FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce muzica asculta suporterii nostri?

«12345»
dbd01.01.2006 15:48

bv...dar ma intreb daca e cineva care a asculta M. Jackson ??? :roll:

dbd01.01.2006 16:20

dar ce iti place la Elvis ? :?

cristianotopeanu01.01.2006 18:57

Cam asta ...

 

 

elvis30wo.jpg

 

elvis26mt.jpg

 

elvis13ws.jpg

armanovici02.01.2006 09:13

@draculasblood

Da,inca imi place foarte mult Michael,chiar daca nu am fost niciodata un ascultator fanatic..Inca il ascult..

 

@tuturor

 

Acult dance,imi place muzica anilor 80-90,Queen(Freddie was the best)

 

freddie4ty9sv.jpg

 

Uneori ascult si populara(o sa radeti de mine) dar la un sprit merge:)

steauaclub.tk02.01.2006 10:18

Numai muzica buna! :wink:

In special ROCK! Printre trupele preferate ar fi:

Rammstein, REM, Queen, Timpuri Noi, FatBoySlim, Depeche Mode, System of a Down, Zdob&Zdub, RHCP,AC/DC si multe altele. :D

dbd02.01.2006 13:19

@cristianotopeanu & armanovici

ok...va respect preferintele ... :) ...cat despre popular si eu mai ascult la spriuri...dar nu pot sa spun ca ma omor...iar Elvis si Michael ii respect pentru glasul care il au ...dar nu imi place stilul ... :D

Grinch02.01.2006 13:29

Acu` ma descopar si eu asta e ! Si eu sunt cu Michael Jackson , cristianotopeanu stie :)

dbd02.01.2006 13:32

bv...sa stiti ca am un coleg in clasa care a trait in Canada 3 ani...si este un fan adevarat a lui Michael...vine imbracat exact ca el...

dar scuze era vorba despre suporterii stelisti... :D

Grinch02.01.2006 13:43

Adica asa :

mjmsg04.jpg

sau chiar asa

his10.gif

madskillz02.01.2006 14:54

drum n bass. :P

dbd02.01.2006 15:37

grinch exact ca in prima...

g_funk2802.01.2006 19:55
da man , gata m-ai dat de gol :lol:  , sunt manelar infect ,imi "place" manelele la nebunie :D  .....si nu am 100 de kg , nici kiar aja ....78 am  :wink:

 

glumeam mah si eu :P

shtiu man ..... :) si eu :wink:

dbd03.01.2006 08:58

deci pana la urma care este muzica cea mai ascultata de suporterii stelisti ?

misha03.01.2006 09:41

@draculasblood ...ce-i cu intrebarea aia :lol: :lol:

suporterii Stelei asculta mai multe genuri de muzica

nu o sa poti spune niciodata ca acestia asculta doar X sau Y :lol: :lol: ...din ce s-a postat aici nu poti sa-ti dai seama care e cea mai ascultata..doar mama omida iti poate spune :lol:

cristianotopeanu03.01.2006 09:56

Cred ca ar trebui intrebata si "omida" ce aculta si tot nu ne-am elucida (adica e imposibil de generalizat) :) .

armanovici03.01.2006 10:31

De elucidat s-ar putea elucida,dar ar fi o pierdere de timp!!!

dbd03.01.2006 11:11

pai atunci de ce s-a mai deschis topicu' ? :wink:

armanovici04.01.2006 18:10

Draculasblood,am impresia ca tu incerci sa faci spam!

dbd05.01.2006 05:58

:lol: :lol: :lol:

nu...

ontopic : am inceput sa ii privesc altfel pe aia cu manelele...

aykut05.01.2006 06:13

Majoritatea suporterilor Stelei asculta Rap Hip-Hop R'n'B si manele

Eu ascult muzica RAP

FATAluiMirelRadoi06.01.2006 10:54

Eu ascult de toate in afara de manele...dar cel mai mult ascult rock alternativ..

IONUTZ-CIPRIAN06.01.2006 11:03

:evil: Noi am luat in seama pe cei de varste cuprinse intre 14-30 ani (poate) dar pe cei mai in varsta nu-i baga nimeni in seama, ei ce muzica asculta, ca sunt si ei suporteri ai Stelei!!!Eu zic ca asculta DOLANESCU!!Eu ascult RAP!!! :twisted:

bppd07.01.2006 19:43

Portishead si Massive Attack cand sunt nerovs 8)

Therion si My Dying Bride cand sunt calm :twisted: :twisted: :twisted:

guta si minune cand sunt beat :?

dbd08.01.2006 02:37
ce-i cu intrebarea aia  

suporterii Stelei asculta mai multe genuri de muzica

nu o sa poti spune niciodata ca acestia asculta doar X sau Y Laughing Laughing ...din ce s-a postat aici nu poti sa-ti dai seama care e cea mai ascultata..doar mama omida iti poate spune

ma refeream la CEA MAI ascultata ! intelegi ? :lol:

misha08.01.2006 03:45

daca citesti cu atentie postul meu...o sa vezi ca am raspuns si la aia :roll:

«12345»