ma da nu va mai certati atat.
Fanii de pe Anfield sunt renumiti pentru faptul ca incurajeaza neincetat echipa si pentru faptul ca la ei canta tot stadionul , au si acustika buna, de aceea se aude asa de frumos si totodata infricosator pentru adversari. Fiecare galerie are propriul stil , farmecu` lui (v. Boca in Argentina , Roma in Italia , Marseille in Franta si Steaua in Romania )
Nu ne putem compara cu Lpool sau cu altcineva pentru ca avem alt stil. Ce in Italia la un Roma - Lazio 1-4 spuneti ca auziti imnu Romei? Nu prea cred ... auzitii huiduieli si fluieraturi .. AR fi bine daca am invata ca nu putem numai sa castigam , sa invatam sa si pierdem.
parerea mea
