FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«17071727374126»
NIXo06.04.2007 11:48

CUM :?: doar nu ai legitimatie din aia :roll:

George Stan06.04.2007 11:49

Anuntul cu "5000" a avut un motiv cat se paote de simplu. Nu reusisera sa distribuie cele 1200 de bilete disponibile :D Dar le era greu sa admita asta :)

AdiM06.04.2007 13:24
CUM :?: doar nu ai legitimatie din aia  :roll:

 

cred ca deja isi luasera biletele ambii care au legitimatie si au inceput sa le imparta si la cetateni

maniacodepresiv06.04.2007 14:53

am trecut pe la stadionul cainilor astazi.. si ei cam chiar au alea 5000 de bilete..

poate vine cineva cu detalii sa aflam si noi cum au obtinut ei biletele alea :o

c.ronaldo1706.04.2007 15:14

Cum de ai observat tu ca ei "chiar au cele 5000 de bilete"? :lol: :lol: :evil:

maniacodepresiv06.04.2007 15:21

pai se cam calca lumea in picioare acolo :)

Tibis06.04.2007 15:54

Eram azi in trecere pe la Stefan cel mare la care vad scris exact la stadion unde e cladirea aia in constructie m..e ... , as putea sa zic ca de la ciori ma asteptam sa nu le aiba cu scrisu dar de la caini nu prea, cum sa scrii cu 2 de A si dupa aia sa dai cu alata culoare peste ca sa iasa bine.

se pare ca cele mai proaste finte se gasesc in Stefan cel mare

axl2306.04.2007 15:56

cum ramane cu barna din ochiul unuia, tibis? ca paiele se observa repede.

stelistu1406.04.2007 16:13

Turcu a zis ca spurcatii au bilete la peluza 2 , tribuna 1 si trib 0 ... oare cum le`au luat ... tare curios va fi ce o sa se intample ... o sa fie fooooooarte interesant :twisted:

eferman06.04.2007 16:21

Mah am fost la stadion la ei de dimineatza... si l-am intrebat pe unu care s-a dovedit din Brigate unde sunt alea 5000 de bilete.. si mia zis astea sunt.. adica acelashi bilet portocaliu care l-am luat si eu... se calcau in picioare?.... pe draq la 13:30 mai erau 30 de oameni.. o perioada au dat la toata lumea bilete dupa care cand mai aveau cateva au pus obligatzia cu cardul de suporter.... o hartie plastifiata gri pe care scrie nume de mortzi!:)

Oricum... Dinamo si dinamovishtii sunt de ca.cat!

In plus.. discutau unii din sudu lor despre 3 mesaje ofensive care ziceau ca trebuiesc ascunse la intrarea pe stadion.... deci probabil cu injuraturi, din pacate nu am reushit sa ii fac sa imi zica ce au scris!

boby_m06.04.2007 16:34

este cam adevarat faza cu 5000 de bilete.un coleg de al meu de serv(fiid caine-cetatean pasnic 53ani)sa invoit 2 ore sa-si procure bilet la meci.cand sa intors, stupoare in fata ochiilor mei,avea doua bilete la peluza 2(cele portocalii),doua la tribuna 1 si patru la trib 2.intrebandu-l cum a facut rost de atatea bilete ,mi-a zis ca a stat de mai multe ori la coada de bilete din Stefan c.m..cica erau 2-3 teancuri de bilete pe categ.incredibil asa ceva ,deja este prea mult nu-mi vine sa cred nici acum.dac imi zicea cineva asa ceva il scuipam in fata ,dar am vazut cu ochii mei.trageti voi concluzia de unde au facut rost de atatea bilete

PS.categoric nu erau falsificate

dbd06.04.2007 17:16

eu unu zic ca au si ei putina dreptate...au ciordit destule...dar va iesi urat daca vor fi peste tot prin stadion...+ daca sunt peste 1200-1500...asta e...

dutzu_yo06.04.2007 17:44

ce e haios e ca toate mesajele care sustin faptul ca spurcatii au enspe milioane de bilete pe Ghencea vin din partea unora cu sub 5 post-uri pe site si inregistrati de foarte curand .... hmmmm !?!?!

 

 

sa fie o coincidenta ???

Radu mic06.04.2007 18:13

1200, 3000, 5000, 10000...sa vina toti spurcatii!!!pt se stie ca la pauza ei vor pleca!!!!

