Dan Gosling a semnat un contract pe 4 ani cu Newcastle , plecand astfel de la Everton.

http://www.nufc.co.uk/articles/20100722/da...2240137_2098649
Dan Gosling a semnat un contract pe 4 ani cu Newcastle , plecand astfel de la Everton.

http://www.nufc.co.uk/articles/20100722/da...2240137_2098649
Raul a semnat cu Schalke pe 2 ani.
Raul a semnat cu Schalke pe 2 ani.
Incredibil ![]()
Multa
pentru conducerea de la Real Madrid SRL!
Unde ai vazut?
Ca eu nu am gasit nimic oficial.
Nu este inca nimic oficial.
"Stiu ca exista multe oferte pentru el, dar sunt convins ca va juca pentru Schalke in sezonul viitor", a declarat tehnicianul nemtilor.
Atunci mai ramane de vazut.
IncredibilMulta
pentru conducerea de la Real Madrid SRL!
Nu-i mai poti da prioritate lui Raul in fata atacantilor mai tineri,poate pleaca el,daca vrea sa joace mai mult,dar nu cred ca nu i s-a propus sa ramana in cadrul clubului.Oricum,revenirea in staff-ul ''blanco'' este inevitabila.
Robert Vittek, transferat definitiv de Ankaragucu.
Cica.
Oddo si-a prelungit contractul cu Milan.
Milan i-a prelungit contractul si lui Zambrotta,alt "tanar" de 33 de ani...
Raul a semnat cu Schalke pe 2 ani.
Sper sa nu fie adevarat...
Boghossian la Red Bull Salzburg.
Cris si-a prelungit contractul cu Lyon.
Westermann la Hamburg de la Schalke.
Cica Veloso de la Sporting e aproape de un transfer la Genoa.
Alcaraz de la Bruges la Wigan.
Vidic si-a prelungit contractul cu Man United.
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=...;newsid=6650873
Se pare ca Ferguson il vrea pe Steven Defour, capitanul lui Standard.
Kolarov se pare ca va semna luni cu City.
Boghossian la Red Bull Salzburg.Cris si-a prelungit contractul cu Lyon.
Westermann la Hamburg de la Schalke.
Cred ca e invers
. Westermann a plecat de la Schalke la Hamburg.
Westermann la Hamburg de la Schalke.
Cred ca e invers. Westermann a plecat de la Schalke la Hamburg.
same shit
E grele cu cititul, ma.
Kolarov se pare ca va semna luni cu City.
Da,se pare ca asa e.Se vorbeste de o suma in jur de 16 milioane de lire sterline.Ce de bani arunca iar City in transferuri!!!
Portarul Daniel Fernandes de la Bochum la Panathinaikos.
Ce chior sunt
. Scuze nenea Robinho ![]()
Kolarov de la Lazio la City.
http://mcfc.co.uk/News/Team-news/2010/July...es-City-success
Titus Bramble de la Wigan la Sunderland.

De asemenea, Sunderland l-a cumparat de la Estudiantes la Plata pe fundasul dreapta Maros Angeleri.

In lipsa transferurilor spectaculoase apar zvonurile spectaculoase:
Sky Sports Italia :
Inter si City au ajuns la un acord pentru Balotelli pentru 30 de milioane de €.
Balotelli va avea un contract pe 5 ani cu 4 milioane de € pe sezon.
Sport:
Cesc Fabregas s-a inteles cu sefii Barcei pentru un contract pe 5 ani cu 7 milioane de € pe sezon.
Mai lipseste acordul tunarilor...
Daily Star
Dupa ce a esuat sa il achizitioneze pe Sneijder, se pare ca Sir Alex Ferguson si-a stabilit un nou si ultim obiectiv in aceasta campanie de achizitii : Karim Benzema.
Mail on Sunday
Noua tinta a lui Arsene Wenger este fundasul central al celor de la Everton : Phil Jagielka.
Se pare ca tunarii ofera 15 milioane de € pentru fundasul nationalei Albionului.
Maine , Raul Gonzales Blanco va parasi oficial Real Madrid dupa 15 sezoane. Totul se va intampla intr-o conferinta de presa organizata pe Santiago Bernabeu.
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/..._conference.htm
Ieri, un alt mare nume al madrilenilor a parasit oficial clubul.
Guti Hernandez a plecat de pe Santiago Bernabeu dupa 24 de ani de cariera.
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/...Real_Madrid.htm
Ajax a facut 2 achizitii.
2 atacanti.
El Hamdaoui de la AZ.
http://www.ad.nl/ad/nl/1441/Ajax/article/d...s-Ajacied.dhtml
Si.. Mido, care revine la Amsterdam.
http://www.ad.nl/ad/nl/1441/Ajax/article/d...-bij-Ajax.dhtml
Capitanul lui PSV Eindhoven a plecat la FC Nurnberg.

Dinamo Kiev a transferat un portar de 17 ani (Maxym Koval) de la Metalurg Zaporizhya.
Guti oficial la Besiktas.
Contract pe 2 sezoane, 2.7 milioane de euro pe an.
http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=17885
http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=17879
Si.. Mido, care revina la Amsterdam.
Sper sa nu strice atmosfera la echipa,dupa ce a parasit pe Ajax a cam luat-o razna.Eu nu l-as fi adus inapoi.
Mai recicleaza si Ajax. ![]()