»