Tiago imprumutat la Atletico Madrid.
Tiago imprumutat la Atletico Madrid.
Tiago imprumutat la Atletico Madrid.
Si sezonul trecut,returul trecut,a fost imprumutat parca tot la Atletico...Cred ca e o mutare buna pentru ambele parti.
Craig Bellamy imprumutat un sezon in Liga secunda la Cardiff City.
http://mcfc.co.uk/News/Team-news/2010/Augu...Cardiff-on-loan
O tampenie de management la City.
Mesut Ozil la Real Madrid.
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/...Real_Madrid.htm
Mesut Ozil la Real Madrid.http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/...Real_Madrid.htm
fotbalist foarte bun..mama tata turc dar cetatean neamtz...cum a putut federatia noastra sa il scapa din mana si sa joace pentru germania.....
fotbalist foarte bun..mama tata turc dar cetatean neamtz...cum a putut federatia noastra sa il scapa din mana si sa joace pentru germania.....
Poate ar trebui sa va puneti mai bine intrebarea de ce parintii lui au tinut sa paraseasca Turcia... ati gasi raspunsul la ambele intrebari ![]()
Vrei sa spui ca City nu e o echipa cu traditie?Au o cupa europeana
![]()
Daca si City e echipa cu traditie.. N-au mai luat de 34 de ani un trofeu, iar in total au in jur de 10. Sunt un fel de Rapid.
Milner, la cateva ore de a pleca si el la City.
Mesut Ozil la Real Madrid.http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/...Real_Madrid.htm
Sa inceapa show-ul!
Argentinianul lui Liverpool, Javier Mascherano (capitanul nationalei Argentinei) s-ar putea sa plece de la Liverpool si sa se duca la Barca. In conditiile astea, Liverpool l-a luat pe Poulsen de la Juve.
Mesut Ozil a fost transeferat oficial la Real Madrid.
Balotelli este oficial noul jucator a lui Manchester City.
Diego Cavallieri a plecat de la Liverpool la Cesena.
Toate astea sunt deja postate.
Craig Bellamy imprumutat un sezon in Liga secunda la Cardiff City.
Ce aiuriti,sa-l dai pe Bellamy.Si barem nu puteau sa-i gaseasca o echipa in Premier League?...
Mesut Ozil la Real Madrid.
Interesant,ieri spuneau cei de la Werder ca nu s-au inteles,ca e inacceptabila oferta Realului.Sa vedem si cum se adapteaza Ozil la Real,inca nu sunt convins ca e un super jucator...
cat a dat realul pe Ozil?
2 jucatori buni, Kedira si Ozil
15 milioane.
Portarul Brad Jones de la Middlesbrough la Liverpool.
Ce aiuriti,sa-l dai pe Bellamy.Si barem nu puteau sa-i gaseasca o echipa in Premier League?...
City a vrut sa il dea iar Bellamy a ales sa mearga 1 an la Cardiff pentru ca acolo s-a nascut.
El a plecat pentru ca nu a prins lotul; de 25 pentru Premier League. O alta mare tampenie.
Totusi, Bellamy a declarat ca nu a lasat in urma "any ill feelings". ![]()
Un interviu cu el aici :
http://www.goal.com/en/news/9/england/2010...no-ill-feeling-
Ok atunci,daca el a vrut sa mearga la Cardiff...Dar totusi,sa nu prinda nici lotul de 25,chiar ca ciudat...
In sfarsit, dupa ani de zile, putem spune ca Real a transferat jucatori numai dupa criteriul sportiv.
Dar totusi,sa nu prinda nici lotul de 25,chiar ca ciudat...
Nu stiu sigur daca a prins Santa Cruz lotul, dar eu l-as fi preferat pe Bellamy oricand in locul paraguayanului.
Portarul Brad Jones de la Middlesbrough la Liverpool.
Asta nu e ala de a comis-o la sutul lui Petre Marin?
Ba da.
In sfarsit, dupa ani de zile, putem spune ca Real a transferat jucatori numai dupa criteriul sportiv.
Si toti jucatorii adusi anul asta,cel putin pana cum,n-au costat cat C.Ronaldo !
Poate nici cat Kaka!
Nu stiu sigur daca a prins Santa Cruz lotul, dar eu l-as fi preferat pe Bellamy oricand in locul paraguayanului.
La fel si eu.Sezonul trecut a fost printre cei mai buni,cei mai constanti oameni de la City...
78 de milioane de euro au cheltuit cei de la Real Madrid pe 6 transferuri:
Ricardo Carvalho - 8.000.000 €
Sergio Canales - 6.000.000 €
Ángel Di María - 25.000.000 €
Mesut Özil - 15.000.000 €
Sami Khedira - 14.000.000 €
Pedro Léon - 10.000.000 €
78 de milioane de euro au cheltuit cei de la Real Madrid pe 6 transferuri:
Nah,tot e mai putin decat au dat pe C.Ronaldo ! ![]()
James Milner a semnat cu Manchester City. Mijlocasul a costat 24 de milioane de lire.
In contul tranzactiei, Stephen Ireland a plecat de la City la Aston Villa.
http://mcfc.co.uk/News/Team-news/2010/Augu...of-James-Milner
Ozil prezentat oficial la Madrid.
Kevin Prince Boateng a fost imprumutat un sezon la AC Milan de la Genoa.
http://www.acmilan.com/NewsDetail.aspx?idNews=126658
Atacantul Moussa Dembele a semnat un contract pe 3 sezoane cu Fulham, plecand de la AZ Alkmaar.
http://www.fulhamfc.com/Club/News/NewsArti...oinsFulham.aspx

Fundasul hondurian Emilio Izaguirre a semnat un contract pe 4 ani cu Celtic Glasgow.
http://www.celticfc.net/news/stories/news_180810161658.aspx