FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in vara 2010

«1212223242530»
f234567k02.08.2010 18:47

De n'shpe ani tot e laudat Mustata asta. Daca jucatorul nu impresioneaza la antrenamente, de ce sa-l bage titular? Asa de dragul de a fi titular? A mai fost luat in cantomanete cu prima echipa, daca nu ma insel. Asta inseamna ca toti antrenorii care s-au plimbat pe la Steaua sunt idioti?

Ronnie02.08.2010 18:49

Sanse ii dai unui jucator care arata ceva la echipa a doua, care poate face diferenta in ligile inferioare. Atata timp cat el nu reuseste sa se faca evidentiat acolo nu merita sa i se acorde sanse. Daca il aduci pe Mustata atunci trebuie sa mai aduci 15-20 de jucatori de la Steaua 2, altfel spune lumea ca ai preferinte.

Maye02.08.2010 19:11

Pai da-l afara de la echipa a doua atunci.

Vinde-l la Vointa Sibiu, scapa-te de el.

 

Dar cu Filip ce au? Nici ala nu e bun?

razvan2802.08.2010 19:30

Filip e bun , din cate stiu e titular la Steaua 2 si parca e chemat si la nationala...

red&blue_boy02.08.2010 19:48

Si Lazar ar avea loc la mijloc...

razvan2802.08.2010 20:50

Da , mai ales ca Lazar a fost primul la testele fizice din toata echipa mare a Stelei.Nu ar strica ca pe el si pe Matei (cel de 17 ani) sa ii mai bage asa pe final ca sa ne creem si noi un mijloc de viitor :D

kingkapone09.08.2010 17:06

bai fratilor ios plecat din Romania de o luna. zicetimi si mie a plecat de tot Piturca sau e doar caterinca pe sport.ro.????dati si voi un pm.raman dator. :steag_cruce_invers:

Ronnie09.08.2010 19:35

A plecat. Pe prima pagina, www.fcsteaua.ro , poti afla mai multe detalii.

pcsbb09.08.2010 20:21

Pe Becali n-o vrea sa-l transfere nmeni?? :naughty: , sau macar pe Argatseala, sau macar pe Nicolita, ii dam gratis plus o suma de bani numai sa-i ia cineva. :chair:

razvan2809.08.2010 21:20

Pe Argaseala s-ar putea sa il ia Casa de Pensii pe partea economica :))

Daniel-Ionut10.08.2010 09:35

Bai... eu sunt trist :no:

Mai e putin si se inchide perioada de transferuri si nici de data asta nu i-am adus pe Camus si Armenteros :wub:

red&blue_boy10.08.2010 09:51
Bai... eu sunt trist :no:

Mai e putin si se inchide perioada de transferuri si nici de data asta nu i-am adus pe Camus si Armenteros :wub:

 

Da,asa e...

Si nici barem n-am facut transferurile alea de 8 milioane de euro promise ca in fiecare vara de catre cioban...

:D

Astristul10.08.2010 09:59
Bai... eu sunt trist :no:

Mai e putin si se inchide perioada de transferuri si nici de data asta nu i-am adus pe Camus si Armenteros :wub:

Si uitasem de astia. Mai traiesc? :D

Daniel-Ionut10.08.2010 10:54
Si uitasem de astia. Mai traiesc? :D

 

Pai vezi ca a dat gol in ultima etapa Camus, eu de ce crezi ca mi-am adus aminte :D

geedorah10.08.2010 11:02

Eu cred ca l-ati uitat pe Villanueva. Pe atunci, toti copiii care jucau football manager si il vedeau re-gen, wonder kid, credeau ca e cel mai tare jucator de la Pele incoace. Si au inceput sa posteze la toate stirile cu Steaua "Il vrem pe Villanueva" pana au facut aia un reportaj despre el si s-a vazut adevarul. Petarda tot petarda.

Fane10.08.2010 11:14

@agentul007

 

Pana acum unde ai stat ascuns mah ?

Alex88pl10.08.2010 11:21

mama ce culoare are omu la scris:))

 

on: transferuri de 8 milioane..noi cumparam jucatori la kg.100k bucata.

aklik10.08.2010 11:23
....Sustineti sus si tare ca sunteti sustinatori  ai Stelei....ce fel de sustinatorii??....asta va considerati..dar sustinatorii adevarati sunt alaturi de echipa la bine si la greu...Nu stati numai sa criticati,ajutati echipa... :steag_cruce_invers: ...

 

ai gresit topicul.. mars!

Daniel-Ionut10.08.2010 11:49
....Sustineti sus si tare ca sunteti sustinatori ai Stelei....ce fel de sustinatorii??....asta va considerati..dar sustinatorii adevarati sunt alaturi de echipa la bine si la greu...Nu stati numai sa criticati,ajutati echipa... :steag_cruce_invers: ...

 

:w00t: Tu esti Brancu ala de la Antena 2 cu agentul vip?

iNsTiGaToR10.08.2010 11:57
....Sustineti sus si tare ca sunteti sustinatori  ai Stelei....ce fel de sustinatorii??....asta va considerati..dar sustinatorii adevarati sunt alaturi de echipa la bine si la greu...Nu stati numai sa criticati,ajutati echipa... :steag_cruce_invers: ...

 

Manelist,jijist,lingau,samantar

Poti sa sustii tu echipa incepand de la a-mi sustine mie p**a cu limba

RobYnho10.08.2010 12:00

Dar editati-i postarea aia infecta ca ne dor ochii!

MoWeed10.08.2010 12:01

Vai, Doamne, ce indivizi apar...

Astristul10.08.2010 12:11
Pai vezi ca a dat gol in ultima etapa Camus, eu de ce crezi ca mi-am adus aminte :D

Aha, se explica atunci! :P Acum si daca ar vrea aia sa vina, nu mai are Jiji bani sa-i aduca! :))

Georgik_Steaua10.08.2010 12:48

galamaz ar fi un transfer bun, l-as vedea si capitan chiar ...

strezahuzum10.08.2010 13:37
Bai... eu sunt trist :no:

Mai e putin si se inchide perioada de transferuri si nici de data asta nu i-am adus pe Camus si Armenteros :wub:

 

Taci mah din gura, ca iar se apuca aia de la sport.ro sa faca reportaje despre negocierile cu Sevilla pentru Armenteros daca citesc pe aci.

«1212223242530»