Nici ca joc ? Eu cred ca se poate. Pentru ca la urma urmei dincolo de nume si bani este acelasi sport.
Hai sa nu mai dam premii numelor si sa nu mai laudam echipe care nu joaca nimic.
Nici ca joc ? Eu cred ca se poate. Pentru ca la urma urmei dincolo de nume si bani este acelasi sport.
Hai sa nu mai dam premii numelor si sa nu mai laudam echipe care nu joaca nimic.
Heerenveen s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Olandei, unde va da piept cu Ajax Amsterdam.
Partea buna este ca parcursul din Cupa Olandei le aglomereaza si mai mult programul din luna februarie(pe 2 februarie are loc meciul din sferturi).
Nici ca joc ? Eu cred ca se poate. Pentru ca la urma urmei dincolo de nume si bani este acelasi sport.Hai sa nu mai dam premii numelor si sa nu mai laudam echipe care nu joaca nimic.
Nici ca joc nici ca nimic. In timp ce noi mimam deseori fotbalul, ei il joaca la cel mai inalt nivel. Au clipe mai grele acum, dar raman valorosi. Nu numele le-a adus atatea trofee.
aici se discuta despre posibili adversai UEFA,voi cu cine a-ti picat reddog? :lol: :lol: :lol:
Dar nici jucatorii actuali... Oricum, unii sunt incompetenti, iar altii uzati... Asta e problema lor... Seamana, pastrand proportiile, cu Dinamo din acest moment ...
Ironia asta ieftina sau mistoul la fel de ieftin nu prea ma afecteaza. Am trecut peste aceasta clipa, desi inca deseori ma mai gandesc la ea...Dar asa e viata, mai si pierzi.
la conducerea asta pe care o aveti 999999 de actionari care trag in 999999 de parti cred c-o sa mai aveti clipe asa de "placute"
Aici cam ai dreptate, asta ne e conducerea si, din pacate pentru noi, nu prea avem ce face in aceasta privinta. Din punctul de vedere al mobilizarii si pastrarii jucatorilor cheie sunteti peste noi in ultimii ani.
Deviem prea mult de la subiect. Aici discutam momentan despre Heerenveen, Alkmaar si Betis. :wink:
Revenid la subiect, deci, cu cine vom pica dupa Heerenveen si Betis ?
gandesti prea repede asa departe
De cine ti-e tie asa teama? De olandezi sau de Betis??? Pe Heerenveen ii puteti bate usor, pe spanioli nu prea stiu cat de usor. Dar nici preagreu nu cred ca va va fi.
Reddog, eu sper sa picam cu Alkmaar. Nu stiu de ce dar nu as vrea un joc cu Betis...
Oricum, veti avea ce sa vedeti la TV la primavara !
Revenid la subiect, deci, cu cine vom pica dupa Heerenveen si Betis ?
Nu se stie inca. Nu s-au efectuat tragerile la sorti pentru sferturile de finala.
Atunci ca sa revin la lucurui mai sigure...
Tocmai am auzit ca Heerenveen si-a vandut golgheterul, pe "celebrul" Klaas Jan Huntelaar, pentru 8 milioane de euro.
Nu ca ar fi trebuit sa ne temem de el dar asta cred ca ne va usura munca !
Oricum, veti avea ce sa vedeti la TV la primavara !
Da, de abia astept sa vad meciurile din Liga, sunt tare curios sa vad ce fac cei de la Milan.
Atunci ca sa revin la lucurui mai sigure...Tocmai am auzit ca Heerenveen si-a vandut golgheterul, pe "celebrul" Klaas Jan Huntelaar, pentru 8 milioane de euro.
Nu ca ar fi trebuit sa ne temem de el dar asta cred ca ne va usura munca !
Transferul e 100% perfectat? In alta ordine de idei, sa speram ca aceasta suma va fi reinvestita prost. :twisted:
Nu vad de cand o echipa sta doar intr-un jucator. Parca spuneati ca olandezii vor fi usor de batut, deci de ce va faceti atatea probleme?
cu Milan nu jucam in UEFA da la toamna inUCL sigur o sa-i vezi chiar si in Ghencea.Oricum, veti avea ce sa vedeti la TV la primavara !
Da, de abia astept sa vad meciurile din Liga, sunt tare curios sa vad ce fac cei de la Milan.
Asta e faza zilei...Cu Milan in Liga. Dar pana acolo trebuie sa iesiti pe 2, locul 1 e rezervat deja. Si vezi ca Timisoara vrea doiul cel putin.
Pai si care-i problema Reddog ? Noi pe 1, Timisoara pe 2, clujul pe 3. Simplu si eficient...
Pai de unde pana unde locul 1 nu stiu. Eu faceam aluzie la cu totul alta echipa care momentan e si clasata pe aceasta pozitie. :wink:
visezi fara marginiAsta e faza zilei...Cu Milan in Liga. Dar pana acolo trebuie sa iesiti pe 2, locul 1 e rezervat deja. Si vezi ca Timisoara vrea doiul cel putin.
Pai de unde pana unde locul 1 nu stiu. Eu faceam aluzie la cu totul alta echipa care momentan e si clasata pe aceasta pozitie. :wink:
Doar momentan. Las' ca are grija Giovanni sa nu mai fie !
Eu sper sa aiba grija Giovani sa isi cumpere un bilet doar dus spre Pakistan sau orice alta destinatie in afara de Stefan cel Mare.
Sa nu ne faca sa pierdem acest loc 1 castigat in ultimul moment.