FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SC Heerenveen - Steaua!

«11718192021»
dbd15.02.2006 18:14

cred ca Oli nu va folosi acel stil italian...

si 2-0 zic si eu ca Gigi si Ana :D

Doamne Ajuta !

Ana-Maria15.02.2006 18:22

Doamne ajuta!Desi zic ca n-am emotii,cred ca ma cuprind pe secunda ce trece..

Motanu D15.02.2006 18:32

1-0. Cred ca asta va fi scorul. Dar va fi un 1-0 linistit. Fara emotii, fara probleme.

DTP-Ludacris15.02.2006 18:52

mai e putin si incepe rapidu.... :P vreau sa vad dak le face fata celor de la hertha ...yo unu nu cred..... :twisted:

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 18:54

:evil: >>>O sa fie aia calare pe rapizi,nu au nici o sansa la cum joaca HERTA,noi am scos un egal laei,rapizi sunt mult sub noi,deci ce rezulta?!!!>>>> :twisted:

DTP-Ludacris15.02.2006 19:00

rezulta ca Dinamo cu rapid...sunt mult sub noi.....si o sa ramanem singura echipa romaneasca in UEFA.....pacat....poate dak nu iesea Dinamo si rapid..(cre ca iese) luam puncte pt Romania... :cry:

 

 

FORZZA Steaua AND LUDACRIS RULLZ :P

Motanu D15.02.2006 19:07

Am mai zis, rapidistii s-ar putea sa castige din prostie. Mie nu-mi place deloc ce si cum joaca Hertha. Sunt o echipa de 2 bani si ar fi normal ca Rapid sa-i scoata.

I.N.Money15.02.2006 19:11

Pai in afara de Bayern,joaca vreo echipa nemteasca ceva?? desi sunt calificate mai departe si in UCL si UEFA nu arata cine stie ce..

Motanu D15.02.2006 19:18

Sa zicem ca pana acum i-a ajutat sansa, numele, spiritul de lupta si oamenii in negru. De acum inainte nu-i vad bine pe nemti. In frunte cu Bayern vor iesi pe capete din comeptitii...

meshteroo15.02.2006 20:16

Heerenveen 0 Steaua 7...:)si nu mai trebuie sa jucam returul deoarece au fost probleme cu stadionul Lia Manoliu...si poate mai sunt... :roll:

Motanu D15.02.2006 20:54

Ce naiba se intampla cu George ?! Parca ar fi jalon ! Pe Banel il inteleg, stiu ca are probleme de concentrare in meciurile tari... Dar Ogararu pare in alt meci. L-a depasit Nilsson cand a vrut si cand nu a vrut !

Ghionea in schimb pare cam moale. Dar sa speram ca-si revin repede amandoi. Cam au golul pe constiinta.

Ariel15.02.2006 21:06

S-ar putea sa fie bun golul primit deoarece scapa de gandul ca nu au primit nici un gol in UEFA.

In repriza a doua vom mai inscrie si vom castiga.

SteauaToronto15.02.2006 21:11

LA VIDEO NEWS sunt golurile din prima repriza!

Motanu D15.02.2006 21:37

Ogararu, Ghionea si Banel continua prestatia mediocra. Par departe de valoarea lor reala. Pacat.

Motanu D15.02.2006 22:03

Bine ca ne-am revenit. in ciuda scorului nu a fost un meci usor. Cred ca ne-am asigurat calificarea. Insa astept mai mult de la unii jucatori.

Recoba15.02.2006 22:08
eu zic 1-3...ca sunt baiat bun si modest  :D  :D  :D

 

Mancatias modestia ta :lol: bv mah dak si in retur citesti scoru exact iti fac cinste cu o sticla de sampanie sa uzi calificarea :wink:

radoi8615.02.2006 22:13

Ohooo...CEA MAI BUNA ECHIPA DIN EUROPA=Steaua! BV Steaua!!! 3-1! SUNTEM CEI MAI BUNI! CU TOTII PE LIA MANOLIU!!!

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 22:14

:evil: >>Biiiiiiiiiiiiiineeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaa,asa sa le scoatem fotbalul din cap la olandezi ,sa vina si ALKMAAR sa le dam si la aia cateva!!!!!!!!!!>>>>>> :twisted:

strezahuzum15.02.2006 22:14

Victorie !! Steaua - Heerenveen : 3-1. Asta e cel mai important lucru. Am invins, si inca la o diferenta comfortabila, care ne da sanse mari la retur :D:D

 

Lucruri bune : mobilitate si eficienta. S-a strans jocul bine, s-a marcat fara a se mai rata exasperant.

Lucruri ingrijoratoare : flancurile, in particular stang, unde Nesu a fost depasit in repetate randuri de Yildirim. Rau. Ogararu a parut si el destul de nesigur, pe final parca si-a mai revenit.

 

Una peste alta, am castigat la 2 goluri diferenta, ceea ce inseamna ca putem spune ca suntem calificati, mai ales ca jucam returul la Bucuresti.

 

La final, sa aratam fair-play, si sa felicitam Rapidul pentru victoria obtinuta, care inseamna puncte importante pentru coeficientul UEFA !

PS: Da Dinamo ce-a facut ? Ca nu i-am putut gasi pe mega-galacticii Romaniei pe nicaieri ...

Motanu D15.02.2006 22:24

Bine ca am castigat. De acum ne pregatim pentru spectacolul din retur !

PS: Da Dinamo ce-a facut ? Ca nu i-am putut gasi pe mega-galacticii Romaniei pe nicaieri ...

Lasa-i pe aia. Ei se pregatesc de "Shampion lig" :twisted: :twisted: :twisted:

Bravo si Rapidului. In curand vom avea o echipa direct in grupe si alta in turul 2.

DTP-Ludacris15.02.2006 22:29

este maaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! forzza Steaua....numai conteaza evolutia.....iam batut cu 3-1 la ei acasa.....acu e APROAPE imposibil sai ne bata acasa la 2 goluri diferenta !!!! :wink:

Ripper15.02.2006 22:29

YES! 8)

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 22:31

:evil: >>>BOLEBERT ...WHAT DO YOU SAY ABOUT THIS???>>>> :twisted:

Motanu D15.02.2006 22:33
We will see :)  

No hard feelings if you are right, cause on paper you are the better team. So the pressure is on your site. If you loose I can imagine you are very dissapointed, we expect we loose and everything else will be celibrated as if we have won the Cup already :P  

Reality is that we are very pleased to have come so far and I hope to see an attractive, entertaining game. See you!!

 

 

I told you. But don't be sad, your team did scored a goal. We didn't played our best football, but despite that it was a good game. Good luck to you and to Heerenveen. And thank you for that 0-0 with Dinamo!

horse3715.02.2006 22:35

e de bine zic eu. faptul ca am intors rezultatul ne da mari sperante pt meciurile viitoare. in proportie 99% santem calificati. sper sa umplem stadionul 23 august, caci santem echipa cu cei mai multi suporteri din Romania.

 

 

hai Steluta!

«11718192021»