hmmmmmmm
majoritatea contestatarilor care au intrat in jocul asta e de alta parere decat mine
si povestea cu banarea mea e veche
daca trebuie sa fiu banat pentru ca am o parere diferita asta e
din divergenta de opinie se naste progresul...insa poate nu e cazul aici
vorba unuia de mai sus: e o furtuna intr-un pahar cu apa
m-am facut membru pe acest forum pt ca exista niste torrente pe care as vrea sa le dau jos si atat si am indraznit sa comentez sa imi sustin parerea pt ca am crezut ca e un forum de opinie...poate m-am inselat
in ceea ce priveste agramarea unora: va rog nu confundati greselile de scriere cu agramarea.
poate va dati seama dupa ce veti pune mana pe o gramatica a limbii romane
atentie: NU cred ca sunt cel mai corect in exprimare, insa cred cu tarie ca nu sunt agramat!
ar trebui sa intelegeti ca injurand pe cineva si aruncand cu gunoi in tot ceea ce face cineva nu va face cinste, ci dimpotriva va coboara foarte mult in ochii celorlalti, iar mesajul vostru nu va trece mai departe de noroiul si trivialul in care duceti discutia.