"Bobina" a declarat ca a tinut de mic copil cu gruparea din Steafan cel Mare si ca a ales sa plece din Ghencea pentru ca nu a mai fost dorit de nimeni. Oprita sustine ca cea mai frumoasa galerie din tara este cea a "ciinilor". In final jucatorul ii multumeste antrenorului Mircea Rednic pentru increderea acordata si il asigura ca va da totul pe teren
"Dinamovistii sunt primii in galeriile din tara, ma refer la coregrafii, la sustinerea echipei. sunt peste tot. E o galerie frumoasa".
DECLARATIA LUI OPRITA de pe http://www.fanatik.ro/liga_i_sectiune_2/ar...tara__si__.html
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nu imi vine sa cred ce m**st