FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce muzica asculta suporterii nostri?

«1235»
dbd20.12.2005 17:00

misto nume ai ... esti nou nu ???

pai suporterii asculta hip-hop manele...cred :?

meshteroo20.12.2005 17:02

Dimpotriva! Eu cred ca asculta Rock si Pop...

CuStEaUaSiDuPaMoArTe20.12.2005 17:14

majoritatea care asculta hip-hop asculta si manele din pacate :roll:

misha20.12.2005 17:19
majoritatea care asculta hip-hop asculta si manele din pacate :roll:

 

ce zici :lol: :lol: ? ...va rog eu cand mai vreti sa ziceti bancuri...scrieti la topicul destinat bancurilor :lol:

 

ps: apropo....topicul acesta trebuia pus la Discutii libere :D

g_funk2820.12.2005 17:48
majoritatea care asculta hip-hop asculta si manele din pacate :roll:

 

te cam insheli ;)

IONUTZ-CIPRIAN20.12.2005 17:58

:evil: MAFIA....PARAZITI.....50CENT.....SNOOP.....EMINEM...si la chefuri manele ca nu oi sta toata noaptea sa dau din cap,o sa ma doara gatul(sunt si eu om),da favoritele le-am insirat in fata aia-i baza.v-am pupat pe portofele mesajul sa terminat. :twisted:

armanovici20.12.2005 18:01

Discutie care se cuvine a fi purtata la discutii libere...

 

 

Va multumesc..

Motanu D20.12.2005 18:26

Normal ca ROCK.

Afara cu manelistii din tara !

armanovici20.12.2005 19:06

initiem o campanie SPUNE NU MANELELOR???...

:D

CuStEaUaSiDuPaMoArTe20.12.2005 19:14

buna idee....... :D

i.h.u.g.20.12.2005 19:22

sigur exista in tara asta si stelisti care asculta manele...adica pana la urma si fotbalistii asculta manele...cred ca, din pacate, manele asculta cel mai mult suporterii, dar mi-as dori ca sa fie mai multi rockeri...rock rulz

alex ripper20.12.2005 19:22

Rocku` care indoiaie sau rupe mijlocu!!! Metal up!!!

CuStEaUaSiDuPaMoArTe20.12.2005 19:24

punk's not dead!!!

radu220.12.2005 19:25

Rock forever: MetallicA, Ramms+ein, Sepultura, Judas Priest, Nightwish, trecand prin U2 (ce frumos a fost pe Stade de France), Coldplay, DM venind pana la electro DM ,fratii chimici (nu European Drinks :D ) si jazz

Ramon Sanchez Pizjuan20.12.2005 19:31
punk's not dead!!!

 

It just smells bad :)

i.h.u.g.20.12.2005 19:39

asa mai voi cu rocku! acum imi place mult mai tare de voi decat inainte... :lol: "partidu' te vrea tuns, roackere!"

bebeto21.12.2005 05:54

muzica de bach!! :D

meysa21.12.2005 14:01

r'n'b ..cel mai mult apoi hip hop...apoi pop.,punk..si ultimu rock dar fff rar ..nu populara ..yuck

dbd21.12.2005 14:30

eu unul nu ascult altceva in afara de hip-hop...cateodata ( dar rar ) dance...

redandblue21.12.2005 14:44

Ma gandeam ce raspunsuri ar genera o astfel de intrebare pa forumul rapidistilor...?!?:lol::lol::lol:

CuStEaUaSiDuPaMoArTe21.12.2005 16:57

:lol: :D :lol: :D

alex ripper21.12.2005 18:17

cu guta pana la moarte!!! :lol: :lol: :lol:

Ultras_Fever21.12.2005 18:51
majoritatea care asculta hip-hop asculta si manele din pacate :roll:

 

te cam insheli ;)

 

Zise micutul asta :P

Alexandru21.12.2005 20:51

rock (mai putin chestiile hard facute din teribilism), ska, jazz si alte muzici facute nu in ideea de a castiga bani.

SteauaToronto21.12.2005 22:31

Manele frate... asta ma tine aproape de Romania :))))!

«1235»