FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«17778798081126»
bogdan_p15.04.2007 06:30

Altfel trebuie pusa problema:sa vedem cum vor ajunge in giulesti ei,intregi,fara sa faca deplasarea organizat,cu hooliganii in fatza care le asigurau deplasarea linistita:D.Ia veniti voi la meci fara noi,sa vedeti ce ne veti regreta.Abia va asteapta coloratii aia pe la ei prin zona:)))

c.ronaldo1715.04.2007 06:47
fanii Stelei au afisat si un mesaj pentru patronul echipei, Gigi Becali. "Nu te votez" a fost mesajul fanilor pentru presedintele PNG, cel care se foloseste de echipa pentru a strange voturi in vederea urmatoarelor alegeri parlamentare.

 

E adevarat ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stelistu1415.04.2007 06:52
Altfel trebuie pusa problema:sa vedem cum vor ajunge in giulesti ei,intregi,fara sa faca deplasarea organizat,cu hooliganii in fatza care le asigurau deplasarea linistita:D.Ia veniti voi la meci fara noi,sa vedeti ce ne veti regreta.Abia va asteapta coloratii aia pe la ei prin zona:)))

dar de bilete ? de unde pot lua ? din ghiulesti?

stelistu1415.04.2007 06:53

si noi unde o sa stam? o sa mergem in peluza lor spurcata? :?

Andreiasu15.04.2007 09:13

Mai mult ca sigur vom sta la tribuna 2-a. Iar bilete se vor pune la noi in Ghencea, probabil. Tare mult astept meciul...hai sa vedem o sa veniti? Si daca aveti ceva impotriva noastra o sa ne-o spuneti? pentru ca vom fi stransi cu totii in aceeasi tribuna.

Poate faceti si niste mesaje, o coregrafie, ca noi ne-am plictisit/saturat, si cum voi sunteti de fapt "adevaratii suporteri" ai Stelei, ar fi momentul sa iesiti voi in fata nu? :D :D :D

noname_fu15.04.2007 09:21

Eu sincer nu inteleg care e problema voastra legata de galerie. In raportul comisiei scrie clar ca suspendarea survine in urma OBIECTELOR ARUNCATE IN TEREN. Tortele nu au fost aruncate in teren si cei care au aruncat pungi, tevi si mai stiu eu ce minunatii au fost chiar criticii de la TRIBUNA, nu peluzele !!!!!!!!

titanforever15.04.2007 10:44
Mai mult ca sigur vom sta la tribuna 2-a. Iar bilete se vor pune la noi in Ghencea, probabil. Tare mult astept meciul...hai sa vedem o sa veniti? Si daca aveti ceva impotriva noastra o sa ne-o spuneti? pentru ca vom fi stransi cu totii in aceeasi tribuna.

Poate faceti si niste mesaje, o coregrafie, ca noi ne-am plictisit/saturat, si cum voi sunteti de fapt "adevaratii suporteri" ai Stelei, ar fi momentul sa iesiti voi in fata nu? :D :D :D

 

sa inteleg ca e vremea ironiilor si a mistourilor?

sper sa nu iau ban pentru o intrebare nevinovata :))

albanezul15.04.2007 11:27
fanii Stelei au afisat si un mesaj pentru patronul echipei, George Becali. "Nu te votez" a fost mesajul fanilor pentru presedintele PNG, cel care se foloseste de echipa pentru a strange voturi in vederea urmatoarelor alegeri parlamentare.

 

E adevarat ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

da..este adevarat.l-am afisat prima repriza.

noname_fu15.04.2007 11:34

Finanţatorul stelist i-a categorisit drept "nişte dobitoci" pe fanii care au afişat la Bistriţa un banner în care scriau că nu-l vor vota pe Becali la alegeri: "I-am înţeles şi pe ei că sunt fanatici de fotbal, dar fanatismul lor a trecut atunci după 3-4 ore. Eu poate nu am dormit aseară, că sunt banii mei băgaţi acolo şi nu poate să îmi spună nimeni să plec de la echipă cum nimeni nu-i poate spune unui patron de televiziune să plece din propria afacere."

 

 

sursa: prosport, tvsport si onlinesport (ma refer la apelativul "dobitoci")

 

Si noi te iubim!

souljah15.04.2007 12:14
Finanţatorul stelist i-a categorisit drept "nişte dobitoci" pe fanii care au afişat la Bistriţa un banner în care scriau că nu-l vor vota pe Becali la alegeri: "I-am înţeles şi pe ei că sunt fanatici de fotbal, dar fanatismul lor a trecut atunci după 3-4 ore. Eu poate nu am dormit aseară, că sunt banii mei băgaţi acolo şi nu poate să îmi spună nimeni să plec de la echipă cum nimeni nu-i poate spune unui patron de televiziune să plece din propria afacere."

 

 

sursa: prosport, tvsport si onlinesport (ma refer la apelativul "dobitoci")

 

Si noi te iubim!

 

Asta e din ciclul "Steaua e a mea" sau "Steaua sunt eu"

cozmin15.04.2007 12:18

poate ca deviez de la subiect..dar nesimtitii astia nu merita nimic ma.Noi suporterii ne tot facem probleme degeaba..nu ne merita jigodiile astea.

zyder15.04.2007 21:14

un pic off topic de cand kkti aia de jegosi is spartani???sa-mi bag toata p*** in gat si gura la ala care o scris articolul...

