Pentru ca marii nostii profesionisti au impresia ca joaca cu niste zei ai sportului si pentru ca marii nostri tehnicieni sunt incapabili sa vina cu o tactica adecvata. De aia !!!
Cred ca asemenea elemente s-au vazut clar si in meciul lui Dinamo cu OM (daca l-ati vazut...). Si nu sunt specifice doar lor ci sunt generalizate in tot fotbalul romanesc !
