Eu mai am la servici vreo 45 de bucati color in high resolution format A4.Care puteti sa veniti pana la metrou pipera sa ma scapati de ele.
Eu mai am la servici vreo 45 de bucati color in high resolution format A4.Care puteti sa veniti pana la metrou pipera sa ma scapati de ele.
as vrea sa ajut si eu duminica la petrecere, insa nu pot ajunge mai devreme de orele 17.00-18.00 ca sunt plecat din Bucuresti
haideti mha fratilor mobilizati-va si voi la lipit afise!
eu lipesc maine pe la caminele din tei ca ieri si azi a plouat. sper sa nu fie acelasi conditii si maine, insa o sa ma duc indiferent de vreme.
ar fi bine sa se ocupe cineva sa lipeasca in regie.
STARforce, mai esti la munca?
voi lipii eu maine si poimaine in zonele colentina (mc), colentina (europa), obor, morarilor, carrefour colentina, xxl fundeni si sper sa ajung si mosilor - unirii ![]()
ooo fredy, te-ai bagat la un world tour ![]()
eu nu prea am cand k sunt la munk... am vorbit cu Andrei sa lipim prin campus tei si eventual prin imprejurumi maine seara ![]()
STARforce, mai esti la munca?
Maine tatii!
Maine tatii!
Vezi ca vreau si eu din afisele alea ale tale, ca doar eu ti-am zis sa le printezi. Azi n-avei cum sa lipesti pe vremea asta...
Eu am treaba toata saptamana, nu pot veni la lipit. Ma revansez duminica de dimineata.
maine o sa scoatem 50 de afise color.
cine sta in regie, as vrea la fiecare camin, la parter sau la avizier undeva, sa fie lipit un afis de genul asta. nu va ia mult, o ora maine seara.
cine se baga?
Pacat ca nu is in zona ca le rezolvam repede!
Un afis mare color + 2-3 mici in fiecare camin!ESTE UN MUST ACEST LUCRU, promovarea in aceasta zona este mai mult decat necesara!De asemenea costi, da un mail la dumars sau un tel si intreaba daca putem lipi si la ei undeva gen intrare un afis !
Deoarece e o acctiune oficiala in un club din zona .. nu are nimeni nici o problema cu promovarea ei, gen garda sau alte probleme ... deci putetzi veni oricand in zona!
trebuie neaparat o echipa maine pentru regie.
afise color in fiecare camin, +2-3 alb negru, plus umpluta zona de afise alb-negru...mobilizati-va si voi va rog!
chiar daca stau in regie..nu am timp deloc sa ajut la lipire.
incercati cat mai multe pe stalpi si garduri. In camine dimineata se rup de catre femeile de serviciu.
la ora 6 ridicam afisele. daca nu se gaseste nimeni care sa ne ajute cu zona regie, din cati zeci de suporteri avem in Bucuresti, imi bag ****-n el de eveniment.
eu sunt la o inmormantare acum.... cand a fost de lipit. m-am oferit intotdeauna. chiar nu am timp. la cati suntem acum, cred ca se gaseste.
ma ofer sa duc cu masina si sa lipesc la fiecare statie de metrou:mai lasati dracu regia asta.mai avem romana,universitate,unirii.haide ti cu mine maine la fiecare post TV de sport sa le ducem un afis si comunicatul prin care anuntam evenimentul,si sa i invitam oficial duminica.
zona campus tei rezolvata, chiar si la facultatea de constructii, la cantina si la intrare in parcul tei.
Veverichi a fost fericitul castigator a 50 de afise,din cate spunea regie scrie pe ele asa ca relax baeti!
am lipit cu Andrei afise in tot campusul din tei si prin imprejurimi (Parcul Lacul Tei, Universitatea Tehnica de Constructii)
deci in zona asta cam gata treaba... ![]()
prezent
. ce pot sa fac si eu ?
scz de intarziere,probleme sociale
poate va organizati pe echipe, maine seara, care sunteti liberi, la o lipeala prin oras.
zonele rosii:militari, drumul taberei, 13 septembrie, Politehnica, regie, victoriei, romana, universitate, magheru, unirii, splai, eroilor
statii ratb, metrou, campus universitar, oriunde se strange lumea si ar putea vedea mesajul...hai sa aratam ca suntem o forta!
care mai aveti posibilitatea sa scoateti la munca, pe moka, poate mai faceti cateva exemplare pentru colegii care le vor lipi seara.
am mai ramas cu 100 de exemplare, asa ca astept doritori pentru lipit
am mai ramas cu 100 de exemplare, asa ca astept doritori pentru lipit
ma repet atunci:)). prezent. ne putem intalni maine de la pranz daca esti si tu liber desigur