eu mi-am mai notat, dar cred ca posturile or sa se ocupe cu persoane care au mai avut tangente cu:
-relatia cu presa:2 persoane
-organizat eveniment:2 persoane(una prezentator sau ajutor de prezentator si a doua cu desfasuratorul, persoana care sta langa cei care trebuie sa intre, premii, pungi, tricouri, fulare pt invitati).
-ramane propunerea deschisa pt animatoare...
Ma bag eu ca ajutor de prezentator. Suna frumos, e un fel de ajutor de caine lup, mereu mi-a placut sa fiu in lumina reflectoarelor in coltul mai din umbra.
daca e ceva de carat SUNT AICI :>
n
vin cu tzepi...asa mai recuperam si din zilele in care nu am fost la sala
)))
Te rog eu, lasa-l pe Tzepi sa se ocupe cu altceva. Nu cred ca fondurile AISS pot acoperi eventualele distrugeri de canapele, masa musculara a lui trebuie ferita de orice contact cu mediul inconjurator. El e bun cand o sa vina cainii 
Consider ca Stanici e bun si la carat, chiar daca fizicul lui de bugetar il tradeaza. Doar sa nu-l bagati la carat navetele de bere, am auzit ca de ziua lui a facut ceva deosebit(n-a baut nimic). Va dati seama cum o sa recupereze?