FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cosmin Olaroiu

«1212223242529»
c.ronaldo1707.06.2007 20:04

@strezahuzum (mereu tre' sa dau copy/paste, ca nu iti retin numele)

 

Dar cand voi v-ati schimbat cum "bate vantul" impotriva lui Oli, a fost bine?

victor08.06.2007 12:40

In preliminariile C.L.(turul III) nu prea exista echipe de mana a doua (poate eventual Dinamo, Apoel si Debrecen)! In rest toate echipele au bugete care sar usor de 10-15 milioane. Anul trecut am jucat cu Standard, care avea un buget de 38 milioane EURO si ca lot ne era net superioara. De altfel, cred ca a vazut toata lumea ce diferenta este in modul de abordare a turului III (preliminar) din C.L. si turul I din UEFA. Cu nimic nu se poate compara incrancenarea si dorinta echipelor de a intra in Liga!

 

Valoarea echipei si a antrenorului o verificam intai in aceste preliminarii! Acolo vom vedea exact cum stam si daca Oli a progresat fata de anul trecut!

c.ronaldo1710.06.2007 06:38

La Multi Ani, nea' Oli!

bodanelu10.06.2007 06:42

La multi ani si atat...

Dragoshel10.06.2007 07:13

La multi ani si din partea mea.

RedStar10.06.2007 09:23

La multi ani, Oli!

FinalaUEFA10.06.2007 13:43

La multi ani, dar nu la carma Stelei! :?

Muta-te departe in munti, intr-o caverna sa nu stie nici animalele de tine.

bogdan10.06.2007 16:49

DU-TE INVARTINDU-TE!

steaua_cristina10.06.2007 17:40

LA MULTI ANI! fularsteau2 fularsteau2 fularsteau2

FinalaUEFA10.06.2007 20:43

La multi ani !

Danny11.06.2007 17:59
"MARS ZEROLI!"

 

 

Ce ai vrut sa zici aici? Eu nu ii urez nici la multi ani lui Oli pentru ca sunt sigur ca anul asta nu o sa reuseasca sa treaca echipa de grupele CL! :evil:

bodanelu11.06.2007 18:51

Danny mai usor tata.. abtine-te! :D

Za Best11.06.2007 20:55

@Danny, scandarea aia din semnatura nu este cumva inspirata dintr-un imn al javrelor sparte? Eu nu tin minte sa fi avut un asemenea cantec... si acum, o fi Olitza cum o fi, dar nu cred ca poate fi blamat daca nu trece de grupele CL!

 

Macar sa intram in grupe...

cris12.06.2007 06:59

Daca intram in grupe, Oli poate scapa, dar daca nu, si GG nu ia "cashu", nu il vad bine, presimt ca o sa zica la fel ca lui Oli i-a amortit mana si nu mai poate.

JDERUL12.06.2007 09:35

Am auzit ca unul din nepotii oierului se da mare specialist pe la antrenamentele copiilor! Asa este?

Daca da, atunci stim care va fi urmasul O(l)isorului!

Danny12.06.2007 15:03

Daca Steaua nu va trece de grupe(si chiar nu va trece cu Oli antenor), Becali, cu mintea aia de cazut in cap pe care o are, o sa se enerveze ca nu a ajuns in optimi Steaua, si o sa ii zica lu Oli : "Cum sa nu ajungi mai cu Steaua in optimi, pai ba Steaua e Steaua care straluceste pe cer si tu nu o duci nici in optimi, AFARA!" si Oli: "Pai da stapane, dar e obosita din campionat, si plecarea jucatorilor din vara asta a destabilizat echipa" si Becali: " Pai bai hahalerule tu d'aia esti pus acolo ca antrenor, sa unesti echipa, AFARAA!... de acum nepotul meu va antrena Steaua care straluceste pe cer".

Dialog incheiat .

mountytoma12.06.2007 21:54

Olaroiu ar fi trebuit sa fie marele nostru transfer vara asta. Gloria Buzau era echipa perfecta pentru el. Sau FC National - pardon, Progresul!

