Rodrigo de la Real Madrid la Benfica.
Rodrigo de la Real Madrid la Benfica.
Jaja de la Metalist Harkov la Trabzonspor pe 4,2 m.
Degen imprumutat la Stuttgart.
Jaja de la Metalist Harkov la Trabzonspor pe 4,2 m.
Jaja e bun???
Jaja e bun???
Merge...Cel putin la ucrainieni a jucat bine.
Oojier de la PSV la Ajax.
Johan Audel de la Valenciennes la Stuttgart.
Cica Mourinho il vrea pe Ricardo Carvalho la Real...
Burdisso imprumutat la Roma de la Rosario.
Cica Mourinho il vrea pe Ricardo Carvalho la Real...
au declarat ca au semnat pentru 2 ani Real cu Carvalho...
Manchester United a transferat un nou atacant. Crescut intr-un orfelinat, Tiago Manuel Dias Correia, poreclit Bebe, s-a transferat pe Old Trafford pentru o suma halucinanta.
Desi este doar un necunoscut care provine de la Vitoria Guimaraes, Bebe a fost achizitionat de Manchester United in schimbul sumei de 7.6 milioane de lire sterline.
Cheia mutarii lui Bebe pe Old Trafford este Carlos Queiroz, cel din cauza caruia United a risipit un munte de bani pentru transferurile lui Anderson si Nani.
In varsta de 20 de ani, Bebe a evoluat pentru Estrela Amadora si Vitoria Guimaraes, fara a inscrie deocamdata vreun gol.
onlinesport.ro
Stirea este confirmata si de site-ul oficial al lui Manchester.
onlinesport.ro
Stirea este confirmata si de site-ul oficial al lui Manchester.
Terminatii aia de la (zero)sport.ro l-au numit "aurolac". Halal presa! I-a suras si lui soarta, macar la 20 de ani decat niciodata.
Cred ca nu e un transfer prea reusit pentru Liverpool...
Vom vedea. Banuiesc ca va fi greu sa-i ia locul de titular al lui Mascherano.
Cand Mihaita Plesan trebuia sa se transfere la AC Arles (Ligue 1), aia au invocat o restrictie financiara cum ca n-ar mai putea cumpara vreun jucator. Plesan costand 100000 de euro. Ei bine, francezii sunt pe punctul de a-l "sufla" lazialilor pe Angelos Charisteas.
Nu cred ca Plesan costa mai mult decat grecul. ![]()
Atacantul italian Mario Balotelli a semnat, vineri, un contract pe cinci ani cu gruparea Manchester City, adversara echipei FC Timisoara in play-off-ul Ligii Europa, el fiind transferat de la Internazionale Milano in schimbul unei sume record de 28 de milioane de euro.

Cica City pregateste o super oferta si pentru Ibrahimovic.Unde naiba mai joaca toti atacantii astia?...
Cica City pregateste o super oferta si pentru Ibrahimovic.Unde naiba mai joaca toti atacantii astia?...
Astia nu vor reusi niciodata.Chiar daca au bani foarte multi,mai multi decat a avut Chelsea cand a venit Abramovich,banii nu sunt investiti cu cap.Chelsea,chiar daca a facut achizitii sonore,a luat jucatorii care ii trebuie.Dovada e ca se bazeaza,in mare,pe acelasi nucleu de jucatori de cativa ani.City nu va reusi si sper sa nu reuseasca,e o echipa artificiala.Prefer echiepele de traditie in Champions League,nu echipe plastice,fara identitate si istorie.
Cica City pregateste o super oferta si pentru Ibrahimovic.Unde naiba mai joaca toti atacantii astia?...
Vor folosi sistemul de rodare. Azi 2, maine urmatorii 2 si tot asa! ![]()
Oricum e o bataie de joc ce fac aia la City. Cumpara in prostie, cheltuiesc sume colosale si la un moment dat o sa ajunga la fundul sacului si fara vreo performanta notabila. Daca Chelsea a reusit, asta nu inseamna ca orice club va reusi!
Ramires de la Benfica la Chelsea.
Prefer echiepele de traditie in Champions League,nu echipe plastice,fara identitate si istorie.
La fel si eu.
Oricum e o bataie de joc ce fac aia la City. Cumpara in prostie, cheltuiesc sume colosale si la un moment dat o sa ajunga la fundul sacului si fara vreo performanta notabila.
Exact.Cum naiba sa-i dai lui Ibrahimovic vreo 24 de milioane de lire sterline pe an?...Degeaba tot arunca la bani,iar daca nici anul asta nu reusesc vreo performanta notabila ar cam trebui sa o lase mai moale.
Astia nu vor reusi niciodata.Chiar daca au bani foarte multi,mai multi decat a avut Chelsea cand a venit Abramovich,banii nu sunt investiti cu cap.Chelsea,chiar daca a facut achizitii sonore,a luat jucatorii care ii trebuie.Dovada e ca se bazeaza,in mare,pe acelasi nucleu de jucatori de cativa ani.City nu va reusi si sper sa nu reuseasca,e o echipa artificiala.Prefer echiepele de traditie in Champions League,nu echipe plastice,fara identitate si istorie.
corect..ai dreeptate...
Mamadou Niang la Fenerbahçe...
http://www.fenerbahce.org/fb2008/index.asp
si noi am luat echipa medicina a lui Ankaragücü...ce coomic.si azi am pierdut la primul meci...
Mamadou Niang la Fenerbahçe...
Cred ca e un transfer foarte reusit,ma mir ca l-a dat Marseille,era principalul lor om de gol.
La fel si eu.
Exact.Cum naiba sa-i dai lui Ibrahimovic vreo 24 de milioane de lire sterline pe an?...Degeaba tot arunca la bani,iar daca nici anul asta nu reusesc vreo performanta notabila ar cam trebui sa o lase mai moale.
Dupa meciul cu Totenham nu pare o candidata nici pentru Liga Campionilor, nu mai zic titlu.
Daniel Majstorovic de la AEK Atena la Celtic.
Astia nu vor reusi niciodata.Chiar daca au bani foarte multi,mai multi decat a avut Chelsea cand a venit Abramovich,banii nu sunt investiti cu cap.Chelsea,chiar daca a facut achizitii sonore,a luat jucatorii care ii trebuie.Dovada e ca se bazeaza,in mare,pe acelasi nucleu de jucatori de cativa ani.City nu va reusi si sper sa nu reuseasca,e o echipa artificiala.Prefer echiepele de traditie in Champions League,nu echipe plastice,fara identitate si istorie.
Vrei sa spui ca City nu e o echipa cu traditie?
Au o cupa europeana ![]()