Daca ar fi dupa preferinte ... Bolton ( jucam in general bine contra echipelor britanice ) sau Heerenven ( ca sa le aratam javrutelor ce s-au umplut de ridicol dupa declaratiile lor pompoase cum se joaca fotbal adevarat :twisted: :twisted: ). Apoi Basel, ca sa impingem pe elvetieni in jos si sa ne asiguram locul 15 in clasamentul UEFA.
Dar, asa cum s-a mai spus, mai bine sa jucam cu oricine, lipsiti de complexe gen "nu cu astia ca sunt prea tari pentru noi".