CebaLaur15.04.2007 23:12

Am si eu o intrebare :

De ce a fost suspendat terenul?Sper ca nu din cauza tortei aruncate.Cand am vazut faza la TV nu mi-a venit sa cred,coplilu' ala a aprins torta si a aruncat-o direct in teren si ne mai intrebam de ce nu ne mai lasa cu torte 8O

stelistu1416.04.2007 06:49

Bilete Steaua - tiMUISOARA

cand? unde? cat? :?:

stelistu1416.04.2007 12:36

pe forumu lu Poli scrie ca vor veni 500-1000 de la Timisoara si vor fi inka 5000 de milogi din Bucuresti , si dupa meci vort face deplasarea la Timisoara inapoi ca joaca rapedu` cu Pandurii ... si ca bilete se gasesc numai la stadionu` de sub pod .. Poli are bilete la peluza 2 si milogii o sa vina la tribuna 2 . deci noi cam pe unde am sta? :?: :?: :?

stelistu1416.04.2007 12:43

- Fanii Stelei nu au fost prezenti nici la meciul cu Rapid, se pare ca nu vor veni nici miercuri…

Am auzit si eu ca iar sunt in protest. Sa fie sanatosi! In orice caz, acolo nu exista un sef de galerie. Acolo sunt vreo sapte lideri, zece grupari, sunt condusi de bodyguarzi, paznici (gsp)

Au ajuns sa rada milogii de noi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

cozmin16.04.2007 15:58

ma intreb de ce dracu nu afiseaza astia o data unde si cand se pun in vanzare biletele la meci..sau daca putem intra cu abonamentele..

Dj16.04.2007 16:09
Au ajuns sa rada milogii de noi  

 

calmeaza`te... nu rade nimeni de noi...vb prostii corsicanu..e un dobitoc

 

cat despre bilete astept si eu un semn..nu cred ca abonamentele sunt valabile..nu e tur retur ;)

cozmin16.04.2007 17:47

am spus de abonamente pentru ca imi aduc aminte ca am intrat la toate meciurile din cupa pe baza de abonament,chiar si la ultimele meciuri in care a fost aleasa Ghencea cu toate ca meciurile tb sa se joace pe teren neutru.Maine o sa se stie cu siguranta daca vom fi sau nu prezenti la meci.

c.ronaldo1716.04.2007 18:17

Da, dar la Constanta cum s-a intrat, ca eu am avut bilet???

cozmin16.04.2007 19:09

la constanta galeriile cred ca au avut un numar de bilete gratis..nu sunt eu in masura sa vorbesc despre asta pentru ca nu stiu nimic.La intrarea la meci nu am aratat nimic nici abonament nici bilet..

Quetzalcoatl16.04.2007 20:50

Da' biletele, biletele... unde-s biletele ? Ce naiba se intampla ? nici o informatie cu privire la bilete si pana Miercuri mai e foarte putin timp. Daca se vor pune-n vanzare la stadionul sub-podarilor e de tot kk-tul, halal organizare..oricum, presimt ca nu se va merge "organizat", ma refer la galerie.

 

P.S. acum sa-i vedem pe vajnici critici ai ultrasilor [cei care-i baga-n aceeasi oala cu unii idiotii care nu sunt reprezentativi si vor ca fenomenul sa dispara ] cum vor merge ei pe giulesti fara aportul "huliganilor :?

mircea_zion16.04.2007 21:15
Da' biletele, biletele... unde-s biletele ? Ce naiba se intampla ? nici o informatie cu privire la bilete si pana Miercuri mai e foarte putin timp. Daca se vor pune-n vanzare la stadionul sub-podarilor e de tot kk-tul, halal organizare..oricum, presimt ca nu se va merge "organizat", ma refer la galerie.  

 

P.S. acum sa-i vedem pe vajnici critici ai ultrasilor [cei care-i baga-n aceeasi oala cu unii idiotii care nu sunt reprezentativi si vor ca fenomenul sa dispara ] cum vor merge ei pe giulesti fara aportul "huliganilor  :?

 

Doamne, cred ca sunt 10 posturi cu aceleasi intrebari

ASTEPTATI :!:

raul stelistu17.04.2007 05:38

sud+nord=love :-D

gone17.04.2007 08:56
Da' biletele, biletele... unde-s biletele ? Ce naiba se intampla ? nici o informatie cu privire la bilete si pana Miercuri mai e foarte putin timp. Daca se vor pune-n vanzare la stadionul sub-podarilor e de tot kk-tul, halal organizare..oricum, presimt ca nu se va merge "organizat", ma refer la galerie.

P.S. acum sa-i vedem pe vajnici critici ai ultrasilor [cei care-i baga-n aceeasi oala cu unii idiotii care nu sunt reprezentativi si vor ca fenomenul sa dispara ] cum vor merge ei pe giulesti fara aportul "huliganilor :?

 

Cum am mers si pana acum. Probabil pe jos.

«17778798081126»