Radu mic06.04.2007 18:18
Turcu a zis ca spurcatii au bilete la peluza 2 , tribuna 1 si trib 0 ... oare cum le`au luat ... tare curios va fi ce o sa se intample ... o sa fie fooooooarte interesant  :twisted:

si au mai cumparat si la loje! vor sta intre Becali si teia!!!! :D

cine ar fi asa de tampit sa-si cumpere bilet in mijlocul nostru, fie si la tribuna 0! sunt niste terminati, iar baiatul ala mihnea o HAHALERA de lider! l-au facut niste pusti :twisted:

stelistu1406.04.2007 20:06
ce e haios e ca toate mesajele care sustin faptul ca spurcatii au enspe milioane de bilete pe Ghencea vin din partea unora cu sub 5 post-uri pe site si inregistrati de foarte curand .... hmmmm !?!?!

 

 

sa fie o coincidenta ???

 

 

:D ca tu oi avea o mie de posturi :)) :!: :) :mrgreen: :mrgreen:

NIXo06.04.2007 20:27
ce e haios e ca toate mesajele care sustin faptul ca spurcatii au enspe milioane de bilete pe Ghencea vin din partea unora cu sub 5 post-uri pe site si inregistrati de foarte curand .... hmmmm !?!?!

 

 

sa fie o coincidenta ???

 

 

:D ca tu oi avea o mie de posturi :)) :!: :) :mrgreen: :mrgreen:

 

 

:lol: :lol:

rade ciob de oala sparta :lol:

dutzu_yo06.04.2007 21:29

uita-te cand e contu meu facut :)

fansteaua4606.04.2007 23:52

Liderii peluzelor Sud din galeriile Stelei, respectiv lui Dinamo, iau in calcul posibilitatea de a merge impreuna la stadion, maine, cu ocazia marelui derby dintre cele doua rivale. Ideea este prezentata de suporteri ca o masura comuna de protest impotriva abuzurilor jandarmilor si, in general, a fortelor de ordine, impotriva suporterilor.

 

Daca va fi pusa in practica, ideea este cu atit mai mult de apreciat, in conditiile in care cele doua galerii au fost intr-un adevarat razboi rece in ultimele zile, dupa ce fanii dinamovisti au anuntat ca au intrat in posesia a 5.000 de bilete, lucru care le va permite sa intre pe Ghencea intr-un numar mult mai mare decit ar fi prevazut acordul dintre cluburi.

DuMI07.04.2007 00:29

Hai sa`mi dau si eu cu parerea despre prezent . Am scris mai sus despre Peluze vs conducere .

 

Ceea ce vreau sa spun acum tine doar de relatia dintre galeriile adverse si conducere .

 

Rapid vs conducere - foarte respectati, au stiut sa se impuna cand a fost cazul si sunt ascultati atunci cand este cazul .

 

Dinamo vs conducere - respectati in urma aciunilor facute de cei din sud care au trecut si ei prin multe pana se ajunga aici . final - respectati cu care conducerea se poate identifica .

 

Steaua vs conducere - inca in dubii sa dau un raspuns recunosc si nu`mi e bine deloc . Treaba asta cu cearta intre 1224 si 5000 de bilete catre javre nu reflecta decat lipsa interesului si lipsa de comunicare dintre peluze si reprezentatii clubului pentru a oprii acelasi abuz de numar de persoane rivale prezente in Ghencea . Nu este prima data cand ni se intampla asta . De 2-3 ani ni se intampla asta . Subiectul Peluza Nord nu vreau sa o deschid poate sunt altii mai in masura sa ne explice care e treaba cu acuzele venite asupra baietilor cunoscuti si bisnitari .

 

Bafta si mai ales la Sud agitatie frumoasa si benefica noua .

 

Pentru Steaua .

stelistu1407.04.2007 05:16
uita-te cand e contu meu facut :)

era o gluma dutzu :) am vazut si cand e facut contul .

Am citit azi ca spurcatii au 800-900 de bilete in Peluza Nord =)))) ar fi prea tare sa ii lase sa intre =))) . Una peste alta , de abia astept derby`ul :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

c.ronaldo1707.04.2007 05:31

Poate au ei 500 de bilete, in loc de 5000 :twisted: :twisted: ...

dutzu_yo07.04.2007 07:09

" Poate au ei 500 de bilete, in loc de 5000 "

 

 

are tastatura stricata si i-a ramas "0" apasat .... ei defapt au o captura de 5 bilete !!!

c.ronaldo1707.04.2007 17:41

25 000 de stelisti dominati de 2000 de spurcati. JALNIC!!!

korynna07.04.2007 19:40

jalnic este putin spus....RUSINE...am fost patetici,penibili...etc etc etc...

«17071727374126»