FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SC Heerenveen - Steaua!

«1161718192021»
DTP-Ludacris15.02.2006 01:42

sa dea domnu..sper k maine dupa meci..sa ne regasim bucurosi aici ;) sa sarbatorim..HAI Steaua ... :P

BandiT15.02.2006 07:46

hai Steaua!

Hai sa ne calificam!

Avem nevoie de norocul care ne-a lipsit in partidele cu Rosenborg..

presimt ca o sa dea Radoi un gol...Doamne ajuta..

sorin_77715.02.2006 09:14

A sosit ziua "Z".... Doamne-ajuta Steaua sa se califice mai departe!

Doamne-ajuta sa faca Steaua un meci MARE care sa ne umple sufletele de bucurie dupa necazul necalificarii echipei nationale la mondial.

 

Voi deschide televizorul la 19.00 sa vad si rapidul (Succes si lor!)... Dar de la ora 20.00 tot sufletul si toata inima este pe Pro TV... cu 15 minute inainte ma conectez la marele meci... Doamne-ajuta!

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 09:41

:evil: >>>Peste 12 ore o sa fim in repriza a doua sunt curios cat o sa fie scorul,abia astept meciul,MULT SUCCES,si Rapizilor la fel,astazi toti suntem ROMANI!!>>> :twisted:

ultras200615.02.2006 10:01

aaaa

radoi8615.02.2006 10:22
:evil: >>>Peste 12 ore o sa fim in repriza a doua sunt curios cat o sa fie scorul,abia astept meciul,MULT SUCCES,si Rapizilor la fel,astazi toti suntem romani!!>>> :twisted:

 

Chiar daca multi ma vor injura, astazi eu sunt DOAR STELIST! Si imi doresc sa am o dubla bucuria: victoria Stelei si infrangerea Rapidului.

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 10:28

:evil: >>>EEE...fiecare cu ce il doare,sunt stelist dar pt niste puncte in europa o sa tin pumni si alora ca sunt acelasi neam cu noi,cu mai multe puncte poate iesim si noi din mocirla in care suntem de mult timp>>>> :twisted:

radoi8615.02.2006 10:48

Steaua a iesit de mult din mocirla fotbalului romanesc! Si e pacat pentru ca noi luptam, aducem puncte Romaniei si dup-aceea vin niste blatisti care ne fac tara de ras. Din acest punct de vedere cu Rapid nu am nimic. Nu imi place echipa si nu imi plac suporterii, dar in Europa uneori uit si eu de aceste lucruri si ii consider romani! Totusi parca nu este aceeasi bucuria noastra cand stim ca nu suntem singurii reprezentanti ai Romaniei in Europa...

Asa ca HAI Steaua!!!

Recoba15.02.2006 11:22

mah oamenilor mancavas sufletu vostru diseara e marele meci si voi va ganditi ce face rapid????? pentru mine diseara nu exista rapid exista decat Steaua :) Forza Steaua si sa dea Dumnezeu sa ne vedem diseara toti binedispusi si beti :lol: bine cred k betia o sa o amanam pana dupa retur :D

devotee15.02.2006 12:01

Corect. In Bucuresti, doar Steaua exista. In Romania, doar Steaua.

Referitor la meci, sunt optimist si prevad un 1-4. Adica ii calcam pe cap... :twisted:

ulivius15.02.2006 12:21

Si eu cred ca scorul va fi 1-4. Radoi da sigur gol.

Avem prea mare foame fotbal.

DTP-Ludacris15.02.2006 14:01

hmm nu tin ghinion rapidului....dar pur si simplu nau fata de europa...i rupe hertha....

bebeto15.02.2006 14:02

eu zic 1-3...ca sunt baiat bun si modest :D:D:D

Motanu D15.02.2006 14:39
hmm nu tin ghinion rapidului....dar pur si simplu nau fata de europa...i rupe hertha....

 

La cat de prost joaca Hertha... nu stiu ce sa zic. S-ar putea califica rapid din prostie...

feanfan15.02.2006 14:54

A few hours to go and then I am heading to the stadium.

Nice from your fellows to let us score one time(1-3/1-4) :D Consider the past in UEFA games, you everytime keep the 0! So you are a little affraid? 8)

Do not be to dissapointed if you loose, you can always finish it off at home :P

 

Good luck and see you here after the game :wink:

Motanu D15.02.2006 15:06

We'll be here after the game. To celebrate the victory.

And, trust me, if your team will score A SINGLE GOAL in 2 matches, this will be a big event. We are not Milan ! We are better than Milan. And Heerenveen will learn this the hard way !

Good luck, and may Heerenveen win the title in Netherlands. Because from now they won't be playng in the European Cups any more.

feanfan15.02.2006 15:21

We will see :)

No hard feelings if you are right, cause on paper you are the better team. So the pressure is on your site. If you loose I can imagine you are very dissapointed, we expect we loose and everything else will be celibrated as if we have won the Cup already :P

Reality is that we are very pleased to have come so far and I hope to see an attractive, entertaining game. See you!!

feanfan15.02.2006 15:21

"cut"

dbd15.02.2006 15:28

my dear friend, we all know that heerenveen is not a realy bad team...and we never said that this game will be very easy... :) :o

juristcris15.02.2006 15:48

Eu zic ca ii batem cu 2-0. gol nu primim, avbem aparare prea buna pt amaratii astia. Golurile le vor da Bostina si Iacob, doar e golgheter in UEFA. Va rcomand sa pariati 2 pe Steaua pt ca la Astra au o cota de 2.55 la victorie. Egalul e 3.1. FORZA Steaua!!!

Rhadhoo2715.02.2006 15:51
O mare problema avem si noi, membrii din galeria Stelei care nu suntem foarte apropiati de lideri: Unde va sta galeria???? La peluza I sau a II-a?!!?!? Mare greseala ca nu am fost informati. Riascam sa avem o galerie impartita in 2 peluze pt ca stiu multi care si-au luat bilete "la nimereala" in peluza I sperand ca vor sta in galerie, altii la a II-a cu acelasi scop. Cine stie sigur e rugat sa imi zica si mie ca sa stiu si eu unde stau. Am bilete deja la peluza I... Bafta maxima tuturor! Forza Steaua - unicul viciu!
Rhadhoo2715.02.2006 16:15
S-ar parea ca nici voi nu stiti... marea majoritate a oamenilor e rand nu stiu...pacat...
boggie15.02.2006 17:43
unul dintre lideri ne poate confirma daca Peluza Nord va sta la peluza II a stadionului LM ?

 

multumesc anticipat

comentariu facut de etc - 09-02-2006 | 20:50 raspundeti

 

RE: peluze

Vom sta la peluza din dreapta oficialei, peluza 2, peluza dinspre muncii. Am fost destul de clar ?

comentariu facut de Andreiasu - 09-02-2006 | 23:09

Ana-Maria15.02.2006 18:06

Sunt de acord cu nea Gigi,un 2-0 scurt si la obiect :) Olaroiu ar face bine sa nu-si demonstreze,din nou,stilul italian.If you know what I mean...

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 18:14

:evil: >>>Sper si eu sa aiba dreptate de obicei a fost asa cum a zis el,nu degeaba ii spun ziaristii oracolul din pipera(sau Ghencea?),sper sa vedem spectacol si sa vb dupa acea ce frumos si spectaculos a fost!!!>>> :twisted:

«1161718192021»