Am auzit ca o sa vina Iaquinta...costa 9 milioane de euro si mai ne raman si 1 milion pentru un pusti de valoare , ceva de la Academia lui Arsenal probabil.
Kapetanos cica ar fi dorit pe PAOK si Iraklis si Piti ar vrea sa il dea ca vrea doar jucatori romani....daca ar face asta ar fi o miscare foarte proasta
