Mai baieti,imi poate explica si mie cineva cum de conduce Steaua ?
Eu unu`,nu mai inteleg nimic...o echipa atat de jalnica este fruntasa intr-un campionat penibil.
geegee=merda !
Mai baieti,imi poate explica si mie cineva cum de conduce Steaua ?
Eu unu`,nu mai inteleg nimic...o echipa atat de jalnica este fruntasa intr-un campionat penibil.
geegee=merda !
Comentatorii pulii!Doar de "suporterii rai" care distrug echipa auzi.
S-a suparat Banel ![]()
Nebuna faza ![]()
n-am prins tot meciul dar vad ca lumea il huiduie copios pe tanase.. de ce,ori a evoluat prea bine de conduce Steaua asta?.. sau prost si e huiduit de "cetateni" sau samantari?
Pepe e 0 barat.
Cine era ala cu nr 16 de a jucat asa bine ? Il vrem pe Banel inapoi .
Blat ordinar!
Probabil si copilasii care nu se pricep la fotbal au intrebat in acest meci "tati, dar aia in alb de ce nu vor sa dea gol?"
Cum e posibil ca o astfel de echipa sa aiba pretentii la locul 4 macar? Las-o naiba de treaba, ar trebui exclusa echipa asta pt asa blaturi ordinare! SI brasovul sanctionat si cu amenda si cu pierdere de puncte!
N-are cum sa fie macar unul aici pe forum care sa poata zice ca NU A FOST BLAT. A fost clar ca ziua!
pacat de rezultat... eu luasem 2 la pariuri:)
si mie mi s-a parut cam lejera abordarea brasovului. dar avand in vedere ca nu mai au griji....nu mai pare asa anapoda comportamentul lor din iarba.
multi samantari la t2, la t1 cateva sute de melteni adusi de cioban din jud. giurgiu.
"Stoichita limbi in ureche/antrenor fara pereche!"
guie migi!
Blat ordinar!
Probabil si copilasii care nu se pricep la fotbal au intrebat in acest meci "tati, dar aia in alb de ce nu vor sa dea gol?"
Cum e posibil ca o astfel de echipa sa aiba pretentii la locul 4 macar? Las-o naiba de treaba, ar trebui exclusa echipa asta pt asa blaturi ordinare! SI brasovul sanctionat si cu amenda si cu pierdere de puncte!
N-are cum sa fie macar unul aici pe forum care sa poata zice ca NU A FOST BLAT. A fost clar ca ziua!
poza asta cand Coman il Strange de mana pe Plesan cred k lasa loc de interpretari :|e parerea mea
S.Marius nu-l strange. Doar se vaieta. Plesan l-a calcat pe mana la faza golului.
Coman a fost mai injurat ca Gigi.
Blat nesimtit,Brasovul si-a asigurat locul de UEFA deja in Cupa,astia dau puncte ca pe painea calda.De-aia nici nu a venit nici gibonu' la meci.
V-as crede,dar la blaturi nu domina echipa care trebuie sa piarda.De fapt Brasovul a avut un meci mai bun fata de altele din retur.Avem bulan sus,la faza de atac si cam atat.
S-ar putea iar sa se lase cu suspendari,dupa ce baietii din sectorul 24 l-au injurat pe gibon si pe sclavul argat,un agent de la shelter spunand prin statie sa se puna camerele pe sectorul respectiv....
Cat despre meci,extrem de slab jocul Brasovului in special in prima repriza,mijlocasii la ei au fost aproape inexistenti,in atac s-au remarcat de vreo 3-4 ori,dar nu spun ca Steaua a fost peste ei,mai ales ca in repriza a 2-a ne-au dominat cat de cat...
Sarbatori fericite tuturor STELISTILOR ADEVARATI si....becalii DE SARBATORI/SA DEA Dumnezeu SA MORI!!!
Nu stiu ce credeti . Dar a ajuns sa.mi fie frica de Steaua .
Deciii .
Mie mi-e dor de fosta Steaua.
Pe vremea cand antrena Lacatus, cu Dica, Goian, Radoi, Ghionea, Ogararu, chiar si nesu . Aia era Steaua pe care o iubesc eu, nu acum, ce jucatori de kkt areee. Ce dumneezeeu !
Morii Becali ! MORI Stoichita !
P.s :Cred ca Steaua are cea mai proasta aparare din primele 14 echipe ![]()
Pentru cei care nu sunt convinsi ca meciul a fost blat:
Gigi Becali: "Îl vreau pe Dinu Gheorghe la Steaua, plus Sburlea, Roman si Duarte"
Pentru cei care nu sunt convinsi ca meciul a fost blat:
Sa fim seriosi totusi...
Itss. ai ce-a mai mare dreptate si + a fost o victore nemuncita
Ba ce iti place sa "dezgropi mortii" ![]()
Nu Daniele,nu dezgroapa nimic,ci incerca din rasputeri sa adune un numar cat mai mare de postari.
Daca ai sa-l urmaresti cu atentie,foarte rar ai sa vezi un comentariu cu mai mult de 8-10 cuvinte.