pai nu mai intra in discutie bai brav0 ca ne faci de rusine............
Eu te fac de rusine mai... copilule care esti? Doamne nu ma pot abtine! Cine esti tu sa le zici la suporterii care asculta manele sa se duca la Rapid. Ba gandeste ba copilule ca unii asculta manele si vin la meciuri de 10 de ani si reprezinta Steaua in stadion si in afara lui. Ca ai tu o adversitate fata de manele, nu ai decat sa ramai cu oful tau, incuiat in ceea ce crezi tu ca e bine si valoros, sa accepti ideile tale ca fiind ideale. Eu te fac de rusine?! Pai te-as face daca te-as cunoaste... Tu esti atat de praff in cat crezi ca daca esti manelist esti rrapidist. Se vede ca nu ai luat contact mai niciodata cu ceea ce insemana un suporter. Auzi Doamne, manelisti duceti-va la Rapid.
MODERATORILOR: voua nu vi se pare ca se petrece ceva inadmisibil:
1) ca sa clarificam niste lucruri: nu sunt manelist, nu iau apararea nimanui, nu condamn nici un gen de muzica
2) totul a pornit de la "Cum suntem superiori daca o parte din suporterii stelisti asculta manele?" nu conteaza ce muzica asculti (asta e valabil pentru suporterii care vin la stadion pentru Steaua, ca pt altii conteaza sa vb si de filmul de aseara, cand ajung la scoli a 2a zi dupa meci sa zica ce au facut ei "ca au stat in galerie"
3) altii care nu au nici o treaba cu viata de suporter vin si-mi zic "nu mai intra in discutie" cand toti zic "manele denota incultura" ca asa au auzit ei pe undeva sau au avut copilaria chinuita de acest gen de muzica si mai si zic "manelisti de 2 lei mergeti la rapid ca acolo va accepta fara probleme" Pai asta e o jignire mai mare decat daca m-ar injura pe fata.
4) In speranta ca ati inteles ideea mesajului va rog sa incercati sa faceti ceva cu topicurile de la discutii libere pentru ca uitati-va si voi de ce avem parte
Cat despre tine "CuStEaUaSiDuPaMoArTe" esti copil-redus daca asa crezi tu ca muzica il face pe suporter.