Eu unul cred ca Olaroiu, pentru ce ne-a facut sezonul asta nu va fi iertat de suporteri nici daca trece de grupele CL. Dar, oricat de mult am iubi Steaua, oare la ce minune sa mai speram pentru a ajunge macar in grupe? Iar la finalul sezonului viitor, oare pe ce loc vom fi? Plecand, Olaroiu ne-ar fi ajutat enorm. Atitudinea lui de slugoi parca i-a molipsit si pe unii jucatori. Adevarul e ca un astfel de bou (seamana si ca statura, si ca uitatura) nu merita un fotbalist ca Elton!

predatorpulse712.06.2007 22:44

Va rog frumos, schimbati titlul topicului pentru ca acest Cosmin Olaroiu numai antrenor nu poate fi numit... sigur, asta e functia lui, insa el de fapt este un descifrator de dvd-uri si... cam atat. Cam asta este Cosmin Olaroiu, omul care vrea sa-l pastreze pe Gigel Coman la echipa, Olaroiu zis si "cum zici tu Jiji".

mountytoma13.06.2007 07:47

Desi sunt unul din cei ce i-au luat apararea lui Gigel Coman, desi stiu ca nu a jucat nimic la Steaua, totusi m-a infuriat rau stirea de azi din latrina sporturilor cum ca Olaroiu a insistat pentru pastrarea lui Gigel Coman... dar de Elton nu zice nimic [...]!

In plus, behaitul vrea sa scape si de Lovin si Baciu. Daca pleaca Paraschiv si Goian, cu cine dracul joaca atunci cand vedeta Mirel mai ia vreun rosu sau se accidenteaza? Daca, Doamne fereste, se mai accidenteaza o data Ghionea? Oare il reprofileaza pe Nesu ca fundas central?

Olaroiu si Behehecali ori sunt prosti, ori sunt prosti!

MadFroG13.06.2007 10:39

Il mai plangeti pe ZEROLAROIU? Inca vi se mai pare un antrenor bun? L-as fi iertat daca nu se dovedea cel mai mare mincinos, las, fricos si pupincurist antrenor din istorie. Face Gigi ce vrea din el, isi bate joc de Oli, iar ZERO isi bate joc de suporteri. Fratilor, dupa ceea ce i-a facut lui Elton, si dupa ce i-a luat apararea lui G.Coman pentru a-l pastra in lot, eu o sa-l huidui cat pot de tare si sper ca si voi sa faceti acelasi lucru. Asta e cancerul Stelei si trebuie sa scapam cat mai repede de el.

JDERUL13.06.2007 14:10

Antrenor? O(l)isor? Cel mult sef de card in slujba oierului dement! Pai daca nu pleaca Para cum sa-l titularizeze pe Ov. Petre? - febletzea lui care poate fi orice numai fotbalist nu. Si cred ca o sa mai aduca vreo doi-trei rasuflati din astia, de la care se spune ca mai cotizeaza din buzunar ca sa-i mai vada lumea si pe ei in teren.

Danny13.06.2007 18:53
. Fratilor , dupa ceea ce i-a facut lui Elton , si dupa ce i-a luat apararea lui G.Coman pentru a-l pastra in lot , eu o sa-l huidui cat pot de tare si sper ca si voi sa faceti acelasi lucru .

 

 

 

Fratilor, vedeti sa nu intrati la parnaie si sa va luati batae de la jandarmi(conform noilor legi puse in vigoare de Gigi). Va urez succes, si sa puteti iesi si pe cautiune! :D

SteauaToronto24.06.2007 01:03

Chiar daca au fost zile in care m-a exasperat tin sa-i multumesc lui Olaroiu si mult succes in continuare!

GOD24.06.2007 18:43

De bine de rau, Steaua a facut cateva performante cu Olaroiu, mai bine Oli decat Hagi(bun jucator, dar prost antrenor).

 

La Steaua trebuie un antrenor strain ca sa nu favorizeze nici un jucator.

 

Bafta Oli.

forever_STEAUA26.06.2007 12:46

"Draga" Oli, nu iti doresc decat: drum bun si cale batuta. Calatorie sprancenata!

«1212223242529»