FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrecere 7 iunie

«1234511»
bobo_PH28.05.2010 20:42

completez eu:

doarece Marius a venit cu oferte de "angajare" pt sexul feminin ... vin si eu cu o oferta pt sexul puternic:

-oameni in dimineatza evenimentului ... pt munca gen amenajarea locatiei, si tot pt a nu se gasi un stanici sa se ofere, preferabil oameni care poate sa ajute la carat mobilier, mutat mese etc !

Costi28.05.2010 20:47

eu mi-am mai notat, dar cred ca posturile or sa se ocupe cu persoane care au mai avut tangente cu:

-relatia cu presa:2 persoane

-organizat eveniment:2 persoane(una prezentator sau ajutor de prezentator si a doua cu desfasuratorul, persoana care sta langa cei care trebuie sa intre, premii, pungi, tricouri, fulare pt invitati).

-ramane propunerea deschisa pt animatoare...

Tz3pI28.05.2010 20:48

Deja o dati prea in balarii cu Stanici. Nici de ziua lui nu-l lasati. :) Vin si eu de dimineata sa ajut.

alina_mihaela28.05.2010 21:24

pot sa va ajut si yo :)

fredysteaua28.05.2010 22:07

daca e ceva de carat SUNT AICI :>

 

vin cu tzepi...asa mai recuperam si din zilele in care nu am fost la sala :)))))

 

 

Costi28.05.2010 23:19
pot sa va ajut si yo :)

la punctul 3? :))

Lari28.05.2010 23:33

Costi, ia zi, faroane, cu ce pot ajuta din punctele alea mai sus?

 

 

Stanici29.05.2010 06:31

 

Ba. La carat ma bag si eu, care e faza ca nu ar trebui sa ma ofer?

RobYnho29.05.2010 06:57

Se refereau baietii la categoria ta, semi-musca.

ManiaCU29.05.2010 08:00
eu mi-am mai notat, dar cred ca posturile or sa se ocupe cu persoane care au mai avut tangente cu:

-relatia cu presa:2 persoane

-organizat eveniment:2 persoane(una prezentator sau ajutor de prezentator si a doua cu desfasuratorul, persoana care sta langa cei care trebuie sa intre, premii, pungi, tricouri, fulare pt invitati).

-ramane propunerea deschisa pt animatoare...

 

Ma bag eu ca ajutor de prezentator. Suna frumos, e un fel de ajutor de caine lup, mereu mi-a placut sa fiu in lumina reflectoarelor in coltul mai din umbra.

 

 

daca e ceva de carat SUNT AICI :>

n

vin cu tzepi...asa mai recuperam si din zilele in care nu am fost la sala :)))))

 

Te rog eu, lasa-l pe Tzepi sa se ocupe cu altceva. Nu cred ca fondurile AISS pot acoperi eventualele distrugeri de canapele, masa musculara a lui trebuie ferita de orice contact cu mediul inconjurator. El e bun cand o sa vina cainii :))

Consider ca Stanici e bun si la carat, chiar daca fizicul lui de bugetar il tradeaza. Doar sa nu-l bagati la carat navetele de bere, am auzit ca de ziua lui a facut ceva deosebit(n-a baut nimic). Va dati seama cum o sa recupereze?

alina_mihaela29.05.2010 09:12
la punctul 3? :))

nu ...stai linistit :)) nu iti iau locul :innocent:

Kmar29.05.2010 09:24

ma ofer si eu sa dau o mana de ajutor la orice e nevoie... amenajare clubului dimineatza si seara ce aveti nevoie... si mai zicea si siki27 k poate sa ofere o mana de ajutor dar ii e rusine sa zica :D

Tz3pI29.05.2010 10:03

De ce nu se colaboreaza cu Gainusa la prezentarea evenimentului?

RobYnho29.05.2010 10:13

Puteti pune o asa-zisa "harta", pe unde vine aceasta locatie ?

Stanici29.05.2010 10:15

Ho, ma, ca aveti telefon. Cand v-au lasat baietii din Bucuresti la greu? E in regie, e simplu. Dupa meciul de hochei ne-am porcit cam la 3-400 de metri de locatie. Si taxiul, daca imi aduc bine aminte, cam din zona clubului l-am luat.

RobYnho29.05.2010 10:16
Ho, ma, ca aveti telefon. Cand v-au lasat baietii din Bucuresti la greu? E in regie, e simplu.

 

Niciodata, ma. :D

E bine. E aproape de gara.

Costi29.05.2010 10:50

o sa punem si harta, si detalii, imediat ce vom pune la punct ultimele aspecte!

Azzido29.05.2010 10:51
Puteti pune o asa-zisa "harta", pe unde vine aceasta locatie ?

dumars2.jpg

bobo_PH29.05.2010 11:09

NA HARTA

post_8741_1275130261.jpg

ninutza29.05.2010 11:40

pot sa va ajut si eu,dar nu la punctul 3 !!!

Stanici29.05.2010 11:53
pot sa va ajut si eu,dar nu la punctul 3 !!!

 

 

Bine, vii sa cari mobila.

noname29.05.2010 12:16

Mai usor cu caterinca, va rog, ca sa intelegem cine unde ajuta.

Stanici29.05.2010 12:31

Eu vin sa mutam lucruri de dimineata, scot la imprimanta alb-negru afise si, daca e cazul si mi se alatura si Azzido, le lipesc pe Iuliu Maniu - Militari.

Mihai Nita29.05.2010 12:36

Pot sa ajut si eu sambata,duminica dupa ora 10-11 in functie de ora la care am examen (chiar si ca animatoare nu-i problema :clap: )

Kmar29.05.2010 12:40

pot sa scot si eu niste afise si sa le lipesc prin kmine prin tei... si ajut si duminica dimineata dak e nevoie

«1234511»