din punctul unora de vedere distrugerea echipei Steaua Bucuresti inseamna distrugerea patronului...voi chiar credeti ca un afacerist de genul lui Jiji poate sa nu supravietuiasca???
asta a facut de toate in viata si un faliment nu il sperie, din contra, eu cred ca e in stare sa distruga toata echipa numai pentru a nu da satisfactie unora...
ganditi-va numai la faptul ca poate sa ii treaca prin cap sa nu o mai inscrie in campionat (putin probabil, pt ca si-ar pierde valoarea) si sa o ingroape de tot pt ca asa ii vine lui.
sunt de acord ca toti trebuie sa isi exprime opinia, chiar daca in sapatamana patimilor sunt unii care ii doresc moartea lui Jiji...si chiar de n-ar fi saptamana patimilor nu cred ca e in regula sa doresti moarte cuiva..."cel care e fara de pacat sa arunce primul piatra"
ma rog, asa cum bine a remarcat cineva e parerea mea personala
insa sa nu credeti ca voi detineti adevarul suprem
cand doi se cearta (nordul cu sudul) intotdeauna castiga al treilea (Jiji) si cel mai mult pierde echipa care se zbate ca pestele pe uscat.
sa nu va luati voi dupa presa ca e echipa de locul 10.
eu sunt convins ca daca publicul ar fi sustinut echipa acasa am fi fost iar invincibili pe Ghencea.
